MENU

VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8, Pulje 6 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
619354
20-11 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 3 BK Skjold 4 Ryparken Idrætsanlæg
619352
20-11 2021
Kl. 10:00
Vestia 5 Gladsaxe-Hero BK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
619353
20-11 2021
Kl. 11:00
Østerbro IF 2 HIK 2 Kunst, Fælledparken
619350
21-11 2021
Kl. 10:00
B93 5 B 1908 4 B 93 Svanemølleanlæg.
619351
21-11 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 Vanløse IF 6 Kunst, Mimersparken
619355
04-12 2021
Kl. 10:00
HIK 2 BK Skjold 3 HIK
619356
04-12 2021
Kl. 10:00
B 1908 4 Østerbro IF 2 Sundby Idrætspark
619359
04-12 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 4 Vestia 5 Ryparken Idrætsanlæg
UDS

Kampen udsat

619357
04-12 2021
Kl. 13:00
Vanløse IF 6 B93 5 Vanløse Idrætspark
619358
05-12 2021
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 2 Nørrebro United 2 Gladsaxe Stadion
619364
18-12 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 3 Vestia 5 Ryparken Idrætsanlæg
619363
18-12 2021
Kl. 11:00
Østerbro IF 2 Vanløse IF 6 Kunst, Fælledparken
619361
18-12 2021
Kl. 11:30
B93 5 Gladsaxe-Hero BK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
619369
15-01 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 4 B93 5 Ryparken Idrætsanlæg
619367
15-01 2022
Kl. 12:00
Vestia 5 Nørrebro United 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
619368
16-01 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 2 Østerbro IF 2 Gladsaxe Stadion
619366
16-01 2022
Kl. 13:00
Vanløse IF 6 HIK 2 Vanløse Idrætspark
619362
22-01 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 BK Skjold 4 Kunst, Mimersparken
619372
29-01 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Vanløse IF 6 Sundby Idrætspark
619374
29-01 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 3 Nørrebro United 2 Ryparken Idrætsanlæg
619373
29-01 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 2 BK Skjold 4 Ryparken Idrætsanlæg
619370
30-01 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Gladsaxe-Hero BK 2
!
NB: Gladsaxe-Hero BK 2 er taberdømt
HIK
619371
30-01 2022
Kl. 11:30
B93 5 Vestia 5 B 93 Svanemølleanlæg.
619360
26-02 2022
Kl. 11:30
HIK 2 B 1908 4 HIK
619365
27-02 2022
Kl. 13:00
B 1908 4 BK Skjold 3 Sundby Idrætspark
619377
05-03 2022
Kl. 10:00
Vestia 5 Østerbro IF 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
619379
05-03 2022
Kl. 12:00
BK Skjold 4 HIK 2 Ryparken Idrætsanlæg
619376
05-03 2022
Kl. 13:00
Vanløse IF 6 BK Skjold 3 Vanløse Idrætspark
619378
06-03 2022
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 2 B 1908 4 Gladsaxe Stadion
619375
06-03 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 B93 5 Kunst, Mimersparken
619381
12-03 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 BK Skjold 4 Sundby Idrætspark
619384
12-03 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 3 B93 5 Ryparken Idrætsanlæg
619383
12-03 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 2 Nørrebro United 2 Ryparken Idrætsanlæg
619380
13-03 2022
Kl. 10:30
HIK 2 Vestia 5 HIK
619382
13-03 2022
Kl. 13:00
Vanløse IF 6 Gladsaxe-Hero BK 2 Vanløse Idrætspark
619388
19-03 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 3 Gladsaxe-Hero BK 2 Ryparken Idrætsanlæg
619387
19-03 2022
Kl. 10:30
Vestia 5 B 1908 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
619389
19-03 2022
Kl. 12:00
BK Skjold 4 Vanløse IF 6 Ryparken Idrætsanlæg
619386
20-03 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 HIK 2 Kunst, Mimersparken
619385
20-03 2022
Kl. 11:30
B93 5 Østerbro IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
619391
26-03 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Nørrebro United 2 Sundby Idrætspark
619393
26-03 2022
Kl. 11:30
Østerbro IF 2 BK Skjold 3 Ryparken Idrætsanlæg
619392
26-03 2022
Kl. 13:00
Vanløse IF 6 Vestia 5 Vanløse Idrætspark
619394
27-03 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 2 BK Skjold 4 Gladsaxe Stadion
619390
27-03 2022
Kl. 10:30
HIK 2 B93 5 HIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind