MENU

U19 Drenge/11 (2003-04) - DBU Jylland Pokal (2022) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
246669 1 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Frederikshavn fI (L4/375) Sjørring B (L2/312) M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
8
-
7
246670 1 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Tjele Vest Sport (L4/376) Løgstrup G&IF (L2/312) Røddinghus
8
-
7
246671 1 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Vildbjerg SF (L3/324) Skive IK (L2/362) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
Hjemmehold taberdømt
246687
1 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Brabrand IF (L2/315) Ry Fodbold (L3/369) Brabrand IF's Idrætsanlæg
9
-
10
246689
1 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Spangsbjerg IF (L3/373) Vejen SF (L2/319) Star VVS Arena (Gjesing)
3
-
0
246688 1 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Helle FC (L4/385) Grindsted GIF (L3/333) Starup Stadion
6
-
0
246672
1 ma
20-09 2021
Kl. 18:45
Kjellerup IF (L3/369) AIF/ NBK (L2/315) Kjellerup Kunstgræsbane
2
-
1
235180
2 ti
21-09 2021
Kl. 19:00
Frederikshavn fI (L4/375) Jammerbugt FC (L1/301) Empire Stadium
0
-
8
235181 2 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
Skive IK (L2/362) Thisted FC (L1/301) Egeris Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
235182 2 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
Vejgaard B (L3/366) HEI (L2/363) Spar Nord Arena (Vejgaard B)
Udehold taberdømt
235187
2 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
Spangsbjerg IF (L3/373) Varde IF (L1/302) Star VVS Arena (Gjesing)
2
-
4
235184 2 on
29-09 2021
Kl. 19:00
Team Midtjylland (L3/372) Bredballe IF (L1/302) Give Kunstgræs
1
-
3
235186
2 to
30-09 2021
Kl. 17:30
SGI/SSK (L4/385) Andrup IF (L1/302) Guldager IC Kunstgræbane
1
-
10
331054
3 ma
11-10 2021
Kl. 18:30
Bredballe IF (L1/302) AC Horsens (Liga) Bredballe Kunstgræsbane
1
-
2
235185 2 ti
12-10 2021
Kl. 19:30
Aabenraa BK (L2/364) FC Skanderborg (L1/302) Aabenraa Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
235183
2 to
14-10 2021
Kl. 20:00
Ry Fodbold (L3/369) Silkeborg KFUM (L1/301) Ry Fodbold Kunstgræsbane
8
-
7
331058
3 ti
26-10 2021
Kl. 17:00
FC Djursland (L1/301) AGF (Liga) HSM Arena Grenå
0
-
3
331057
3 ti
26-10 2021
Kl. 18:00
Tjele Vest Sport (L4/376) Thisted FC (L1/301) Røddinghus
0
-
2
331051
3 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Aabenraa BK (L2/364) AGF/IF Lyseng (Liga 1/301) Aabenraa Stadion
2
-
3
331055
3 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Jammerbugt FC (L1/301) Vejgaard B (L3/366) Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
5
-
0
331052
3
30-10 2021
Kl. 13:00
Helle FC (L4/385) Andrup IF (L1/302) Fåborg Stadion
0
-
9
331053
3 ti
02-11 2021
Kl. 19:30
Kolding IF (Div.) Vejle (Liga) Metropolis Arena (kunst)
3
-
0
331056
3 ti
16-11 2021
Kl. 19:00
Kjellerup IF (L3/369) Silkeborg (Liga) Kjellerup Kunstgræsbane
0
-
4
715559
4 on
17-11 2021
Kl. 19:40
Varde IF (L1/302) Esbjerg (Liga) Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
0
-
3
715558
4 ti
23-11 2021
Kl. 19:15
AGF/IF Lyseng (Liga 1/301) AC Horsens (Liga) Lyseng Kunstgræs
1
-
5
715557 4
05-02 2022
Kl. 16:00
Ry Fodbold (L3/369) Silkeborg (Liga) Ry Fodbold Kunstgræsbane
0
-
5
715556 4 fr
11-02 2022
Kl. 18:31
Thisted FC (L1/301) Viborg FF (Div.) Thisted Kunstgræsbane
1
-
8
715560
4
26-02 2022
Kl. 15:00
Kolding IF (Div.) FC Midtjylland (Liga) Metropolis Arena (kunst)
3
-
1
992339 5 ti
22-03 2022
Kl. 19:00
Viborg FF (Div.) AGF (Liga) Viborg FF´s anlæg
3
-
0
992338
5 on
23-03 2022
Kl. 19:45
Kolding IF (Div.) Esbjerg (Liga) Metropolis Arena (kunst)
4
-
5
992340
5 ti
29-03 2022
Kl. 19:00
Jammerbugt FC (L1/301) Silkeborg (Liga) Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
0
-
3
992341
5 ti
05-04 2022
Kl. 17:45
Andrup IF (L1/302) AC Horsens (Liga) Skads Skole
0
-
3
888410 6 on
20-04 2022
Kl. 18:00
Viborg FF (Div.) Silkeborg (Liga) Viborg FF´s anlæg
2
-
0
888409
6 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Esbjerg (Liga) AC Horsens (Liga) Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
0
-
1
546400
7 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Viborg FF (Div.) AC Horsens (Liga) Sejs Stadion
4
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind