MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
622522
14-11 2021
Kl. 11:00
B93 2 FC Nordhavn B 93 Svanemølleanlæg.
622515
21-11 2021
Kl. 10:00
B93 2 Nørrebro United 1 B 93 Svanemølleanlæg.
622518
21-11 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 (2) BK Skjold Tårnby Stadion
622519
21-11 2021
Kl. 12:00
Vestia 2 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg
622516
21-11 2021
Kl. 12:00
BK Fix 2 FC Nordhavn Tingbjerg Idrætspark
622517
21-11 2021
Kl. 14:00
Husum Bk Gladsaxe-Hero BK 1 Husumparken
622521
04-12 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 AB Tårnby 2 (2) Kunst, Mimersparken
622523
05-12 2021
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 1 BK Fix 2 Gladsaxe Stadion
622524
05-12 2021
Kl. 10:00
Vanløse IF 3 Husum Bk Vanløse Idrætspark
622520
11-12 2021
Kl. 10:00
BK Skjold Vestia 2 Ryparken Idrætsanlæg
622528
11-12 2021
Kl. 11:30
AB Tårnby 2 (2) FC Nordhavn Tårnby Stadion
622526
18-12 2021
Kl. 11:30
B93 2 Gladsaxe-Hero BK 1 B 93 Svanemølleanlæg.
622527
19-12 2021
Kl. 09:00
BK Fix 2 Vanløse IF 3 Tingbjerg Idrætspark
623020 ma
10-01 2022
Kl. 23:59
FC Nordhavn BK Skjold Ryparken Idrætsanlæg
623019
15-01 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 Vestia 2 Kunst, Mimersparken
623022
16-01 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 1 AB Tårnby 2 (2) Gladsaxe Stadion
623023
16-01 2022
Kl. 10:00
Vanløse IF 3 B93 2 Vanløse Idrætspark
623021
16-01 2022
Kl. 12:00
Husum Bk BK Fix 2 Husumparken
622525
22-01 2022
Kl. 10:30
BK Skjold Nørrebro United 1 Lundehusparken
623027
23-01 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 (2) Vanløse IF 3 Tårnby Stadion
623026
29-01 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 FC Nordhavn Kunst, Mimersparken
623047
29-01 2022
Kl. 12:00
Vestia 2 BK Fix 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
623024
29-01 2022
Kl. 12:00
BK Skjold Gladsaxe-Hero BK 1 Ryparken Idrætsanlæg
623025
30-01 2022
Kl. 13:00
B93 2 Husum Bk B 93 Svanemølleanlæg.
623050
27-02 2022
Kl. 10:00
Husum Bk AB Tårnby 2 (2) Husumparken
623049
27-02 2022
Kl. 10:30
Vestia 2 FC Nordhavn Bavnehøj Idrætsanlæg
623051
06-03 2022
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Nørrebro United 1 Gladsaxe Stadion
623053
06-03 2022
Kl. 10:00
Vanløse IF 3 BK Skjold Vanløse Idrætspark
623048
06-03 2022
Kl. 10:00
BK Fix 2 B93 2 Tingbjerg Idrætspark
623056 ma
07-03 2022
Kl. 23:59
FC Nordhavn Gladsaxe-Hero BK 1 Ryparken Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

623055
12-03 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 Vanløse IF 3 Kunst, Mimersparken
623067
12-03 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 (2) BK Fix 2 Tårnby Stadion
623068
12-03 2022
Kl. 10:30
Vestia 2 B93 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
623054
12-03 2022
Kl. 13:45
BK Skjold Husum Bk Ryparken Idrætsanlæg
623077
13-03 2022
Kl. 16:45
FC Nordhavn Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Ryparken Idrætsanlæg
623072
19-03 2022
Kl. 10:30
Vestia 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
623069
19-03 2022
Kl. 11:30
B93 2 AB Tårnby 2 (2) B 93 Svanemølleanlæg.
623071
19-03 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Nørrebro United 1 Husumparken
623073
20-03 2022
Kl. 10:00
Vanløse IF 3 FC Nordhavn Vanløse Idrætspark
623070
20-03 2022
Kl. 12:00
BK Fix 2 BK Skjold Tingbjerg Idrætspark
623074
26-03 2022
Kl. 10:00
BK Skjold B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
623075
26-03 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 BK Fix 2 Kunst, Mimersparken
623079
27-03 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Vanløse IF 3 Gladsaxe Stadion
623078
27-03 2022
Kl. 11:30
AB Tårnby 2 (2) Vestia 2 Tårnby Stadion
622529
03-04 2022
Kl. 10:30
Vestia 2 Husum Bk Bavnehøj Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind