Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug 2021
18:00
FC Randoms
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
FB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:00
Nørrebro United 3
FC Breeze
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
B 1903
0
Skjold 2
8
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
Fremad Valby 2
6
FC One Team
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Oversidder
B 1903
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:15
FC Breeze
Fremad Valby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
20:30
FC One Team
2
FB 3
6
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
20:45
FA 2000
2
Nørrebro United 3
7
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
Oversidder
FC One Team
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
20:30
B 1903
1
FC Randoms
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:15
FB 3
10
FC Breeze
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:30
Nørrebro United 3
8
Skjold 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
Fremad Valby 2
5
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
FC Randoms
5
Nørrebro United 3
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:15
FC Breeze
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
20:30
FC One Team
1
B 1903
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Skjold 2
0
Fremad Valby 2
8
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
20:30
FC One Team
6
FC Breeze
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
20:45
FA 2000
2
FB 3
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:15
FB 3
5
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
B 1903
Nørrebro United 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Fremad Valby 2
6
FC Randoms
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:15
FC Breeze
3
B 1903
5
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
20:45
FA 2000
1
FC One Team
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:00
Skjold 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
Nørrebro United 3
1
Fremad Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
18:00
Oversidder
FC Randoms
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:15
FC Breeze
3
FA 2000
8
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
20:30
FC One Team
3
Skjold 2
7
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
18:15
FB 3
1
Nørrebro United 3
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
18:00
FC Randoms
6
FC One Team
5
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:30
B 1903
8
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
20:15
FC Randoms
3
FB 3
6
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:30
Nørrebro United 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
10:00
Fremad Valby 2
4
FB 3
7
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2021
18:00
Skjold 2
0
FC Randoms
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2021
18:45
B 1903
1
Fremad Valby 2
7
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
18:00
Skjold 2
5
FC Breeze
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
18:00
Oversidder
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:15
FC Breeze
3
FC Randoms
6
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
20:30
FC One Team
3
Nørrebro United 3
6
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:45
FB 3
B 1903
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:00
FA 2000
3
Skjold 2
2
|
De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 8, 9 og 10 i begge puljer samt dårligste nr. 7 rykker ned.
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) dårligste placering
b) flest udeblivelser
c) dårligste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) dårligste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) dårligste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.