MENU

U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
281801 Kl. 10:00 BK Vestia 4 BK Skjold 6 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

281802 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 Oversidder Bane 1
281803 Kl. 10:00 GVI 3 Vanløse IF 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

281804 Kl. 10:00 CIK 1 Bispebjerg BK 1 Bane 1
HUMH
281805 Kl. 10:20 Skovshoved IF 2 BK Vestia 4
ANN

Kampen annulleret

281806 Kl. 10:20 BK Skjold 6 Oversidder Bane 1
281807 Kl. 10:20 CIK 1 GVI 3
ANN

Kampen annulleret

281808 Kl. 10:20 Vanløse IF 3 Bispebjerg BK 1 Bane 1
281809 Kl. 10:40 BK Vestia 4 Oversidder
281810 Kl. 10:40 BK Skjold 6 Skovshoved IF 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

281811 Kl. 10:40 GVI 3 Bispebjerg BK 1 Bane 1
HUMH
281812 Kl. 10:40 Vanløse IF 3 CIK 1 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
280077 Kl. 10:00 BK Frem 4 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
280083 Kl. 10:00 FB 5 Oversidder Bane 1
280084 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Fremad Valby 3
280085 Kl. 10:00 B 1903 4 Jægersborg BK 1
280086 Kl. 10:20 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
BK Frem 4 Bane 1
280087 Kl. 10:20 BK Skjold 5 Oversidder Bane 1
280088 Kl. 10:20 B 1903 4 Fremad Amager 2
280089 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 Jægersborg BK 1
280097 Kl. 10:40 BK Frem 4 Oversidder Bane 1
280098 Kl. 10:40 BK Skjold 5 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
Bane 1
281799 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 Jægersborg BK 1
281800 Kl. 10:40 Fremad Valby 3 B 1903 4
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
281813 Kl. 11:15 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
281814 Kl. 11:15 Oversidder GVI 3
281815 Kl. 11:15 BK Skjold 5 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Bane 1
281816 Kl. 11:15 Skovshoved IF 2 Bispebjerg BK 1
281817 Kl. 11:35 Oversidder BK Frem 4 Bane 1
281818 Kl. 11:35 Fremad Amager 2 GVI 3
281819 Kl. 11:35 Skovshoved IF 2 BK Skjold 5
281820 Kl. 11:35 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Bane 1
281821 Kl. 11:55 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
GVI 3 Bane 1
281822 Kl. 11:55 Fremad Amager 2 Oversidder
281823 Kl. 11:55 BK Skjold 5 Bispebjerg BK 1
281824 Kl. 11:55 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Skovshoved IF 2 Bane 1
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
281825 Kl. 11:15 FB 5 Jægersborg BK 1
281826 Kl. 11:15 BK Skjold 6 Vanløse IF 3
281827 Kl. 11:15 Oversidder Fremad Valby 3 Bane 1
281828 Kl. 11:15 BK Vestia 4 CIK 1
281829 Kl. 11:35 BK Skjold 6 FB 5
281830 Kl. 11:35 Jægersborg BK 1 Vanløse IF 3
281831 Kl. 11:35 BK Vestia 4 Oversidder Bane 1
281832 Kl. 11:35 Fremad Valby 3 CIK 1
281833 Kl. 11:55 FB 5 Vanløse IF 3
281834 Kl. 11:55 Jægersborg BK 1 BK Skjold 6
281835 Kl. 11:55 Oversidder CIK 1 Bane 1
281836 Kl. 11:55 Fremad Valby 3 BK Vestia 4
Arrangør:
lørdag den. 18-09 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
281849 Kl. 12:30 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
281850 Kl. 12:30 Skovshoved IF 2 CIK 1
281851 Kl. 12:30 FB 5 Fremad Amager 2
281852 Kl. 12:30 BK Vestia 4 Bispebjerg BK 1
281853 Kl. 12:50 Skovshoved IF 2 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Bane 1
281854 Kl. 12:50 Jægersborg BK 1 CIK 1
281855 Kl. 12:50 BK Vestia 4 FB 5
281856 Kl. 12:50 Fremad Amager 2 Bispebjerg BK 1
281857 Kl. 13:10 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
CIK 1 Bane 1
281858 Kl. 13:10 Jægersborg BK 1 Skovshoved IF 2
281859 Kl. 13:10 FB 5 Bispebjerg BK 1
281863 Kl. 13:10 Fremad Amager 2 BK Vestia 4
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
281837 Kl. 13:45 BK Skjold 5 Fremad Valby 3
281838 Kl. 13:45 Oversidder Vanløse IF 3
281839 Kl. 13:45 Oversidder B 1903 4 Bane 1
281840 Kl. 13:45 BK Skjold 6 GVI 3
281841 Kl. 14:05 Oversidder BK Skjold 5
281842 Kl. 14:05 Fremad Valby 3 Vanløse IF 3
281843 Kl. 14:05 BK Skjold 6 Oversidder Bane 1
281844 Kl. 14:05 B 1903 4 GVI 3
281845 Kl. 14:25 BK Skjold 5 Vanløse IF 3
281846 Kl. 14:25 Fremad Valby 3 Oversidder
281847 Kl. 14:25 Oversidder GVI 3 Bane 1
281848 Kl. 14:25 B 1903 4 BK Skjold 6
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Bane 1 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
281876 Kl. 12:30 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Fremad Valby 3 Bane 1
281877 Kl. 12:30 BK Skjold 6 Bispebjerg BK 1
281878 Kl. 12:30 Oversidder Fremad Amager 2
281879 Kl. 12:30 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 3
281880 Kl. 12:50 BK Skjold 6 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Bane 1
281881 Kl. 12:50 Fremad Valby 3 Bispebjerg BK 1
281882 Kl. 12:50 Skovshoved IF 2 Oversidder
281883 Kl. 12:50 Fremad Amager 2 Vanløse IF 3
281884 Kl. 13:10 BK Frem 4
!
NB: BK Frem 4 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Bane 1
281885 Kl. 13:10 Fremad Valby 3 BK Skjold 6
281886 Kl. 13:10 Oversidder Vanløse IF 3
281893 Kl. 13:10 Fremad Amager 2 Skovshoved IF 2
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
281864 Kl. 10:00 FB 5 B 1903 4
281865 Kl. 10:00 Oversidder CIK 1
281866 Kl. 10:00 BK Skjold 5 Jægersborg BK 1
281867 Kl. 10:00 BK Vestia 4 GVI 3
281868 Kl. 10:20 Oversidder FB 5
281869 Kl. 10:20 B 1903 4 CIK 1
281870 Kl. 10:20 BK Vestia 4 BK Skjold 5
281871 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 GVI 3
281872 Kl. 10:40 FB 5 CIK 1
281873 Kl. 10:40 B 1903 4 Oversidder
281874 Kl. 10:40 BK Skjold 5 GVI 3
281875 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 BK Vestia 4
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
281906 Kl. 14:00 BK Frem 4 B 1903 4
281907 Kl. 14:00 BK Vestia 4 Vanløse IF 3
281908 Kl. 14:00 FB 5 Fremad Valby 3
281909 Kl. 14:00 Skovshoved IF 2 GVI 3
281910 Kl. 14:20 BK Vestia 4 BK Frem 4
281911 Kl. 14:20 B 1903 4 Vanløse IF 3
281912 Kl. 14:20 Skovshoved IF 2 FB 5
281913 Kl. 14:20 Fremad Valby 3 GVI 3
281914 Kl. 14:40 BK Frem 4 Vanløse IF 3
281915 Kl. 14:40 B 1903 4 BK Vestia 4
281916 Kl. 14:40 FB 5 GVI 3
281917 Kl. 14:40 Fremad Valby 3 Skovshoved IF 2
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
281894 Kl. 12:30 Oversidder Jægersborg BK 1 Bane 1
281895 Kl. 12:30 Oversidder Bispebjerg BK 1 Bane 1
281896 Kl. 12:30 BK Skjold 5 Fremad Amager 2 Bane 1
281897 Kl. 12:30 BK Skjold 6 CIK 1 Bane 1
281898 Kl. 12:50 Oversidder Oversidder Bane 1
281899 Kl. 12:50 Jægersborg BK 1 Bispebjerg BK 1 Bane 1
281900 Kl. 12:50 BK Skjold 6 BK Skjold 5 Bane 1
281901 Kl. 12:50 Fremad Amager 2 CIK 1 Bane 1
281902 Kl. 13:10 Oversidder Bispebjerg BK 1 Bane 1
281903 Kl. 13:10 Jægersborg BK 1 Oversidder Bane 1
281904 Kl. 13:10 BK Skjold 5 CIK 1 Bane 1
281905 Kl. 13:10 Fremad Amager 2 BK Skjold 6 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind