MENU

U14 Drenge 3 (08) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
350187
21-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder B 1903 3
350342
21-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder Frem 3
350138 ma
23-08 2021
Kl. 18:00
Stefan KB 5 Rådvadsvej
0 - 3
350185
ma
23-08 2021
Kl. 18:00
Hellas 2 Skovshoved IF Engdraget
0 - 10
350184
ma
23-08 2021
Kl. 18:45
Hekla 2 Kastrup 2 Hekla Park
7 - 3
350877 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Kastrup 2 Stefan Røllikevej
7 - 0
350348
28-08 2021
Kl. 10:00
KB 5 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
350346
29-08 2021
Kl. 10:00
Skovshoved IF Valby Gentofte Sportspark
UHT

Udehold taberdømt

350347
29-08 2021
Kl. 10:00
B 1903 3 Hellas 2 B1903
0 - 4
350344
29-08 2021
Kl. 10:00
Frem 3 Oversidder Frem, Valby IP
350345
29-08 2021
Kl. 14:00
Union 2 Hekla 2 Genforeningspladsen
8 - 0
350888
04-09 2021
Kl. 10:00
Hellas 2 Frem 3 Engdraget
7 - 2
350889
04-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder KB 5
350890
04-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Kastrup 2
350885
04-09 2021
Kl. 10:00
Hekla 2 Stefan Kunst, Hekla park
4 - 3
350886
05-09 2021
Kl. 16:00
Union 2 Skovshoved IF Genforeningspladsen
0 - 4
999733
11-09 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 Oversidder Røllikevej
998565
12-09 2021
Kl. 10:00
Frem 3 Valby Frem, Valby IP
4 - 2
999669
12-09 2021
Kl. 10:00
Stefan Oversidder Rådvadsvej
999729
12-09 2021
Kl. 10:00
Skovshoved IF Hekla 2 Skovshoved I P
4 - 3
999730
12-09 2021
Kl. 10:00
B 1903 3 Union 2 B1903
2 - 11
999731
12-09 2021
Kl. 14:00
KB 5 Hellas 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7 - 1
999843
18-09 2021
Kl. 10:00
Valby KB 5 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 4
999848
18-09 2021
Kl. 10:00
Hekla 2 Oversidder Kunst, Hekla park
351244
18-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Stefan
351198
18-09 2021
Kl. 12:00
Hellas 2 Kastrup 2 Engdraget
0 - 8
351199
18-09 2021
Kl. 16:00
Skovshoved IF B 1903 3 Skovshoved I P
12 - 0
999849
19-09 2021
Kl. 08:45
Union 2 Frem 3 Genforeningspladsen
7 - 0
351257
on
22-09 2021
Kl. 17:00
Kastrup 2 Valby Røllikevej
3 - 3
351256
25-09 2021
Kl. 10:00
KB 5 Union 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8 - 0
351248
25-09 2021
Kl. 10:00
Stefan Hellas 2 Rådvadsvej
2 - 1
351249
26-09 2021
Kl. 10:00
B 1903 3 Hekla 2 B1903
2 - 7
351255
26-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
351245
26-09 2021
Kl. 10:00
Frem 3 Skovshoved IF Frem, Valby IP
0 - 12
351258
02-10 2021
Kl. 10:00
Valby Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
351259
02-10 2021
Kl. 10:00
Hekla 2 Oversidder Kunst, Hekla park
375431
02-10 2021
Kl. 10:00
Hellas 2 Oversidder Engdraget
375471
02-10 2021
Kl. 14:45
Skovshoved IF KB 5 Skovshoved I P
7 - 1
411883
03-10 2021
Kl. 10:00
B 1903 3 Frem 3 B1903
7 - 3
366459
03-10 2021
Kl. 14:00
Union 2 Kastrup 2 Genforeningspladsen
6 - 2
350155 on
06-10 2021
Kl. 17:45
Valby Union 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
411888
09-10 2021
Kl. 10:00
KB 5 B 1903 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
14 - 2
411886
10-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Hellas 2
411887
10-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Valby
411884
10-10 2021
Kl. 10:00
Frem 3 Hekla 2 Frem, Valby IP
1 - 7
411885
10-10 2021
Kl. 12:00
Stefan Union 2 Rådvadsvej
5 - 5
350880 on
13-10 2021
Kl. 17:45
Valby B 1903 3 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 1
411891
16-10 2021
Kl. 10:00
Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
413247
16-10 2021
Kl. 10:00
Skovshoved IF Stefan Gentofte Sportspark
3 - 1
411892
16-10 2021
Kl. 14:00
Hekla 2 Hellas 2 Kunst, Hekla park
UHT

Udehold taberdømt

413248
17-10 2021
Kl. 10:00
B 1903 3 Kastrup 2 B1903
5 - 2
411890
17-10 2021
Kl. 10:00
Frem 3 KB 5 Frem, Valby IP
2 - 5
413246
17-10 2021
Kl. 16:00
Union 2 Oversidder Genforeningspladsen
413253
30-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Union 2
414511
30-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Skovshoved IF
413250
30-10 2021
Kl. 14:00
Hekla 2 KB 5 Kunst, Hekla park
414524
31-10 2021
Kl. 10:00
Kastrup 2 Frem 3 Kunst, John Tranums Alle
413249
31-10 2021
Kl. 10:00
Stefan B 1903 3 Rådvadsvej
413252
31-10 2021
Kl. 14:00
Hellas 2 Valby Engdraget
411889 on
03-11 2021
Kl. 17:00
Kastrup 2 Skovshoved IF Kunst, John Tranums Alle
446437
07-11 2021
Kl. 10:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
447558
07-11 2021
Kl. 10:00
B 1903 3 Oversidder B1903
447559
07-11 2021
Kl. 10:00
KB 5 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
414525
07-11 2021
Kl. 10:00
Frem 3 Stefan Frem, Valby IP
414526
07-11 2021
Kl. 12:00
Hekla 2 Valby Kunst, Hekla park
446431
07-11 2021
Kl. 16:00
Union 2 Hellas 2 Genforeningspladsen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind