MENU

Herre-DS 2021-22, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
914228
07-08 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter
4 - 1
914225
07-08 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Union Frederikssund Stadion
3 - 0
914226
07-08 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Greve Solrød Idrætscenter
1 - 2
914227
07-08 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Allerød FK Tingbjerg Idrætspark
2 - 2
914224
07-08 2021
Kl. 14:00
B 1903 Avarta B1903
0 - 2
914233
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Herstedøster IC Solrød FC Herstedøster Stadion
3 - 2
914232
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Greve Union Greve Idræts Center
6 - 0
914231
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Frederikssund B 1903 Frederikssund Stadion
3 - 1
914229
14-08 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Ishøj IF Allerød Idrætspark
0 - 2
914230
ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Avarta Brønshøj Tømrermester Jim Jensens Park
1 - 3
914236
21-08 2021
Kl. 12:00
Union Herstedøster IC Genforeningspladsen
0 - 4
914234
21-08 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Avarta Allerød Idrætspark
4 - 1
914238
21-08 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter
4 - 0
914235
21-08 2021
Kl. 14:00
B 1903 Greve B1903
0 - 1
914237
21-08 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Frederikssund Tingbjerg Idrætspark
2 - 2
914243
to
26-08 2021
Kl. 18:15
Herstedøster IC B 1903 Herstedøster Stadion
2 - 3
914241
fr
27-08 2021
Kl. 18:15
Solrød FC Union Solrød Idrætscenter
2 - 0
914242
28-08 2021
Kl. 13:00
Greve Brønshøj Greve Idræts Center
2 - 1
914239
28-08 2021
Kl. 13:00
Avarta Ishøj IF Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 4
914240
28-08 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Allerød FK Frederikssund Stadion
2 - 3
914244
04-09 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Greve Allerød Idrætspark
3 - 1
914246
04-09 2021
Kl. 13:00
Avarta Frederikssund Tømrermester Jim Jensens Park
4 - 2
914248
04-09 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Union Ishøj Idrætscenter
3 - 0
914247
04-09 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Herstedøster IC Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
914245
04-09 2021
Kl. 14:00
B 1903 Solrød FC B1903
1 - 0
914253
fr
10-09 2021
Kl. 17:45
Herstedøster IC Allerød FK Herstedøster Stadion
2 - 1
914249
11-09 2021
Kl. 12:00
Union B 1903 Genforeningspladsen
2 - 3
914250
11-09 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Ishøj IF Frederikssund Stadion
2 - 7
914252
11-09 2021
Kl. 13:00
Greve Avarta Greve Idræts Center
1 - 1
914251
11-09 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Brønshøj Solrød Idrætscenter
1 - 2
914258
18-09 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF B 1903 Ishøj Idrætscenter
4 - 1
914254
18-09 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Solrød FC Allerød Idrætspark
2 - 0
914255
18-09 2021
Kl. 13:00
Avarta Herstedøster IC Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 2
914256
18-09 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Greve Frederikssund Stadion
1 - 1
914257
18-09 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Union Tingbjerg Idrætspark
3 - 2
914262
25-09 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Greve Ishøj Idrætscenter
1 - 3
914263
25-09 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Frederikssund Herstedøster Stadion
1 - 4
914259
25-09 2021
Kl. 14:00
B 1903 Brønshøj B1903
3 - 2
914261
25-09 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Avarta Solrød Idrætscenter
0 - 3
914260
26-09 2021
Kl. 12:00
Union Allerød FK Genforeningspladsen
0 - 3
914265
02-10 2021
Kl. 13:00
Avarta Union Tømrermester Jim Jensens Park
3 - 2
914266
02-10 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Solrød FC Frederikssund Stadion
2 - 2
914268
02-10 2021
Kl. 13:00
Greve Herstedøster IC Greve Idræts Center
3 - 0
914264
02-10 2021
Kl. 13:30
Allerød FK B 1903 Allerød Idrætspark
3 - 0
914267
02-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Ishøj IF Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
914271
09-10 2021
Kl. 12:00
Union Frederikssund Genforeningspladsen
1 - 0
914272
09-10 2021
Kl. 13:00
Greve Solrød FC Greve Idræts Center
2 - 1
914269
09-10 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Brønshøj Allerød Idrætspark
0 - 0
914270
09-10 2021
Kl. 13:00
Avarta B 1903 Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 0
914273
09-10 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ishøj IF Herstedøster Stadion
2 - 1
914275
16-10 2021
Kl. 12:00
Union Greve Genforeningspladsen
0 - 2
914278
16-10 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Allerød FK Ishøj Idrætscenter
2 - 1
914276
16-10 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Herstedøster IC Solrød Idrætscenter
1 - 1
914277
16-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
914274
16-10 2021
Kl. 14:00
B 1903 Frederikssund B1903
1 - 4
914279
23-10 2021
Kl. 13:00
Avarta Allerød FK Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 4
914280
23-10 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Brønshøj Frederikssund Stadion
3 - 1
914282
23-10 2021
Kl. 13:00
Greve B 1903 Greve Idræts Center
1 - 1
914283
23-10 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Union Herstedøster Stadion
3 - 3
914281
23-10 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter
1 - 4
914286
30-10 2021
Kl. 12:00
Union Solrød FC Genforeningspladsen
1 - 1
914284
30-10 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Frederikssund Allerød Idrætspark
3 - 2
914288
30-10 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Avarta Ishøj Idrætscenter
3 - 2
914285
30-10 2021
Kl. 14:00
B 1903 Herstedøster IC B1903
2 - 3
914287
