MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
623080
20-11 2021
Kl. 12:15
Ørestad IF Tårnby FF Kalvebod Fælled Skole
623201
20-11 2021
Kl. 13:15
Sundby BK AB Tårnby 3 (1) Kløvermarkens Idrætsanlæg
623199
21-11 2021
Kl. 10:00
FB 2 BK Frem Kunst, Jens Jessens Vej
623202
21-11 2021
Kl. 10:30
Vestia FA 2000 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
623200
21-11 2021
Kl. 11:30
Fremad Valby 1 Dragør BK Kunst, Valby IP, tribunen
623203
04-12 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 (1) Vestia Tårnby Stadion
623346
05-12 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF Sundby BK Vestamager Idrætsanlæg
623349
05-12 2021
Kl. 10:00
FA 2000 2 Fremad Valby 1 Kunst, Jens Jessens Vej
623348
05-12 2021
Kl. 11:15
Dragør BK FB 2 Dragør Bk
623350
11-12 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 (1) Tårnby FF Tårnby Stadion
623347
11-12 2021
Kl. 13:30
BK Frem Ørestad IF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
623353
18-12 2021
Kl. 10:00
Sundby BK BK Frem Kløvermarkens Idrætsanlæg
623352
18-12 2021
Kl. 12:00
FB 2 FA 2000 2 Kunst, Jens Jessens Vej
623351
18-12 2021
Kl. 12:15
Ørestad IF Dragør BK Kalvebod Fælled Skole
623354
19-12 2021
Kl. 12:00
Vestia Fremad Valby 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
623359
15-01 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Ørestad IF Kunst, Jens Jessens Vej
623358
15-01 2022
Kl. 11:15
Dragør BK Sundby BK Dragør Bk
623356
15-01 2022
Kl. 12:00
BK Frem AB Tårnby 3 (1) Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
623357
15-01 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 1 FB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
623355
16-01 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF Vestia Vestamager Idrætsanlæg
623361
29-01 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF Fremad Valby 1 Kalvebod Fælled Skole
623362
30-01 2022
Kl. 11:15
Tårnby FF BK Frem Vestamager Idrætsanlæg
623364
30-01 2022
Kl. 12:00
Vestia FB 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
623363
30-01 2022
Kl. 13:00
Sundby BK FA 2000 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
623360 ma
31-01 2022
Kl. 17:45
AB Tårnby 3 (1) Dragør BK Tårnby Stadion
623371
05-03 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 AB Tårnby 3 (1) Kunst, Jens Jessens Vej
623367
05-03 2022
Kl. 10:15
BK Frem Vestia Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
623368
05-03 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 1 Sundby BK Kunst, Valby IP, tribunen
623369
05-03 2022
Kl. 13:45
Dragør BK Tårnby FF Dragør Bk
623366
06-03 2022
Kl. 10:00
FB 2 Ørestad IF Kunst, Jens Jessens Vej
623374
12-03 2022
Kl. 11:30
AB Tårnby 3 (1) Fremad Valby 1 Tårnby Stadion
623378
13-03 2022
Kl. 10:00
Sundby BK FB 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
623379
13-03 2022
Kl. 10:30
Vestia Ørestad IF Bavnehøj Idrætsanlæg
623376
13-03 2022
Kl. 11:30
Tårnby FF FA 2000 2 Vestamager Idrætsanlæg
623377
13-03 2022
Kl. 15:15
BK Frem Dragør BK Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
623811
19-03 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF Sundby BK Kalvebod Fælled Skole
623813
19-03 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 1 Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
623812
20-03 2022
Kl. 12:00
FB 2 AB Tårnby 3 (1) Kunst, Jens Jessens Vej
623814
20-03 2022
Kl. 12:00
Vestia Dragør BK Bavnehøj Idrætsanlæg
623815
20-03 2022
Kl. 12:00
FA 2000 2 BK Frem Kunst, Jens Jessens Vej
623823
26-03 2022
Kl. 08:45
Sundby BK Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
623816
26-03 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 (1) Ørestad IF Tårnby Stadion
623824
26-03 2022
Kl. 12:30
Dragør BK FA 2000 2 Dragør Bk
623821
26-03 2022
Kl. 13:30
BK Frem Fremad Valby 1 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
623819
27-03 2022
Kl. 13:00
Tårnby FF FB 2 Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind