Serie 6 - Forår, Pulje 6 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
692828
fr16-04 2021
18:30 Sct. Jørgens IF Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
3
-
4
16. apr 2021
18:30
Sct. Jørgens IF
3
Næstved FC 77
4
692829
17-04 2021
10:00 NNU Ørslev GIF (V) Nygårdsvej Idrætsanlæg
3
-
3
17. apr 2021
10:00
NNU
3
Ørslev GIF (V)
3
692827
17-04 2021
11:00 Benløse IF (1) Faxe Ladeplads IF Benløsehallen
6
-
3
17. apr 2021
11:00
Benløse IF (1)
6
Faxe Ladeplads IF
3
692830
17-04 2021
13:00 Hundige BK Mern UIF Hundige Boldfælled
1
-
15
17. apr 2021
13:00
Hundige BK
1
Mern UIF
15
692825
18-04 2021
10:00 Bårse IF Sierslev FC Bårse Stadion
2
-
2
18. apr 2021
10:00
Bårse IF
2
Sierslev FC
2
692826
18-04 2021
11:00 Hastrup FC Køge Union (1) Holmebækskolen
5
-
2
18. apr 2021
11:00
Hastrup FC
5
Køge Union (1)
2
692880
ti20-04 2021
18:30 Ørslev GIF (V) Hundige BK Ørslev Stadion
8
-
6
20. apr 2021
18:30
Ørslev GIF (V)
8
Hundige BK
6
692831
on21-04 2021
18:30 Faxe Ladeplads IF Sct. Jørgens IF Faxe Ladeplads Stadion
3
-
2
21. apr 2021
18:30
Faxe Ladeplads IF
3
Sct. Jørgens IF
2
692832
on21-04 2021
18:30 Køge Union (1) Mern UIF Ellemarkskolens bane
1
-
3
21. apr 2021
18:30
Køge Union (1)
1
Mern UIF
3
692833
on21-04 2021
18:30 Hastrup FC Benløse IF (1) Holmebækskolen
1
-
4
21. apr 2021
18:30
Hastrup FC
1
Benløse IF (1)
4
692834
on21-04 2021
18:30 Næstved FC 77 Bårse IF Dyrskuepladsen
2
-
1
21. apr 2021
18:30
Næstved FC 77
2
Bårse IF
1
692879
to22-04 2021
18:30 Sierslev FC NNU Sierslev Sportsplads
UHT
22. apr 2021
18:30
Sierslev FC
NNU
UHT
692884
fr23-04 2021
18:45 Sct. Jørgens IF Hastrup FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
HHT
23. apr 2021
18:45
Sct. Jørgens IF
Hastrup FC
HHT
692883
24-04 2021
10:00 Benløse IF (1) Køge Union (1) Benløsehallen
1
-
6
24. apr 2021
10:00
Benløse IF (1)
1
Køge Union (1)
6
692886
24-04 2021
13:00 Hundige BK Sierslev FC Hundige Boldfælled
3
-
1
24. apr 2021
13:00
Hundige BK
3
Sierslev FC
1
692881
25-04 2021
10:00 Bårse IF Faxe Ladeplads IF Bårse Stadion
7
-
2
25. apr 2021
10:00
Bårse IF
7
Faxe Ladeplads IF
2
692882
25-04 2021
10:00 Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
HHT
25. apr 2021
10:00
Mern UIF
Ørslev GIF (V)
HHT
692885
25-04 2021
11:00 NNU Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
2
-
1
25. apr 2021
11:00
NNU
2
Næstved FC 77
1
692891
01-05 2021
11:00 Benløse IF (1) Sct. Jørgens IF Benløsehallen
8
-
0
01. maj 2021
11:00
Benløse IF (1)
8
Sct. Jørgens IF
0
692892
01-05 2021
14:00 Sierslev FC Mern UIF Sierslev Sportsplads
1
-
7
01. maj 2021
14:00
Sierslev FC
1
Mern UIF
7
692887
02-05 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF NNU Faxe Ladeplads Stadion
UHT
02. maj 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
NNU
UHT
692889
02-05 2021
11:00 Hastrup FC Bårse IF Holmebækskolen
8
-
1
02. maj 2021
11:00
Hastrup FC
8
Bårse IF
1
692890
02-05 2021
11:00 Næstved FC 77 Hundige BK Dyrskuepladsen
6
-
3
02. maj 2021
11:00
Næstved FC 77
6
Hundige BK
3
692888
02-05 2021
12:00 Køge Union (1) Ørslev GIF (V) Ellemarkskolens bane
7
-
3
02. maj 2021
12:00
Køge Union (1)
7
Ørslev GIF (V)
3
692895
fr07-05 2021
18:45 Sct. Jørgens IF Køge Union (1) Nygårdsvej Idrætsanlæg
0
-
7
07. maj 2021
18:45
Sct. Jørgens IF
0
Køge Union (1)
7
692898
08-05 2021
13:00 Hundige BK Faxe Ladeplads IF Hundige Boldfælled
5
-
4
08. maj 2021
13:00
Hundige BK
5
Faxe Ladeplads IF
4
692893
09-05 2021
10:00 Bårse IF Benløse IF (1) Bårse Stadion
1
-
3
09. maj 2021
10:00
Bårse IF
1
Benløse IF (1)
3
692894
09-05 2021
10:00 Mern UIF Næstved FC 77 Mern Stadion
4
-
2
09. maj 2021
10:00
Mern UIF
4
Næstved FC 77
2
692897
09-05 2021
11:00 NNU Hastrup FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
1
-
4
09. maj 2021
11:00
NNU
1
Hastrup FC
4
692899
16-05 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
3
-
6
16. maj 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
3
Mern UIF
6
692901
16-05 2021
11:00 Hastrup FC Hundige BK Holmebækskolen
12
-
2
16. maj 2021
11:00
Hastrup FC
12
Hundige BK
2
692900
16-05 2021
12:00 Køge Union (1) Sierslev FC Ellemarkskolens bane
7
-
0
16. maj 2021
12:00
Køge Union (1)
7
Sierslev FC
0
692902
16-05 2021
13:00 Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
4
-
7
16. maj 2021
13:00
Næstved FC 77
4
Ørslev GIF (V)
7
692903
ma17-05 2021
19:00 Benløse IF (1) NNU Benløsehallen
6
-
4
17. maj 2021
19:00
Benløse IF (1)
6
NNU
4
692896
ti18-05 2021
18:30 Ørslev GIF (V) Sierslev FC Ørslev Stadion
5
-
1
18. maj 2021
18:30
Ørslev GIF (V)
5
Sierslev FC
1
692908
fr21-05 2021
18:30 Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
1
-
2
21. maj 2021
18:30
Ørslev GIF (V)
1
Faxe Ladeplads IF
2
692910
22-05 2021
13:00 Hundige BK Benløse IF (1) Hundige Boldfælled
UHT
22. maj 2021
13:00
Hundige BK
Benløse IF (1)
UHT
692907
22-05 2021
14:00 Sierslev FC Næstved FC 77 Sierslev Sportsplads
7
-
0
22. maj 2021
14:00
Sierslev FC
7
Næstved FC 77
0
692905
23-05 2021
10:00 Bårse IF Køge Union (1) Bårse Stadion
0
-
11
23. maj 2021
10:00
Bårse IF
0
Køge Union (1)
11
692906
23-05 2021
10:00 Mern UIF Hastrup FC Mern Stadion
1
-
2
23. maj 2021
10:00
Mern UIF
1
Hastrup FC
2
692904
on26-05 2021
19:00 Sct. Jørgens IF Bårse IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
1
-
1
26. maj 2021
19:00
Sct. Jørgens IF
1
Bårse IF
1
694420
30-05 2021
10:00 Bårse IF NNU Bårse Stadion
UHT
30. maj 2021
10:00
Bårse IF
NNU
UHT
694421
30-05 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Sierslev FC Faxe Ladeplads Stadion
6
-
5
30. maj 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
6
Sierslev FC
5
694423
30-05 2021
11:00 Hastrup FC Ørslev GIF (V) Holmebækskolen
UHT
30. maj 2021
11:00
Hastrup FC
Ørslev GIF (V)
UHT
694422
30-05 2021
12:00 Køge Union (1) Næstved FC 77 Ellemarkskolens bane
8
-
3
30. maj 2021
12:00
Køge Union (1)
8
Næstved FC 77
3
694425
30-05 2021
13:00 Sct. Jørgens IF Hundige BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
8
-
4
30. maj 2021
13:00
Sct. Jørgens IF
8
Hundige BK
4
694424
ma31-05 2021
19:00 Benløse IF (1) Mern UIF Benløsehallen
1
-
5
31. maj 2021
19:00
Benløse IF (1)
1
Mern UIF
5
694429
fr04-06 2021
18:30 Ørslev GIF (V) Benløse IF (1) Ørslev Stadion
2
-
6
04. jun 2021
18:30
Ørslev GIF (V)
2
Benløse IF (1)
6
694428
05-06 2021
14:00 Sierslev FC Hastrup FC Sierslev Sportsplads
2
-
7
05. jun 2021
14:00
Sierslev FC
2
Hastrup FC
7
694427
06-06 2021
11:00 Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
0
-
5
06. jun 2021
11:00
Næstved FC 77
0
Faxe Ladeplads IF
5
694430
06-06 2021
13:00 Køge Union (1) NNU Ellemarkskolens bane
UHT
06. jun 2021
13:00
Køge Union (1)
NNU
UHT
692909
on09-06 2021
19:00 NNU Sct. Jørgens IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
1
-
4
09. jun 2021
19:00
NNU
1
Sct. Jørgens IF
4
694436
fr11-06 2021
19:00 Sct. Jørgens IF Ørslev GIF (V) Nygårdsvej Idrætsanlæg
HHT
11. jun 2021
19:00
Sct. Jørgens IF
Ørslev GIF (V)
HHT
694435
12-06 2021
10:00 Benløse IF (1) Sierslev FC Benløsehallen
3
-
2
12. jun 2021
10:00
Benløse IF (1)
3
Sierslev FC
2
694432
13-06 2021
10:00 Bårse IF Mern UIF Bårse Stadion
3
-
5
13. jun 2021
10:00
Bårse IF
3
Mern UIF
5
694433
13-06 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Køge Union (1) Faxe Ladeplads Stadion
1
-
3
13. jun 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
1
Køge Union (1)
3
694437
13-06 2021
11:00 NNU Hundige BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
HHT
13. jun 2021
11:00
NNU
Hundige BK
HHT
692824
ti15-06 2021
18:00 Ørslev GIF (V) Bårse IF Ørslev Stadion
7
-
1
15. jun 2021
18:00
Ørslev GIF (V)
7
Bårse IF
1
694426
on16-06 2021
19:00 Mern UIF Sct. Jørgens IF Mern Stadion
4
-
1
16. jun 2021
19:00
Mern UIF
4
Sct. Jørgens IF
1
694434
on16-06 2021
19:00 Næstved FC 77 Hastrup FC Dyrskuepladsen
1
-
4
16. jun 2021
19:00
Næstved FC 77
1
Hastrup FC
4
692819
19-06 2021
14:00 Mern UIF NNU Mern Stadion
UHT
19. jun 2021
14:00
Mern UIF
NNU
UHT
692823
19-06 2021
14:00 Sierslev FC Sct. Jørgens IF Sierslev Sportsplads
UHT
19. jun 2021
14:00
Sierslev FC
Sct. Jørgens IF
UHT
692820
20-06 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Hastrup FC Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
20. jun 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
3
Hastrup FC
1
692822
20-06 2021
11:00 Næstved FC 77 Benløse IF (1) Dyrskuepladsen
0
-
5
20. jun 2021
11:00
Næstved FC 77
0
Benløse IF (1)
5
692821
20-06 2021
13:00 Køge Union (1) Hundige BK Ellemarkskolens bane
8
-
1
20. jun 2021
13:00
Køge Union (1)
8
Hundige BK
1
694431
to24-06 2021
19:00 Hundige BK Bårse IF Hundige Boldfælled
8
-
3
24. jun 2021
19:00
Hundige BK
8
Bårse IF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind