Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. aug 2021
18:30
FC King George
4
Seest B
0
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
19:00
FC Horsens
Varde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:45
Horsens Freja
4
Haderslev FK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:30
FC Horsens
1
KoldingQ
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:30
FC King George
0
Varde IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
AaBK/Løjt/Rødekro
2
Haderslev FK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:30
Haderslev FK
2
KoldingQ
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:00
Horsens Freja
2
FC King George
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
12:00
Seest B
4
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:00
Seest B
1
Haderslev FK
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
KoldingQ
Varde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
18:00
AaBK/Løjt/Rødekro
3
Horsens Freja
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Varde IF
0
AaBK/Løjt/Rødekro
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Horsens Freja
1
KoldingQ
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
FC King George
4
AaBK/Løjt/Rødekro
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:15
FC Horsens
1
Haderslev FK
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:15
Varde IF
4
Seest B
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
19:00
KoldingQ
2
Seest B
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:30
FC Horsens
0
Horsens Freja
6
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:00
Haderslev FK
Varde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
Seest B
5
Horsens Freja
7
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
KoldingQ
6
FC King George
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
18:00
AaBK/Løjt/Rødekro
3
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
FC King George
5
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:45
Varde IF
2
Horsens Freja
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
KoldingQ
2
AaBK/Løjt/Rødekro
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:30
Haderslev FK
2
Horsens Freja
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:30
Varde IF
5
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
Seest B
0
FC King George
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
KoldingQ
6
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
19:30
Seest B
1
AaBK/Løjt/Rødekro
5
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
Horsens Freja
Varde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:00
FC King George
3
Haderslev FK
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
18:00
AaBK/Løjt/Rødekro
0
Seest B
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:00
AaBK/Løjt/Rødekro
1
KoldingQ
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
Varde IF
0
FC King George
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
Haderslev FK
5
AaBK/Løjt/Rødekro
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Horsens Freja
5
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
Seest B
2
KoldingQ
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
FC King George
2
Horsens Freja
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
KoldingQ
2
Haderslev FK
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:30
FC Horsens
1
Seest B
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
18:00
AaBK/Løjt/Rødekro
Varde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:00
Varde IF
KoldingQ
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Horsens Freja
2
AaBK/Løjt/Rødekro
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:00
Haderslev FK
4
Seest B
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:30
FC Horsens
0
FC King George
3
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
19:00
Haderslev FK
2
FC King George
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
KoldingQ
0
Horsens Freja
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:00
Haderslev FK
10
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
12:00
Seest B
Varde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
18:00
AaBK/Løjt/Rødekro
1
FC King George
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Horsens Freja
7
Seest B
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:30
FC King George
2
KoldingQ
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:30
Haderslev FK
Varde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:30
FC Horsens
1
AaBK/Løjt/Rødekro
3
|
En klub kan kun have et hold i Jyllandsserien. På dette grundlag nedrykkes VSK Aarhus (pulje 255), da samme klubs hold i Kvindeserie Vest rykker ned. Der suspenderes i samme forbindelse nedrykning for bedste placerede hold på 7. pladsen (Holtet IF/pulje 253).
Ydermere skal der suspenderes endnu en nedrykning, da Dalum/Næsby rykker ud af Kvindeserie Vest og ned i Albaniserien. Der suspenderes i den forbindelse nedrykning for næstbedst placerede hold på 7. pladsen (Søften GF/pulje 255).