30-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Greve Tingbjerg Idrætspark
1 - 3
914289
06-11 2021
Kl. 12:00
Union Ishøj IF Genforeningspladsen
4 - 5
914290
06-11 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Avarta Frederikssund Stadion
0 - 2
914315
06-11 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Brønshøj Herstedøster Stadion
0 - 1
914291
06-11 2021
Kl. 14:00
Solrød FC B 1903 Solrød Idrætscenter
2 - 2
914314
06-11 2021
Kl. 14:00
Greve Allerød FK Greve Idræts Center
1 - 1
914316
26-03 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Herstedøster IC Allerød Idrætspark Kunstgræs
914320
26-03 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Frederikssund Ishøj Idrætscenter
914318
26-03 2022
Kl. 13:00
Avarta Greve Tømrermester Jim Jensens Park
914319
26-03 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Solrød FC Tingbjerg Idrætspark
914317
26-03 2022
Kl. 14:00
Union B 1903 Genforeningspladsen
914325 fr
01-04 2022
Kl. 17:45
Herstedøster IC Avarta Herstedøster Stadion
914324
02-04 2022
Kl. 13:00
Greve Frederikssund Greve Idræts Center
914321
02-04 2022
Kl. 14:00
Ishøj IF B 1903 Ishøj Idrætscenter
914322
02-04 2022
Kl. 14:00
Union Brønshøj Genforeningspladsen
914323
02-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Allerød FK Solrød Idrætscenter
914326
09-04 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Union Allerød Idrætspark
914327
09-04 2022
Kl. 13:00
Avarta Solrød FC Tømrermester Jim Jensens Park
914329
09-04 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Herstedøster IC Frederikssund Stadion
914331
09-04 2022
Kl. 13:00
Greve Ishøj IF Greve Idræts Center
914330
09-04 2022
Kl. 14:00
Brønshøj B 1903 Tingbjerg Idrætspark
915785 fr
15-04 2022
Kl. 18:15
Herstedøster IC Greve Herstedøster Stadion
914446
16-04 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Brønshøj Ishøj Idrætscenter
914332
16-04 2022
Kl. 14:00
B 1903 Allerød FK B1903
914333
16-04 2022
Kl. 14:00
Union Avarta Genforeningspladsen
914334
16-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Frederikssund Solrød Idrætscenter
915790
23-04 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter
915786
23-04 2022
Kl. 14:00
B 1903 Avarta B1903
915787
23-04 2022
Kl. 14:00
Union Frederikssund Genforeningspladsen
915788
23-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Greve Solrød Idrætscenter
915789
23-04 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Allerød FK Tingbjerg Idrætspark
915792 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Avarta Brønshøj Tømrermester Jim Jensens Park
915795 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Solrød FC Herstedøster Stadion
915793
30-04 2022
Kl. 13:00
Frederikssund B 1903 Frederikssund Stadion
915794
30-04 2022
Kl. 13:00
Greve Union Greve Idræts Center
915791
30-04 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Ishøj IF Allerød Idrætspark
915796
07-05 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Avarta Allerød Idrætspark
915800
07-05 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter
915797
07-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 Greve B1903
915798
07-05 2022
Kl. 14:00
Union Herstedøster IC Genforeningspladsen
915799
07-05 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Frederikssund Tingbjerg Idrætspark
915801 fr
13-05 2022
Kl. 18:30
Avarta Ishøj IF Tømrermester Jim Jensens Park
915805 fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC B 1903 Herstedøster Stadion
915802
14-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Allerød FK Frederikssund Stadion
915804
14-05 2022
Kl. 13:00
Greve Brønshøj Greve Idræts Center
915803
14-05 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Union Solrød Idrætscenter
915808 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Avarta Frederikssund Tømrermester Jim Jensens Park
915806
21-05 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Greve Allerød Idrætspark
915810
21-05 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Union Ishøj Idrætscenter
915807
21-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 Solrød FC B1903
915809
21-05 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Herstedøster IC Tingbjerg Idrætspark
915815 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC Allerød FK Herstedøster Stadion
915814
28-05 2022
Kl. 13:00
Greve Avarta Greve Idræts Center
915812
28-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Ishøj IF Frederikssund Stadion
915813
28-05 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Brønshøj Solrød Idrætscenter
915811
28-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 Union B1903
915817 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Avarta Herstedøster IC Tømrermester Jim Jensens Park
915818
04-06 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Greve Frederikssund Stadion
915816
04-06 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Solrød FC Allerød Idrætspark
915820
04-06 2022
Kl. 13:00
B 1903 Ishøj IF B1903
915819
04-06 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Union Tingbjerg Idrætspark
915846 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC Frederikssund Herstedøster Stadion
915845
11-06 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Greve Ishøj Idrætscenter
915833
11-06 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Avarta Solrød Idrætscenter
915821
12-06 2022
Kl. 14:00
B 1903 Brønshøj B1903
915822
12-06 2022
Kl. 14:00
Union Allerød FK Genforeningspladsen
916508
18-06 2022
Kl. 14:00
Allerød FK B 1903 Allerød Idrætspark
916509
18-06 2022
Kl. 14:00
Avarta Union Tømrermester Jim Jensens Park
916510
18-06 2022
Kl. 14:00
Frederikssund Solrød FC Frederikssund Stadion
916511
18-06 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Ishøj IF Tingbjerg Idrætspark
916512
18-06 2022
Kl. 14:00
Greve Herstedøster IC Greve Idræts Center
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind