MENU

Herre-DS 2021-22, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
666732
fr
06-08 2021
Kl. 18:45
FC Sydvest 05 Tønder B1913 BankParken Tønder
2 - 2
666731
fr
06-08 2021
Kl. 19:00
Marienlyst Hedensted IF Marienlystcentret
1 - 0
666729
07-08 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF S.f.B.-Oure FA Home Tarup Park
1 - 3
666728
07-08 2021
Kl. 14:00
Aarhus Fremad OKS Riisvangen Stadion
0 - 2
666730
07-08 2021
Kl. 15:00
Varde B 1909 Sydbank Stadion
2 - 0
666734
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
OKS Marienlyst OKSON-Park
2 - 1
666739
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
B1913 Varde Campus Road
3 - 2
666733
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Hedensted IF FC Sydvest 05 Tønder Hedensted Stadion
1 - 1
666735
14-08 2021
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA Aarhus Fremad S.f.B. Ryttervej
6 - 3
666736
14-08 2021
Kl. 14:00
B 1909 Tarup/Paarup IF B.1909s anlæg
0 - 2
666746
fr
20-08 2021
Kl. 18:00
FC Sydvest 05 Tønder Varde BankParken Tønder
1 - 0
666740
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Hedensted IF OKS Hedensted Stadion
2 - 1
666743
fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Marienlyst S.f.B.-Oure FA Marienlystcentret
1 - 3
666741
21-08 2021
Kl. 14:00
Aarhus Fremad B 1909 Riisvangen Stadion
3 - 1
666742
21-08 2021
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF B1913 Home Tarup Park
1 - 1
666748
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
S.f.B.-Oure FA Hedensted IF S.f.B. Ryttervej
2 - 1
666751
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
B1913 Aarhus Fremad Campus Road
3 - 2
666747
28-08 2021
Kl. 13:00
OKS FC Sydvest 05 Tønder OKSON-Park
4 - 1
666749
28-08 2021
Kl. 15:00
Varde Tarup/Paarup IF Sydbank Stadion
0 - 0
666756
fr
03-09 2021
Kl. 18:00
FC Sydvest 05 Tønder Tarup/Paarup IF BankParken Tønder
2 - 0
666755
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
Marienlyst B1913 Marienlystcentret
3 - 2
666754
04-09 2021
Kl. 13:00
OKS S.f.B.-Oure FA OKSON-Park
0 - 5
666752
04-09 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF B 1909 Hedensted Stadion
1 - 1
666753
05-09 2021
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Varde Riisvangen Stadion
2 - 2
666759
11-09 2021
Kl. 12:30
Varde Marienlyst Sydbank Stadion
1 - 4
666757
11-09 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Aarhus Fremad Home Tarup Park
2 - 1
666758
11-09 2021
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA FC Sydvest 05 Tønder S.f.B. Ryttervej
4 - 1
666761
11-09 2021
Kl. 13:00
B1913 Hedensted IF Campus Road
1 - 1
666760
11-09 2021
Kl. 14:00
B 1909 OKS B.1909s anlæg
1 - 3
666766
fr
17-09 2021
Kl. 18:00
FC Sydvest 05 Tønder Aarhus Fremad BankParken Tønder
1 - 3
666765
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
3 - 0
666763
18-09 2021
Kl. 13:00
OKS B1913 OKSON-Park
2 - 2
666764
18-09 2021
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA B 1909 S.f.B. Ryttervej
4 - 1
666762
18-09 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion
0 - 1
666768
25-09 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Hedensted IF Home Tarup Park
0 - 0
666770
25-09 2021
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder B 1909 BankParken Tønder
3 - 3
666771
25-09 2021
Kl. 13:00
B1913 S.f.B.-Oure FA Campus Road
1 - 2
666767
25-09 2021
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Marienlyst Riisvangen Stadion
4 - 0
666769
25-09 2021
Kl. 15:00
Varde OKS Sydbank Stadion
0 - 1
666830
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Marienlyst FC Sydvest 05 Tønder Marienlystcentret
2 - 1
666773
02-10 2021
Kl. 13:00
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
4 - 2
666777
02-10 2021
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA Varde S.f.B. Ryttervej
4 - 0
666772
02-10 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF Aarhus Fremad Hedensted Stadion
0 - 1
666831
02-10 2021
Kl. 14:00
B 1909 B1913 B.1909s anlæg
1 - 1
666833
09-10 2021
Kl. 12:00
OKS Aarhus Fremad OKSON-Park
2 - 2
666834
09-10 2021
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA Tarup/Paarup IF S.f.B. Ryttervej
5 - 2
666836
09-10 2021
Kl. 13:00
B1913 FC Sydvest 05 Tønder Campus Road
0 - 0
666832
09-10 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF Marienlyst Hedensted Stadion
0 - 5
666835
09-10 2021
Kl. 14:00
B 1909 Varde B.1909s anlæg
4 - 1
666924
fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Marienlyst OKS Marienlystcentret
3 - 2
666965
16-10 2021
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder Hedensted IF BankParken Tønder
2 - 2
666838
16-10 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF B 1909 Home Tarup Park
0 - 1
666837
16-10 2021
Kl. 14:00
Aarhus Fremad S.f.B.-Oure FA Riisvangen Stadion
3 - 0
666839
16-10 2021
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion, Kunstgræs
1 - 0
666971
23-10 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF B1913 Tarup/P. IF - Kunststofbane
0 - 1
666966
23-10 2021
Kl. 13:00
OKS Hedensted IF OKSON-Park, kunstgræsbane
3 - 1
666967
23-10 2021
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA Marienlyst S.f.B. Ryttervej
3 - 1
666970
23-10 2021
Kl. 14:00
B 1909 Aarhus Fremad B.1909s anlæg
2 - 1
666968
23-10 2021
Kl. 15:00
Varde FC Sydvest 05 Tønder Sydbank Stadion, Kunstgræs
2 - 1
666978
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Marienlyst B 1909 Marienlystcentret
3 - 2
666974
30-10 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Varde Home Tarup Park
3 - 2
666995
30-10 2021
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder OKS BankParken Tønder
1 - 3
666972
30-10 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF S.f.B.-Oure FA Hedensted Stadion
3 - 1
666973
30-10 2021
Kl. 14:00
Aarhus Fremad B1913 AGF's anlæg - Fredensvang
0 - 2
666996
06-11 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF FC Sydvest 05 Tønder Home Tarup Park
7 - 0
666997
06-11 2021
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA OKS S.f.B. Ryttervej
3 - 2
667000
06-11 2021
Kl. 14:00
B 1909 Hedensted IF B.1909s anlæg
2 - 1
666998
06-11 2021
Kl. 15:00
Varde Aarhus Fremad Sydbank Stadion
3 - 2
667001
06-11 2021
Kl. 16:00
Marienlyst B1913 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 3
666750
13-11 2021
Kl. 14:00
B 1909 Marienlyst B.1909s anlæg
2 - 1
667004
26-03 2022
Kl. 13:00
OKS B 1909 OKSON-Park
2 - 1
667006
26-03 2022
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder S.f.B.-Oure FA Tønder Kunstgræs
1 - 3
667002
26-03 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF B1913 Hedensted Stadion Kunstgræs
4 - 1
667003
26-03 2022
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Tarup/Paarup IF Robotize Park (ASA kunstgræs)
2 - 1
667005
26-03 2022
Kl. 14:00
Marienlyst Varde Marienlystcentret
1 - 0
667008
02-04 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Marienlyst Home Tarup Park
2 - 1
667011
02-04 2022
Kl. 13:00
B1913 OKS Campus Road
0 - 4
667010
02-04 2022
Kl. 14:00
B 1909 S.f.B.-Oure FA B.1909s anlæg
1 - 1
667009
02-04 2022
Kl. 15:00
Varde Hedensted IF Sydbank Stadion
0 - 2
667007
02-04 2022
Kl. 16:30
Aarhus Fremad FC Sydvest 05 Tønder Robotize Park (ASA kunstgræs)
4 - 3
667021
fr
08-04 2022
Kl. 18:00
S.f.B.-Oure FA B1913 S.f.B. Ryttervej
1 - 0
667013
09-04 2022
Kl. 13:00
OKS Varde OKSON-Park
0 - 0
667054
09-04 2022
Kl. 13:00
Marienlyst Aarhus Fremad Marienlystcentret
4 - 1
667012
09-04 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Tarup/Paarup IF Hedensted Stadion
4 - 2
667055
09-04 2022
Kl. 14:00
B 1909 FC Sydvest 05 Tønder B.1909s anlæg
3 - 3
667057
on
13-04 2022
Kl. 18:15
Aarhus Fremad Hedensted IF Riisvangen Stadion
1 - 1
667066
to
14-04 2022
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder Marienlyst BankParken Tønder
1 - 3
667139
to
14-04 2022
Kl. 13:00
B1913 B 1909 Campus Road
3 - 2
667058
16-04 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF OKS Home Tarup Park
1 - 2
667060
16-04 2022
Kl. 15:00
Varde S.f.B.-Oure FA Sydbank Stadion
0 - 0
667335
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Varde B 1909 Sydbank Stadion
0 - 1
667338
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
FC Sydvest 05 Tønder B1913 BankParken Tønder
1 - 2
667140
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Aarhus Fremad OKS Robotize Park (ASA kunstgræs)
4 - 1
667337
23-04 2022
Kl. 13:00
Marienlyst Hedensted IF Marienlystcentret
0 - 0
667243
23-04 2022
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF S.f.B.-Oure FA Home Tarup Park
1 - 2
667369
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
OKS Marienlyst OKSON-Park
3 - 2
667388
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
B1913 Varde Campus Road
1 - 1
667387
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
B 1909 Tarup/Paarup IF B.1909s anlæg
2 - 1
667378
30-04 2022
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA Aarhus Fremad S.f.B. Ryttervej
2 - 0
667368
30-04 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF FC Sydvest 05 Tønder Hedensted Stadion
1 - 1
667390
to
05-05 2022
Kl. 19:00
Hedensted IF OKS Hedensted Stadion
1 - 3
667397
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
FC Sydvest 05 Tønder Varde BankParken Tønder
1 - 1
667392
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
B1913 Tarup/Paarup IF Campus Road
1 - 1
667393
07-05 2022
Kl. 13:00
Marienlyst S.f.B.-Oure FA Marienlystcentret
1 - 1
667391
07-05 2022
Kl. 14:00
Aarhus Fremad B 1909 Riisvangen Stadion
2 - 1
667398
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
OKS FC Sydvest 05 Tønder OKSON-Park
2 - 2
667402
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
B1913 Aarhus Fremad Campus Road
1 - 1
667399
14-05 2022
Kl. 13:00
S.f.B.-Oure FA Hedensted IF S.f.B. Ryttervej
2 - 2
667401
14-05 2022
Kl. 14:00
B 1909 Marienlyst B.1909s anlæg
2 - 2
667400
14-05 2022
Kl. 15:00
Varde Tarup/Paarup IF Sydbank Stadion
0 - 2
667407
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
FC Sydvest 05 Tønder Tarup/Paarup IF BankParken Tønder
0 - 3
667406
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
B1913 Marienlyst Campus Road
3 - 0
667405
21-05 2022
Kl. 13:00
OKS S.f.B.-Oure FA OKSON-Park
2 - 4
667403
21-05 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF B 1909 Hedensted Stadion
1 - 0
667404
21-05 2022
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Varde Riisvangen Stadion
4 - 1
667409
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
S.f.B.-Oure FA FC Sydvest 05 Tønder S.f.B. Ryttervej
5 - 1
667464
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
B1913 Hedensted IF Campus Road
3 - 3
667408
28-05 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Aarhus Fremad Home Tarup Park
3 - 1
667463
28-05 2022
Kl. 14:00
B 1909 OKS B.1909s anlæg
3 - 2
667462
28-05 2022
Kl. 15:00
Varde Marienlyst Sydbank Stadion
1 - 1
667467
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
S.f.B.-Oure FA B 1909 S.f.B. Ryttervej
5 - 1
667484
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
FC Sydvest 05 Tønder Aarhus Fremad BankParken Tønder
0 - 2
667466
04-06 2022
Kl. 13:00
OKS B1913 OKSON-Park
1 - 1
667479
04-06 2022
Kl. 13:00
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
2 - 1
667465
04-06 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion
1 - 0
667488
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
FC Sydvest 05 Tønder B 1909 BankParken Tønder
2 - 4
667490
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
B1913 S.f.B.-Oure FA Campus Road
2 - 1
667486
11-06 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Hedensted IF Home Tarup Park
2 - 1
667487
11-06 2022
Kl. 15:00
Varde OKS Sydbank Stadion
1 - 4
667485
11-06 2022
Kl. 16:00
Aarhus Fremad Marienlyst MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2 - 1
667491
18-06 2022
Kl. 14:00
Hedensted IF Aarhus Fremad Hedensted Stadion
0 - 0
667492
18-06 2022
Kl. 14:00
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
2 - 2
667493
18-06 2022
Kl. 14:00
S.f.B.-Oure FA Varde S.f.B. Ryttervej
2 - 1
667510
18-06 2022
Kl. 14:00
Marienlyst FC Sydvest 05 Tønder Marienlystcentret
3 - 1
667511
18-06 2022
Kl. 14:00
B 1909 B1913 B.1909s anlæg
0 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind