Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2021
13:00
B52/Aalborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:30
Team Østvendsyssel
3
TSV
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
Oversidder
Biersted/Nørhalne/Vadum
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
11:00
Nørresundby FB
2
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
17:30
Biersted/Nørhalne/Vadum
4
Team Østvendsyssel
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
TSV
2
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
11:00
B52/Aalborg
10
Team Østvendsyssel
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:30
TSV
0
Biersted/Nørhalne/Vadum
8
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
13:00
Nørresundby FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
1
B52/Aalborg
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
11:00
Team Østvendsyssel
Nørresundby FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:00
TSV
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
Nørresundby FB
0
Biersted/Nørhalne/Vadum
6
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:30
B52/Aalborg
9
TSV
4
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
Oversidder
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
Oversidder
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
11:00
Team Østvendsyssel
0
Biersted/Nørhalne/Vadum
5
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
11:00
Nørresundby FB
2
TSV
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:30
TSV
3
Team Østvendsyssel
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
13:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
4
TSV
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
Team Østvendsyssel
2
B52/Aalborg
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
Oversidder
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
17:15
B52/Aalborg
4
Nørresundby FB
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
Nørresundby FB
1
Team Østvendsyssel
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:30
B52/Aalborg
2
Biersted/Nørhalne/Vadum
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
Oversidder
TSV
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
2
Nørresundby FB
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:30
TSV
2
B52/Aalborg
5
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
13:00
Team Østvendsyssel
Oversidder
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2021 til foråret 2022 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.