MENU

VinterBOLD U-16 drenge 3-4, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
936627 on
17-11 2021
Kl. 23:59
Oversidder Skovshoved IF
936630
20-11 2021
Kl. 11:30
B93 Skjold B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 1
936626
21-11 2021
Kl. 12:30
Rosenhøj BK Brønshøj BK Avedøre Stadion Kunstgræs
11 - 2
936628
21-11 2021
Kl. 13:00
Tårnby FF Herstedøster IC Vestamager Idrætsanlæg
2 - 3
936629
21-11 2021
Kl. 14:00
FB Vallensbæk IF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 8
936633 ma
29-11 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF Rosenhøj BK Gentofte Sportspark
2 - 0
936632 on
01-12 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK FB Tingbjerg Idrætspark
936676
04-12 2021
Kl. 10:30
Herstedøster IC Oversidder Albertslund Stadion Kunstgræs
936631
05-12 2021
Kl. 12:15
Vallensbæk IF B93 Vallensbæk Idrætscenter
3 - 2
936725
05-12 2021
Kl. 13:15
Skjold Tårnby FF Ryparken Idrætsanlæg
0 - 6
936732 on
15-12 2021
Kl. 23:59
Oversidder Skjold
936734
18-12 2021
Kl. 10:00
B93 Tårnby FF B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 2
936730
19-12 2021
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Brønshøj BK Vallensbæk Idrætscenter
10 - 4
936731
19-12 2021
Kl. 12:30
Rosenhøj BK Herstedøster IC Avedøre Stadion Kunstgræs
936735
15-01 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK B93 Tingbjerg Idrætspark
99 - 10
936738
15-01 2022
Kl. 10:00
Herstedøster IC FB Albertslund Stadion Kunstgræs
936739
15-01 2022
Kl. 15:00
Skjold Rosenhøj BK Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
936736
16-01 2022
Kl. 10:30
Skovshoved IF Vallensbæk IF Gentofte Sportspark
4 - 2
936737
16-01 2022
Kl. 16:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
936742
29-01 2022
Kl. 16:00
Brønshøj BK Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
2 - 2
936740
30-01 2022
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
9 - 1
936741
30-01 2022
Kl. 12:30
Rosenhøj BK Tårnby FF Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
936743
30-01 2022
Kl. 14:00
FB Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
936744
30-01 2022
Kl. 15:00
B93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
936733
06-02 2022
Kl. 14:00
FB Skovshoved IF Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 4
936745 fr
04-03 2022
Kl. 18:30
Oversidder Rosenhøj BK
936748
05-03 2022
Kl. 10:30
Herstedøster IC Brønshøj BK Albertslund Stadion Kunstgræs
4 - 3
936749
05-03 2022
Kl. 13:15
Skjold Vallensbæk IF Ryparken Idrætsanlæg
2 - 1
936747
05-03 2022
Kl. 16:00
Tårnby FF FB Vestamager Idrætsanlæg
2 - 2
936746
06-03 2022
Kl. 11:30
Skovshoved IF B93 Gentofte Sportspark
4 - 2
936753 fr
11-03 2022
Kl. 18:00
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
936751
12-03 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK Skjold Tingbjerg Idrætspark
3 - 0
936752
13-03 2022
Kl. 09:30
Skovshoved IF Herstedøster IC Gentofte Sportspark
2 - 3
936750
13-03 2022
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Tårnby FF Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
936754
13-03 2022
Kl. 15:00
B93 Rosenhøj BK B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 0
936756 fr
18-03 2022
Kl. 18:30
Oversidder Vallensbæk IF
936757
19-03 2022
Kl. 14:30
Tårnby FF Brønshøj BK Vestamager Idrætsanlæg
4 - 0
936827
20-03 2022
Kl. 10:00
Skjold Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
0 - 6
936755
20-03 2022
Kl. 12:30
Rosenhøj BK FB Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 3
936787
20-03 2022
Kl. 15:00
B93 Herstedøster IC B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
936832
26-03 2022
Kl. 11:15
Herstedøster IC Skjold Albertslund Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
936829
26-03 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
936830
27-03 2022
Kl. 11:30
Skovshoved IF Tårnby FF Gentofte Sportspark
2 - 4
936831
27-03 2022
Kl. 12:00
FB B93 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 6
936828
27-03 2022
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Rosenhøj BK Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind