U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår, Pulje 2 (2021)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
281801 10:00 BK Vestia 4 BK Skjold 6 1
ANN
10:00
BK Vestia 4
BK Skjold 6
ANN
281802 10:00 Skovshoved IF 2 Oversidder 1
10:00
Skovshoved IF 2
Oversidder
281803 10:00 GVI 3 Vanløse IF 3 1
ANN
10:00
GVI 3
Vanløse IF 3
ANN
281804 10:00 CIK 1 Bispebjerg BK 1 1
HUMH
10:00
CIK 1
Bispebjerg BK 1
HUMH
281805 10:20 Skovshoved IF 2 BK Vestia 4
ANN
10:20
Skovshoved IF 2
BK Vestia 4
ANN
281806 10:20 BK Skjold 6 Oversidder 1
10:20
BK Skjold 6
Oversidder
281807 10:20 CIK 1 GVI 3
ANN
10:20
CIK 1
GVI 3
ANN
281808 10:20 Vanløse IF 3 Bispebjerg BK 1 1
10:20
Vanløse IF 3
Bispebjerg BK 1
281809 10:40 BK Vestia 4 Oversidder
10:40
BK Vestia 4
Oversidder
281810 10:40 BK Skjold 6 Skovshoved IF 2 1
ANN
10:40
BK Skjold 6
Skovshoved IF 2
ANN
281811 10:40 GVI 3 Bispebjerg BK 1 1
HUMH
10:40
GVI 3
Bispebjerg BK 1
HUMH
281812 10:40 Vanløse IF 3 CIK 1 1
ANN
10:40
Vanløse IF 3
CIK 1
ANN
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
B1903 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
280077 10:00 BK Frem 4 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
1
10:00
BK Frem 4
BK Skjold 5
280083 10:00 FB 5 Oversidder 1
10:00
FB 5
Oversidder
280084 10:00 Fremad Amager 2 Fremad Valby 3 Bane 1A-2
10:00
Fremad Amager 2
Fremad Valby 3
280085 10:00 B 1903 4 Jægersborg BK 1 Bane 5B
10:00
B 1903 4
Jægersborg BK 1
280086 10:20 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
BK Frem 4 1
10:20
FB 5
BK Frem 4
280087 10:20 BK Skjold 5 Oversidder 1
10:20
BK Skjold 5
Oversidder
280088 10:20 B 1903 4 Fremad Amager 2 Bane 5A
10:20
B 1903 4
Fremad Amager 2
280089 10:20 Fremad Valby 3 Jægersborg BK 1 Bane 1A-2
10:20
Fremad Valby 3
Jægersborg BK 1
280097 10:40 BK Frem 4 Oversidder 1
10:40
BK Frem 4
Oversidder
280098 10:40 BK Skjold 5 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
10:40
BK Skjold 5
FB 5
281799 10:40 Fremad Amager 2 Jægersborg BK 1 Bane 1A-2
10:40
Fremad Amager 2
Jægersborg BK 1
281800 10:40 Fremad Valby 3 B 1903 4 Bane 5A
10:40
Fremad Valby 3
B 1903 4
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
281813 11:15 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
11:15
BK Frem 4
Fremad Amager 2
281814 11:15 Oversidder GVI 3
11:15
Oversidder
GVI 3
281815 11:15 BK Skjold 5 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
1
11:15
BK Skjold 5
B 1903 4
281816 11:15 Skovshoved IF 2 Bispebjerg BK 1
11:15
Skovshoved IF 2
Bispebjerg BK 1
281817 11:35 Oversidder BK Frem 4 1
11:35
Oversidder
BK Frem 4
281818 11:35 Fremad Amager 2 GVI 3
11:35
Fremad Amager 2
GVI 3
281819 11:35 Skovshoved IF 2 BK Skjold 5
11:35
Skovshoved IF 2
BK Skjold 5
281820 11:35 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 1
11:35
B 1903 4
Bispebjerg BK 1
281821 11:55 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
GVI 3 1
11:55
BK Frem 4
GVI 3
281822 11:55 Fremad Amager 2 Oversidder
11:55
Fremad Amager 2
Oversidder
281823 11:55 BK Skjold 5 Bispebjerg BK 1
11:55
BK Skjold 5
Bispebjerg BK 1
281824 11:55 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Skovshoved IF 2 1
11:55
B 1903 4
Skovshoved IF 2
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
281825 11:15 FB 5 Jægersborg BK 1
11:15
FB 5
Jægersborg BK 1
281826 11:15 BK Skjold 6 Vanløse IF 3
11:15
BK Skjold 6
Vanløse IF 3
281827 11:15 Oversidder Fremad Valby 3 1
11:15
Oversidder
Fremad Valby 3
281828 11:15 BK Vestia 4 CIK 1
11:15
BK Vestia 4
CIK 1
281829 11:35 BK Skjold 6 FB 5
11:35
BK Skjold 6
FB 5
281830 11:35 Jægersborg BK 1 Vanløse IF 3
11:35
Jægersborg BK 1
Vanløse IF 3
281831 11:35 BK Vestia 4 Oversidder 1
11:35
BK Vestia 4
Oversidder
281832 11:35 Fremad Valby 3 CIK 1
11:35
Fremad Valby 3
CIK 1
281833 11:55 FB 5 Vanløse IF 3
11:55
FB 5
Vanløse IF 3
281834 11:55 Jægersborg BK 1 BK Skjold 6
11:55
Jægersborg BK 1
BK Skjold 6
281835 11:55 Oversidder CIK 1 1
11:55
Oversidder
CIK 1
281836 11:55 Fremad Valby 3 BK Vestia 4
11:55
Fremad Valby 3
BK Vestia 4
Arrangør:
lørdag den. 18-09 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Enghavevej 90 2450 København SV
281849 12:30 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1A
12:30
BK Frem 4
Jægersborg BK 1
281850 12:30 Skovshoved IF 2 CIK 1 Bane 1B
12:30
Skovshoved IF 2
CIK 1
281851 12:30 FB 5 Fremad Amager 2 Bane 1A
12:30
FB 5
Fremad Amager 2
281852 12:30 BK Vestia 4 Bispebjerg BK 1 Bane 1B
12:30
BK Vestia 4
Bispebjerg BK 1
281853 12:50 Skovshoved IF 2 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Bane 1A
12:50
Skovshoved IF 2
BK Frem 4
281854 12:50 Jægersborg BK 1 CIK 1 Bane 1A
12:50
Jægersborg BK 1
CIK 1
281855 12:50 BK Vestia 4 FB 5 Bane 1B
12:50
BK Vestia 4
FB 5
281856 12:50 Fremad Amager 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1B
12:50
Fremad Amager 2
Bispebjerg BK 1
281857 13:10 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
CIK 1 Bane 1A
13:10
BK Frem 4
CIK 1
281858 13:10 Jægersborg BK 1 Skovshoved IF 2 Bane 1A
13:10
Jægersborg BK 1
Skovshoved IF 2
281859 13:10 FB 5 Bispebjerg BK 1 Bane 1B
13:10
FB 5
Bispebjerg BK 1
281863 13:10 Fremad Amager 2 BK Vestia 4 Bane 1B
13:10
Fremad Amager 2
BK Vestia 4
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
281837 13:45 BK Skjold 5 Fremad Valby 3
13:45
BK Skjold 5
Fremad Valby 3
281838 13:45 Oversidder Vanløse IF 3
13:45
Oversidder
Vanløse IF 3
281839 13:45 Oversidder B 1903 4 1
13:45
Oversidder
B 1903 4
281840 13:45 BK Skjold 6 GVI 3
13:45
BK Skjold 6
GVI 3
281841 14:05 Oversidder BK Skjold 5
14:05
Oversidder
BK Skjold 5
281842 14:05 Fremad Valby 3 Vanløse IF 3
14:05
Fremad Valby 3
Vanløse IF 3
281843 14:05 BK Skjold 6 Oversidder 1
14:05
BK Skjold 6
Oversidder
281844 14:05 B 1903 4 GVI 3
14:05
B 1903 4
GVI 3
281845 14:25 BK Skjold 5 Vanløse IF 3
14:25
BK Skjold 5
Vanløse IF 3
281846 14:25 Fremad Valby 3 Oversidder
14:25
Fremad Valby 3
Oversidder
281847 14:25 Oversidder GVI 3 1
14:25
Oversidder
GVI 3
281848 14:25 B 1903 4 BK Skjold 6
14:25
B 1903 4
BK Skjold 6
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
281876 12:30 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Fremad Valby 3 1
12:30
BK Frem 4
Fremad Valby 3
281877 12:30 BK Skjold 6 Bispebjerg BK 1 1
12:30
BK Skjold 6
Bispebjerg BK 1
281878 12:30 Oversidder Fremad Amager 2 1
12:30
Oversidder
Fremad Amager 2
281879 12:30 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 3 1
12:30
Skovshoved IF 2
Vanløse IF 3
281880 12:50 BK Skjold 6 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
1
12:50
BK Skjold 6
BK Frem 4
281881 12:50 Fremad Valby 3 Bispebjerg BK 1 1
12:50
Fremad Valby 3
Bispebjerg BK 1
281882 12:50 Skovshoved IF 2 Oversidder 1
12:50
Skovshoved IF 2
Oversidder
281883 12:50 Fremad Amager 2 Vanløse IF 3 1
12:50
Fremad Amager 2
Vanløse IF 3
281884 13:10 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 1
13:10
BK Frem 4
Bispebjerg BK 1
281885 13:10 Fremad Valby 3 BK Skjold 6 1
13:10
Fremad Valby 3
BK Skjold 6
281886 13:10 Oversidder Vanløse IF 3 1
13:10
Oversidder
Vanløse IF 3
281893 13:10 Fremad Amager 2 Skovshoved IF 2 1
13:10
Fremad Amager 2
Skovshoved IF 2
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
281864 10:00 FB 5 B 1903 4
10:00
FB 5
B 1903 4
281865 10:00 Oversidder CIK 1
10:00
Oversidder
CIK 1
281866 10:00 BK Skjold 5 Jægersborg BK 1
10:00
BK Skjold 5
Jægersborg BK 1
281867 10:00 BK Vestia 4 GVI 3
10:00
BK Vestia 4
GVI 3
281868 10:20 Oversidder FB 5
10:20
Oversidder
FB 5
281869 10:20 B 1903 4 CIK 1
10:20
B 1903 4
CIK 1
281870 10:20 BK Vestia 4 BK Skjold 5
10:20
BK Vestia 4
BK Skjold 5
281871 10:20 Jægersborg BK 1 GVI 3
10:20
Jægersborg BK 1
GVI 3
281872 10:40 FB 5 CIK 1
10:40
FB 5
CIK 1
281873 10:40 B 1903 4 Oversidder
10:40
B 1903 4
Oversidder
281874 10:40 BK Skjold 5 GVI 3
10:40
BK Skjold 5
GVI 3
281875 10:40 Jægersborg BK 1 BK Vestia 4
10:40
Jægersborg BK 1
BK Vestia 4
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
281906 14:00 BK Frem 4 B 1903 4 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
14:00
BK Frem 4
B 1903 4
281907 14:00 BK Vestia 4 Vanløse IF 3 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
14:00
BK Vestia 4
Vanløse IF 3
281908 14:00 FB 5 Fremad Valby 3 Kunstbane 2B 1 - 5-mands stævne
14:00
FB 5
Fremad Valby 3
281909 14:00 Skovshoved IF 2 GVI 3 Kunstbane 2B 2 - 5-mands stævne
14:00
Skovshoved IF 2
GVI 3
281910 14:20 BK Vestia 4 BK Frem 4 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
14:20
BK Vestia 4
BK Frem 4
281911 14:20 B 1903 4 Vanløse IF 3 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
14:20
B 1903 4
Vanløse IF 3
281912 14:20 Skovshoved IF 2 FB 5 Kunstbane 2B 1 - 5-mands stævne
14:20
Skovshoved IF 2
FB 5
281913 14:20 Fremad Valby 3 GVI 3 Kunstbane 2B 2 - 5-mands stævne
14:20
Fremad Valby 3
GVI 3
281914 14:40 BK Frem 4 Vanløse IF 3 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
14:40
BK Frem 4
Vanløse IF 3
281915 14:40 B 1903 4 BK Vestia 4 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
14:40
B 1903 4
BK Vestia 4
281916 14:40 FB 5 GVI 3 Kunstbane 2B 1 - 5-mands stævne
14:40
FB 5
GVI 3
281917 14:40 Fremad Valby 3 Skovshoved IF 2 Kunstbane 2B 2 - 5-mands stævne
14:40
Fremad Valby 3
Skovshoved IF 2
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
281894 12:30 Oversidder Jægersborg BK 1 1
12:30
Oversidder
Jægersborg BK 1
281895 12:30 Oversidder Bispebjerg BK 1 1
12:30
Oversidder
Bispebjerg BK 1
281896 12:30 BK Skjold 5 Fremad Amager 2 1
12:30
BK Skjold 5
Fremad Amager 2
281897 12:30 BK Skjold 6 CIK 1 1
12:30
BK Skjold 6
CIK 1
281898 12:50 Oversidder Oversidder 1
12:50
Oversidder
Oversidder
281899 12:50 Jægersborg BK 1 Bispebjerg BK 1 1
12:50
Jægersborg BK 1
Bispebjerg BK 1
281900 12:50 BK Skjold 6 BK Skjold 5 1
12:50
BK Skjold 6
BK Skjold 5
281901 12:50 Fremad Amager 2 CIK 1 1
12:50
Fremad Amager 2
CIK 1
281902 13:10 Oversidder Bispebjerg BK 1 1
13:10
Oversidder
Bispebjerg BK 1
281903 13:10 Jægersborg BK 1 Oversidder 1
13:10
Jægersborg BK 1
Oversidder
281904 13:10 BK Skjold 5 CIK 1 1
13:10
BK Skjold 5
CIK 1
281905 13:10 Fremad Amager 2 BK Skjold 6 1
13:10
Fremad Amager 2
BK Skjold 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind