MENU

M+32 1 Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
709784
ti
24-08 2021
Kl. 20:30
Hekla Fix Hekla Park
3
-
2
691415 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
Udehold taberdømt
691416
to
26-08 2021
Kl. 18:00
Rikken B.1903 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
2
691417
to
26-08 2021
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Fr.holm Sydhavnen Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
2
709783
fr
27-08 2021
Kl. 19:45
Viktoria Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
710136
ti
31-08 2021
Kl. 20:00
Fr.holm Sydhavnen Rikken Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
1
710134
on
01-09 2021
Kl. 20:45
FA 2000 Viktoria Jens Jessens Vej
2
-
1
710137 to
02-09 2021
Kl. 19:00
Fix Copenhagen Celtic Gadelandet
0
-
2
710135
to
02-09 2021
Kl. 20:15
B.1903 Skovshoved IF B1903
8
-
1
709948
to
02-09 2021
Kl. 20:30
Hekla Østerbro IF Hekla Park
3
-
4
710139
ma
06-09 2021
Kl. 19:15
Skovshoved IF Fr.holm Sydhavnen Gentofte Sportspark Vest
1
-
8
710138
ma
06-09 2021
Kl. 20:45
FA 2000 Østerbro IF Jens Jessens Vej
3
-
5
710142 ti
07-09 2021
Kl. 20:30
Hekla Copenhagen Celtic Hekla Park
0
-
0
710140 to
09-09 2021
Kl. 18:00
Rikken Fix Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
710141
fr
10-09 2021
Kl. 20:00
Viktoria B.1903 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
710147 ma
13-09 2021
Kl. 19:30
Fix Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
710146 ti
14-09 2021
Kl. 20:00
Fr.holm Sydhavnen Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
710143
ti
14-09 2021
Kl. 20:40
FA 2000 Hekla Jens Jessens Vej
4
-
1
710145 to
16-09 2021
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Rikken Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
710144
to
16-09 2021
Kl. 20:15
B.1903 Østerbro IF B1903
2
-
3
710149
ma
20-09 2021
Kl. 18:45
Skovshoved IF Copenhagen Celtic Gentofte Sportspark Vest
1
-
1
710150
ma
20-09 2021
Kl. 20:40
FA 2000 B.1903 Jens Jessens Vej
1
-
1
710148
on
22-09 2021
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
710152 to
23-09 2021
Kl. 20:30
Hekla Rikken Hekla Park
3
-
0
710151 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Viktoria Fix Ryparken Idrætsanlæg
2
-
5
710156
ti
28-09 2021
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
710157
on
29-09 2021
Kl. 19:30
Fix Østerbro IF Tingbjerg Idrætspark
0
-
4
710153 on
29-09 2021
Kl. 20:15
Rikken Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
710155 to
30-09 2021
Kl. 18:00
Copenhagen Celtic Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
710154 to
30-09 2021
Kl. 20:15
B.1903 Hekla B1903
5
-
3
710159
ti
05-10 2021
Kl. 20:40
FA 2000 Fix Jens Jessens Vej
2
-
2
710160
on
06-10 2021
Kl. 20:15
B.1903 Fr.holm Sydhavnen B1903
2
-
3
710158
on
06-10 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF Copenhagen Celtic Ryparken Idrætsanlæg
7
-
2
710162 to
07-10 2021
Kl. 20:30
Hekla Skovshoved IF Hekla Park
6
-
2
710161 fr
08-10 2021
Kl. 20:00
Viktoria Rikken Ryparken Idrætsanlæg
8
-
0
710163 ma
11-10 2021
Kl. 18:45
Skovshoved IF Viktoria Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
710166 ti
12-10 2021
Kl. 20:30
Hekla Fr.holm Sydhavnen Hekla Park
Hjemmehold taberdømt
710167
on
13-10 2021
Kl. 19:30
Fix B.1903 Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
710165 to
14-10 2021
Kl. 18:00
Copenhagen Celtic FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
4
710164
to
14-10 2021
Kl. 20:00
Rikken Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
710171 fr
22-10 2021
Kl. 20:00
Viktoria Hekla Kunst, Fælledparken
0
-
3
710169
ma
25-10 2021
Kl. 20:40
FA 2000 Rikken Jens Jessens Vej
4
-
2
710172
ti
26-10 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Fix Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
1
710168
on
27-10 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
710170
to
28-10 2021
Kl. 20:15
B.1903 Copenhagen Celtic B1903
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op i M+32 Øst

Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned i M+32 2 2022 forår

Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra M+32 Øst

Log ind