|
164966
|
lø14-08 2021
|
11:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
164964
|
lø14-08 2021
|
15:30
|
|
|
Rønne syd (Knudsker)
|
|
|
|
|
164967
|
sø15-08 2021
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
164968
|
sø15-08 2021
|
12:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
164970
|
sø22-08 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
164969
|
sø22-08 2021
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
|
164974
|
sø22-08 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
164982
|
on25-08 2021
|
18:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
164975
|
on25-08 2021
|
18:30
|
|
|
Rønne nord (Viking)
|
|
|
|
165021
|
lø28-08 2021
|
15:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
UHT
|
|
|
|
165016
|
sø29-08 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
165515
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
164989
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
165518
|
on01-09 2021
|
18:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
165516
|
lø04-09 2021
|
15:30
|
|
|
Rønne nord (Viking)
|
|
|
|
165517
|
sø05-09 2021
|
16:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
165525
|
lø11-09 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
165524
|
lø11-09 2021
|
11:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
165526
|
lø11-09 2021
|
15:30
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
165529
|
sø12-09 2021
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
165532
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
165530
|
sø19-09 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
165533
|
sø19-09 2021
|
10:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
165534
|
sø19-09 2021
|
12:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
165535
|
lø25-09 2021
|
15:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
165545
|
sø26-09 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
165546
|
sø26-09 2021
|
10:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
165550
|
sø26-09 2021
|
12:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
164986
|
to30-09 2021
|
18:30
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
165558
|
lø02-10 2021
|
11:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
165555
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
165559
|
lø02-10 2021
|
12:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
|
|
|
165553
|
sø03-10 2021
|
12:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
165567
|
on06-10 2021
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
165561
|
lø09-10 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
165574
|
lø09-10 2021
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
|
|
|
165562
|
sø10-10 2021
|
12:15
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
165565
|
sø10-10 2021
|
16:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
165568
|
lø16-10 2021
|
11:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
165578
|
lø16-10 2021
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
165569
|
sø17-10 2021
|
12:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
164981
|
ti26-10 2021
|
18:45
|
|
|
Munkesø Stadion Kunst
|
|
|
|
165521
|
to28-10 2021
|
18:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
165715
|
lø30-10 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
165589
|
lø30-10 2021
|
15:30
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
165753
|
sø31-10 2021
|
12:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
165752
|
sø31-10 2021
|
14:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
165754
|
lø06-11 2021
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
165756
|
lø06-11 2021
|
15:30
|
|
|
Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
|
|
|
|
165755
|
sø07-11 2021
|
10:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
166324
|
sø07-11 2021
|
16:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
164972
|
ma08-11 2021
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
166343
|
fr12-11 2021
|
19:15
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
166340
|
lø13-11 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
166342
|
lø13-11 2021
|
15:30
|
|
|
Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
|
|
|
|
166346
|
lø13-11 2021
|
15:30
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk