MENU

U17 Drenge 1 (05) Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
261376
28-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder KB 3
261377
28-08 2021
Kl. 16:00
AB Tårnby 2 Fremad Amager 3 Tårnby Stadion
3 - 0
261378
28-08 2021
Kl. 16:00
GVI 2 Oversidder GVI. Nymosen
261379
29-08 2021
Kl. 12:00
Vestia Sundby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 5
261382
05-09 2021
Kl. 10:00
KB 3 Vestia Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
261383
05-09 2021
Kl. 14:00
Fremad Amager 3 Oversidder Sundby I P. Opvisn.
261385
05-09 2021
Kl. 14:00
KFUM GVI 2 Emdrupparken
4 - 5
261384
05-09 2021
Kl. 16:00
Oversidder AB Tårnby 2
261381
05-09 2021
Kl. 16:00
Sundby 2 Brønshøj 2 Sundby/Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

261390
11-09 2021
Kl. 12:00
Brønshøj 2 GVI 2 Tingbjerg Idrætspark
0 - 3
261387
11-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
261389
11-09 2021
Kl. 14:00
Vestia Fremad Amager 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 0
261388
11-09 2021
Kl. 16:00
AB Tårnby 2 KFUM Tårnby Stadion
6 - 0
261386
12-09 2021
Kl. 12:00
Sundby 2 KB 3 Sundby/Kløvermarken
7 - 0
261380 on
15-09 2021
Kl. 18:30
Brønshøj 2 KFUM Tingbjerg Idrætspark
HMH
261393
18-09 2021
Kl. 16:00
GVI 2 AB Tårnby 2 GVI. Nymosen
3 - 4
261391
19-09 2021
Kl. 10:00
KB 3 Brønshøj 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
14 - 1
261392
19-09 2021
Kl. 14:00
Fremad Amager 3 Sundby 2 Sundby I P. Opvisn.
3 - 2
261394
19-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder Vestia
261395
19-09 2021
Kl. 14:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
261397
25-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder GVI 2
261750
25-09 2021
Kl. 16:00
Brønshøj 2 AB Tårnby 2 Tingbjerg Idrætspark
1 - 12
261398
26-09 2021
Kl. 10:00
KB 3 Fremad Amager 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 2
261534
26-09 2021
Kl. 12:00
Vestia KFUM Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 0
261396
26-09 2021
Kl. 12:00
Sundby 2 Oversidder Sundby/Kløvermarken
262014
02-10 2021
Kl. 16:00
GVI 2 Vestia GVI. Nymosen
6 - 0
261751
02-10 2021
Kl. 16:00
AB Tårnby 2 Oversidder Tårnby Stadion
262015
03-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder KB 3
262016
03-10 2021
Kl. 14:00
KFUM Sundby 2 Emdrupparken
3 - 2
262013
03-10 2021
Kl. 16:30
Fremad Amager 3 Brønshøj 2 Sundby I P. Opvisn.
7 - 3
262021 fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Brønshøj 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
262019
10-10 2021
Kl. 14:00
Fremad Amager 3 Oversidder Sundby I P. Opvisn.
262020
10-10 2021
Kl. 14:00
Vestia AB Tårnby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 6
262017
10-10 2021
Kl. 16:00
Sundby 2 GVI 2 Sundby/Kløvermarken
1 - 4
262018
10-10 2021
Kl. 16:00
KB 3 KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 3
262412
to
14-10 2021
Kl. 19:30
AB Tårnby 2 Sundby 2 Tårnby Stadion
2 - 0
262022
16-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder Vestia
263290
16-10 2021
Kl. 12:00
Brønshøj 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
263293
17-10 2021
Kl. 12:00
KFUM Fremad Amager 3 Emdrupparken
7 - 2
263285 to
28-10 2021
Kl. 20:15
GVI 2 KB 3 GVI. Nymosen
3 - 3
263468
30-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder KFUM
263294
30-10 2021
Kl. 16:00
Sundby 2 Oversidder Sundby/Kløvermarken
263327
30-10 2021
Kl. 16:00
KB 3 AB Tårnby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 5
263463
30-10 2021
Kl. 16:00
Fremad Amager 3 GVI 2 Sundby I P. Opvisn.
0 - 8
263464
30-10 2021
Kl. 16:00
Vestia Brønshøj 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind