Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr 2021
18:00
Oversidder
Vegger IF/Vindblæs B
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:00
Hobro IK
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
18:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Rebild Syd
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
IK Rosendal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
Vegger IF/Vindblæs B
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:30
Oversidder
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Hobro IK
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
IK Rosendal
Vegger IF/Vindblæs B
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:00
Rebild Syd
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:00
Hobro IK
Vegger IF/Vindblæs B
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
10:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Oversidder
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Vegger IF/Vindblæs B
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
IK Rosendal
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Rebild Syd
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Vegger IF/Vindblæs B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
IK Rosendal
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Hobro IK
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Oversidder
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
10:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Vegger IF/Vindblæs B
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Rebild Syd
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Vegger IF/Vindblæs B
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:00
Oversidder
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:00
Vegger IF/Vindblæs B
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:00
IK Rosendal
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:00
Hobro IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:00
Rebild Syd
Vegger IF/Vindblæs B
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
IK Rosendal
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
U12 rækker skal IKKE udfylde holdkort!
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.