MENU

VinterBOLD U-14 drenge 3, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
883511
20-11 2021
Kl. 12:30
Østerbro IF Frederiksværk Fodbold Klub (2) Kunst, Fælledparken
3 - 4
883509
21-11 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK BSF Gladsaxe Stadion
3 - 1
883514
05-12 2021
Kl. 11:00
Hekla Østerbro IF Hekla Park
1 - 4
883516
05-12 2021
Kl. 11:30
Nørrebro United Gladsaxe-Hero BK Kunst, Mimersparken
4 - 6
883517
05-12 2021
Kl. 12:30
Tårnby FF Brønshøj Bk. Vestamager Idrætsanlæg
4 - 6
883513
05-12 2021
Kl. 13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2) FA 2000 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
2 - 4
883508
11-12 2021
Kl. 11:30
Skjold Hekla Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
883510
12-12 2021
Kl. 13:00
Brønshøj Bk. Nørrebro United Tingbjerg Idrætspark
10 - 0
883521
18-12 2021
Kl. 12:30
Østerbro IF BSF Kunst, Fælledparken
8 - 1
883518
19-12 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub (2) Hekla Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
883522
19-12 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Brønshøj Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
883520
19-12 2021
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK Tårnby FF Gladsaxe Stadion
2 - 3
883519
19-12 2021
Kl. 13:15
Skjold Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
11 - 3
883527
15-01 2022
Kl. 11:15
Tårnby FF Skjold Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
883525
16-01 2022
Kl. 10:00
Brønshøj Bk. Gladsaxe-Hero BK Tingbjerg Idrætspark
Kamp annulleret
883523
16-01 2022
Kl. 11:00
Hekla FA 2000 Hekla Park
0 - 0
883526
16-01 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United Østerbro IF Kunst, Mimersparken
4 - 2
883524
16-01 2022
Kl. 12:45
BSF Frederiksværk Fodbold Klub (2) Ballerup Idrætspark
Kamp udsat
883515
23-01 2022
Kl. 13:00
BSF Skjold Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
3 - 3
883530
29-01 2022
Kl. 13:00
Hekla BSF Hekla Park
2 - 6
883532
30-01 2022
Kl. 10:00
FA 2000 Gladsaxe-Hero BK Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
883528
30-01 2022
Kl. 13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2) Nørrebro United Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Udehold taberdømt
883529
05-02 2022
Kl. 10:00
Skjold Brønshøj Bk. Ryparken Idrætsanlæg
9 - 0
883550
27-02 2022
Kl. 12:45
BSF Brønshøj Bk. Top Danmark Hallen, kunstgræs
1 - 3
883534
05-03 2022
Kl. 12:00
FA 2000 BSF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
883537
05-03 2022
Kl. 12:45
Tårnby FF Frederiksværk Fodbold Klub (2) Vestamager Idrætsanlæg
0 - 2
883536
06-03 2022
Kl. 11:45
Nørrebro United Hekla Kunst, Mimersparken
1 - 4
883533
06-03 2022
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK Skjold Gladsaxe Stadion
0 - 1
883535
06-03 2022
Kl. 15:30
Brønshøj Bk. Østerbro IF Tingbjerg Idrætspark
5 - 4
883539
12-03 2022
Kl. 13:00
Hekla Tårnby FF Hekla Park
1 - 3
883542
13-03 2022
Kl. 10:00
FA 2000 Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
883540
13-03 2022
Kl. 12:45
BSF Nørrebro United Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
883538
13-03 2022
Kl. 13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2) Brønshøj Bk. Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
3 - 2
883541
13-03 2022
Kl. 15:00
Østerbro IF Gladsaxe-Hero BK Ryparken Idrætsanlæg
1 - 4
883543 fr
18-03 2022
Kl. 18:00
Skjold Østerbro IF Kunst, Fælledparken
3 - 2
883544
19-03 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk Fodbold Klub (2) Gladsaxe Stadion
0 - 4
883547
19-03 2022
Kl. 11:15
Tårnby FF BSF Vestamager Idrætsanlæg
4 - 5
883546
19-03 2022
Kl. 16:00
FA 2000 Nørrebro United Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
883545
20-03 2022
Kl. 10:00
Brønshøj Bk. Hekla Tingbjerg Idrætspark
4 - 8
883551
26-03 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF FA 2000 Ryparken Idrætsanlæg
5 - 0
883552
26-03 2022
Kl. 13:00
Nørrebro United Tårnby FF Kunst, Mimersparken
2 - 0
883548
26-03 2022
Kl. 14:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2) Skjold Frederiksværk Stadion
Hjemmehold taberdømt
883549
27-03 2022
Kl. 16:00
Gladsaxe-Hero BK Hekla Gladsaxe stadion Kunstgræs
0 - 0
883531
02-04 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF Tårnby FF Ryparken Idrætsanlæg
2 - 4
883512
09-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Tårnby FF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind