MENU

VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
690257
20-11 2021
Kl. 12:00
Vanløse IF 2 Ørestad IF 1 Vanløse Idrætspark
690255
20-11 2021
Kl. 14:00
BK Rødovre 1 B93 2 Rødovre Stadion Kunst
690258
21-11 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Sundby Idrætspark
690103
21-11 2021
Kl. 11:15
Sundby BK 1 Tårnby FF 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
690256
27-11 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Valby Vestamager Idrætsanlæg
690262
04-12 2021
Kl. 09:45
Valby BK Rødovre 1 Kunst, Valby IP, tribunen
690260
05-12 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 Vanløse IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
690263
05-12 2021
Kl. 10:00
KB 3 AB Tårnby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
690261
05-12 2021
Kl. 11:30
B93 2 Sundby BK 1 B 93 Svanemølleanlæg.
690259
05-12 2021
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 Fremad Amager 2 Kalvebod Fælled Skole
690266
11-12 2021
Kl. 14:00
BK Rødovre 1 KB 3 Rødovre Stadion Kunst
690265
18-12 2021
Kl. 08:45
Sundby BK 1 Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
690267
19-12 2021
Kl. 11:00
Vanløse IF 2 B93 2 Vanløse Idrætspark
690268
19-12 2021
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark
690264
19-12 2021
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 Tårnby FF 1 Kalvebod Fælled Skole
690271
09-01 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 BK Rødovre 1 Vestamager Idrætsanlæg
690272
15-01 2022
Kl. 09:45
Valby Vanløse IF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
690273
15-01 2022
Kl. 10:00
KB 3 Sundby BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
690269
16-01 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 Fremad Amager 2 Vestamager Idrætsanlæg
690270
16-01 2022
Kl. 11:30
B93 2 Ørestad IF 1 B 93 Svanemølleanlæg.
690275
30-01 2022
Kl. 08:45
Sundby BK 1 AB Tårnby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
690278
30-01 2022
Kl. 09:30
Fremad Amager 2 BK Rødovre 1 Sundby Idrætspark
690277
30-01 2022
Kl. 11:00
Vanløse IF 2 KB 3 Vanløse Idrætspark
690274
30-01 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 Valby Kalvebod Fælled Skole
690276
06-02 2022
Kl. 10:00
B93 2 Tårnby FF 1 B 93 Svanemølleanlæg.
690279
19-02 2022
Kl. 14:00
BK Rødovre 1 Sundby BK 1 Rødovre Stadion Kunst
690282
26-02 2022
Kl. 09:45
Valby Tårnby FF 1 Kunst, Valby IP, tribunen
690281
26-02 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Vanløse IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
690283
05-03 2022
Kl. 12:00
KB 3 Ørestad IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
690280
06-03 2022
Kl. 11:30
B93 2 Fremad Amager 2 B 93 Svanemølleanlæg.
690290
12-03 2022
Kl. 14:00
BK Rødovre 1 Ørestad IF 1 Rødovre Stadion Kunst
690288
13-03 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Sundby BK 1 Sundby Idrætspark
690286
13-03 2022
Kl. 10:00
B93 2 Valby B 93 Svanemølleanlæg.
690287
13-03 2022
Kl. 11:00
Vanløse IF 2 BK Rødovre 1 Vanløse Idrætspark
690285
13-03 2022
Kl. 11:30
Tårnby FF 1 KB 3 Vestamager Idrætsanlæg
690284
13-03 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 AB Tårnby 2 Kalvebod Fælled Skole
690289
19-03 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Vanløse IF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
690291
20-03 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Tårnby FF 1 Vestamager Idrætsanlæg
690292
20-03 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Valby Sundby Idrætspark
690293
20-03 2022
Kl. 12:00
KB 3 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
690298
26-03 2022
Kl. 15:00
Valby KB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
690296
27-03 2022
Kl. 10:00
B93 2 AB Tårnby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
690297
27-03 2022
Kl. 11:00
Vanløse IF 2 Fremad Amager 2 Vanløse Idrætspark
690295
27-03 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF 1 BK Rødovre 1 Vestamager Idrætsanlæg
690294
27-03 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 Sundby BK 1 Kalvebod Fælled Skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind