MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
619541
13-11 2021
Kl. 13:00
Stefan Skovshoved IF 3 Grøndal Multicenter
619543 fr
19-11 2021
Kl. 17:00
Østerbro IF KB 4 Kunst, Fælledparken
619544
20-11 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 2 B 1903 2 Ryparken Idrætsanlæg
619540
20-11 2021
Kl. 11:30
Oversidder Oversidder
619542
21-11 2021
Kl. 11:30
Fremad Valby 2 BK Hellas 1 Kunst, Valby IP, tribunen
619549 on
01-12 2021
Kl. 18:45
B 1903 2 Fremad Valby 2 B1903
619548 to
02-12 2021
Kl. 17:30
BK Hellas 1 Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
619546
04-12 2021
Kl. 10:00
Oversidder Østerbro IF
619547
04-12 2021
Kl. 13:30
Skovshoved IF 3 Oversidder Skovshoved I P
619545
05-12 2021
Kl. 10:00
KB 4 BK Skjold 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
619552
12-12 2021
Kl. 10:00
Stefan B 1903 2 Grøndal Multicenter
619553 fr
17-12 2021
Kl. 17:00
Østerbro IF Skovshoved IF 3
!
NB: Skovshoved IF 3 er taberdømt
Kunst, Fælledparken
619550
18-12 2021
Kl. 10:00
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
619554
18-12 2021
Kl. 12:00
BK Skjold 2 Fremad Valby 2 Ryparken Idrætsanlæg
619558
15-01 2022
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
619559
15-01 2022
Kl. 11:00
B 1903 2 Oversidder B1903
619557
15-01 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 2 Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
619555
16-01 2022
Kl. 10:00
Oversidder BK Skjold 2
619556
22-01 2022
Kl. 14:00
Skovshoved IF 3 KB 4 Skovshoved I P
619563 fr
28-01 2022
Kl. 17:00
Østerbro IF B 1903 2 Ryparken Idrætsanlæg
619560 fr
28-01 2022
Kl. 17:45
KB 4 BK Hellas 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
619564
29-01 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 2 Stefan Ryparken Idrætsanlæg
619561
30-01 2022
Kl. 12:00
Oversidder Fremad Valby 2
619562
30-01 2022
Kl. 12:00
Oversidder Skovshoved IF 3
619551
06-02 2022
Kl. 11:30
Oversidder BK Hellas 1
619565
27-02 2022
Kl. 10:00
Stefan Oversidder Grøndal Multicenter
619568
05-03 2022
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
619584
05-03 2022
Kl. 10:00
BK Hellas 1 B 1903 2 Kunst, Valby IP, tribunen
619566
05-03 2022
Kl. 13:30
Skovshoved IF 3 BK Skjold 2 Skovshoved I P
619567
05-03 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 2 Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
619569
06-03 2022
Kl. 09:30
B 1903 2 KB 4 B1903
619573 fr
11-03 2022
Kl. 16:45
Østerbro IF Stefan Kunst, Fælledparken
619570 fr
11-03 2022
Kl. 17:30
KB 4 Fremad Valby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
619574
12-03 2022
Kl. 12:00
BK Skjold 2 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
619572
12-03 2022
Kl. 13:30
Skovshoved IF 3 BK Hellas 1 Skovshoved I P
619576
13-03 2022
Kl. 10:00
Stefan KB 4 Grøndal Multicenter
619571
13-03 2022
Kl. 11:30
Oversidder B 1903 2
619575
19-03 2022
Kl. 10:00
Oversidder Østerbro IF
619579
19-03 2022
Kl. 11:00
B 1903 2 Skovshoved IF 3 B1903
619577
19-03 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 2 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
619578
19-03 2022
Kl. 13:45
BK Skjold 2 BK Hellas 1 Ryparken Idrætsanlæg
619580 fr
25-03 2022
Kl. 17:30
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
619582
26-03 2022
Kl. 13:30
Skovshoved IF 3 Fremad Valby 2 Skovshoved I P
619581
27-03 2022
Kl. 10:00
Oversidder Stefan
619583 fr
01-04 2022
Kl. 16:50
Østerbro IF BK Skjold 2 Kunst, Fælledparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind