Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2021
18:00
Lundtofte Boldklub
3
BFC Lundegården
5
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
12:00
FC Rudersdal
4
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
12:00
IF Skjold Birkerød
3
IF Bytoften
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
13:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
17:30
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:00
Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:00
Allerød Fodbold Klub
5
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
IF Bytoften
6
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
11:15
Farum BK
6
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:15
BFC Lundegården
2
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:00
Værløse BK
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
Oversidder
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
FC Rudersdal
2
BFC Lundegården
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
15:00
Farum BK
9
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
17:30
IF Bytoften
2
Værløse BK
6
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:00
Lundtofte Boldklub
7
IF Skjold Birkerød
8
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:15
BFC Lundegården
4
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:15
Farum BK
5
FC Rudersdal
5
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
10:00
Værløse BK
5
BFC Lundegården
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
FC Rudersdal
4
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
17:15
Allerød Fodbold Klub
4
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
BFC Lundegården
2
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:15
Lundtofte Boldklub
1
Frederiksværk Fodbold Klub
8
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:45
IF Bytoften
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Farum BK
6
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
IF Skjold Birkerød
7
FC Rudersdal
5
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:00
Allerød Fodbold Klub
4
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
8
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
IF Bytoften
6
BFC Lundegården
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:00
Værløse BK
9
Lundtofte Boldklub
6
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:45
Lundtofte Boldklub
1
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:15
Farum BK
2
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
FC Rudersdal
2
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
IF Skjold Birkerød
0
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
13:00
Oversidder
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:00
Allerød Fodbold Klub
7
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:30
BFC Lundegården
3
Farum BK
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
10:00
Værløse BK
7
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
IF Bytoften
13
Lundtofte Boldklub
2
|