Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. aug 2021
19:00
Foulum IF
1
Eastside Viborg (2)
0
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
14:00
Eastside Viborg (1)
4
Kvik/Aalestrup (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
17:00
Eastside Viborg (2)
2
Eastside Viborg (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:00
Møldrup/Tostrup IF
3
Foulum IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
12:00
Kvik/Aalestrup (2)
0
Hersom/Bjerregrav IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
Klejtrup BK
2
Nørager/Rørbæk IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Foulum IF
1
Eastside Viborg (1)
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Kvik/Aalestrup (2)
1
Møldrup/Tostrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
Klejtrup BK
2
Foulum IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
16:00
Eastside Viborg (2)
Nørager/Rørbæk IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
16:00
Eastside Viborg (1)
2
Hersom/Bjerregrav IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:45
Møldrup/Tostrup IF
1
Klejtrup BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
19:00
Hersom/Bjerregrav IF
2
Eastside Viborg (2)
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Nørager/Rørbæk IF (2)
0
Kvik/Aalestrup (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:00
Møldrup/Tostrup IF
3
Eastside Viborg (2)
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
3
Foulum IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:00
Nørager/Rørbæk IF (2)
2
Eastside Viborg (1)
4
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:30
Eastside Viborg (1)
3
Møldrup/Tostrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
5
Nørager/Rørbæk IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:30
Eastside Viborg (2)
Klejtrup BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
18:00
Foulum IF
5
Kvik/Aalestrup (2)
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:30
Nørager/Rørbæk IF (2)
0
Møldrup/Tostrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:00
Møldrup/Tostrup IF
1
Hersom/Bjerregrav IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Klejtrup BK
2
Eastside Viborg (1)
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:45
Nørager/Rørbæk IF (2)
Foulum IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
Kvik/Aalestrup (2)
Eastside Viborg (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
18:15
Klejtrup BK
0
Kvik/Aalestrup (2)
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Møldrup/Tostrup IF
Nørager/Rørbæk IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:30
Eastside Viborg (2)
4
Foulum IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Klejtrup BK
0
Hersom/Bjerregrav IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
Kvik/Aalestrup (2)
1
Eastside Viborg (1)
6
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
19:00
Eastside Viborg (1)
Eastside Viborg (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
4
Kvik/Aalestrup (2)
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:00
Nørager/Rørbæk IF (2)
Klejtrup BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:30
Foulum IF
2
Møldrup/Tostrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
19:00
Eastside Viborg (1)
5
Foulum IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
Kvik/Aalestrup (2)
Nørager/Rørbæk IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:30
Eastside Viborg (2)
Hersom/Bjerregrav IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Klejtrup BK
2
Møldrup/Tostrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:00
Møldrup/Tostrup IF
3
Kvik/Aalestrup (2)
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
2
Eastside Viborg (1)
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:45
Nørager/Rørbæk IF (2)
Eastside Viborg (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
19:00
Hersom/Bjerregrav IF
2
Klejtrup BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
19:00
Eastside Viborg (1)
Nørager/Rørbæk IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:30
Foulum IF
1
Hersom/Bjerregrav IF
5
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Kvik/Aalestrup (2)
1
Klejtrup BK
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Eastside Viborg (2)
1
Møldrup/Tostrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
Kvik/Aalestrup (2)
2
Foulum IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
Møldrup/Tostrup IF
1
Eastside Viborg (1)
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:00
Klejtrup BK
11
Eastside Viborg (2)
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:45
Nørager/Rørbæk IF (2)
Hersom/Bjerregrav IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2021
19:00
Foulum IF
1
Klejtrup BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:00
Eastside Viborg (1)
5
Klejtrup BK
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Hersom/Bjerregrav IF
2
Møldrup/Tostrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Eastside Viborg (2)
Kvik/Aalestrup (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Foulum IF
Nørager/Rørbæk IF (2)
UHT
|
Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.