MENU

VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
933093
20-11 2021
Kl. 11:45
Skjold BK Union Lundehusparken
6 - 1
933094
21-11 2021
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) Oversidder Karsemosegård Kunstgræs
932987
21-11 2021
Kl. 17:30
Volvox Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
932986 on
24-11 2021
Kl. 18:45
B 1903 KFUM B1903
1 - 2
932985 on
24-11 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
933097 on
01-12 2021
Kl. 20:15
KFUM FC Ryparken Emdrupparken
5 - 2
933096
04-12 2021
Kl. 13:00
Oversidder Skjold
933098
04-12 2021
Kl. 14:00
Oversidder B 1903
933095
05-12 2021
Kl. 14:00
BK Union Kokkedal BK (2) Genforeningspladsen
1 - 5
933099
05-12 2021
Kl. 17:30
Volvox Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
933101 on
15-12 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
933102 on
15-12 2021
Kl. 20:15
B 1903 Oversidder B1903
933100
19-12 2021
Kl. 14:00
BK Union Oversidder Genforeningspladsen
933104
19-12 2021
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) Volvox Karsemosegård Kunstgræs
2 - 2
933103
09-01 2022
Kl. 13:15
Skjold KFUM Ryparken Idrætsanlæg
3 - 4
933109 on
26-01 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
933105
29-01 2022
Kl. 13:00
Oversidder Kokkedal BK (2)
933108
29-01 2022
Kl. 16:00
Oversidder Skjold
933107
30-01 2022
Kl. 17:30
Volvox B 1903 Ryparken Idrætsanlæg
4 - 1
933113
05-02 2022
Kl. 10:00
Skjold Oversidder Lundehusparken
933111
06-02 2022
Kl. 10:15
FC Ryparken Volvox Ryparken Idrætsanlæg
2 - 2
933112
06-02 2022
Kl. 10:30
Oversidder KFUM
933110
06-02 2022
Kl. 14:00
BK Union Oversidder Genforeningspladsen
933114
06-02 2022
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) B 1903 Karsemosegård Kunstgræs
Udehold taberdømt
933116 on
09-02 2022
Kl. 20:15
KFUM Kokkedal BK (2) Emdrupparken
2 - 1
933115 to
10-02 2022
Kl. 20:15
B 1903 FC Ryparken B1903
2 - 3
933118
12-02 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
933106
13-02 2022
Kl. 14:00
KFUM BK Union Emdrupparken
3 - 1
933117
13-02 2022
Kl. 17:30
Volvox Skjold Ryparken Idrætsanlæg
1 - 0
933119
19-02 2022
Kl. 18:00
Oversidder BK Union
933122 on
02-03 2022
Kl. 20:15
KFUM Oversidder Emdrupparken
933123
05-03 2022
Kl. 11:45
Skjold B 1903 Lundehusparken
Udehold taberdømt
933121
06-03 2022
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
933120
06-03 2022
Kl. 14:00
BK Union Volvox Genforeningspladsen
1 - 7
933124
06-03 2022
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) FC Ryparken Karsemosegård Kunstgræs
4 - 3
933129 on
09-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder KFUM
933126 fr
11-03 2022
Kl. 18:45
B 1903 BK Union B1903
5 - 1
933125
13-03 2022
Kl. 10:15
FC Ryparken Skjold Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
933128
13-03 2022
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) Oversidder Karsemosegård Kunstgræs
933127
13-03 2022
Kl. 17:30
Volvox Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
933132 on
16-03 2022
Kl. 20:15
KFUM Volvox Emdrupparken
1 - 3
933133
19-03 2022
Kl. 11:45
Skjold Kokkedal BK (2) Lundehusparken
Hjemmehold taberdømt
933134
19-03 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
933130
20-03 2022
Kl. 14:00
BK Union FC Ryparken Genforeningspladsen
1 - 4
933131
26-03 2022
Kl. 13:00
Oversidder B 1903
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind