Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. feb 2023
14:06
RKG
3
Jetsmark IF
7
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:18
Sjørring/Koldby Hørdum
9
BT/SVIF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:30
Harlev IK
4
Kolind/Perstrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:42
FC Sydvest
4
BNS
3
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:54
Harlev IK
3
BT/SVIF
6
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:06
RKG
3
BNS
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:18
Kolind/Perstrup IF
3
Sjørring/Koldby Hørdum
9
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:30
Jetsmark IF
5
FC Sydvest
1
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
17:18
Kolind/Perstrup IF
3
RKG
7
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
17:30
Sjørring/Koldby Hørdum
4
BNS
4
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
17:42
Harlev IK
3
Jetsmark IF
5
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
17:54
BT/SVIF
6
FC Sydvest
0
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
18:06
BNS
6
Harlev IK
5
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
18:18
RKG
4
BT/SVIF
3
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
18:30
Jetsmark IF
2
Sjørring/Koldby Hørdum
5
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
18:42
FC Sydvest
5
Kolind/Perstrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:18
BT/SVIF
4
Jetsmark IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:30
Kolind/Perstrup IF
1
BNS
2
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:42
Sjørring/Koldby Hørdum
5
RKG
3
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:54
Harlev IK
7
FC Sydvest
2
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:42
BT/SVIF
5
Kolind/Perstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:54
BNS
2
Jetsmark IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:06
Sjørring/Koldby Hørdum
5
Harlev IK
3
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:18
FC Sydvest
3
RKG
3
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:30
Jetsmark IF
4
Kolind/Perstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:42
BNS
1
BT/SVIF
3
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:54
RKG
2
Harlev IK
4
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:06
FC Sydvest
2
Sjørring/Koldby Hørdum
3
|
- Spilletiden er 1 x 11 min. pr. kamp.
- Kampene dømmes af neutrale dommere fra DBU Jylland.
- Nr. 1, 2, 3 og 4 går videre til semifinaler og finaler
I tilfælde af uafgjort efter ordinær spilletid i en semifinale eller en finale, spilles videre til først scorede mål - dog i max. tre minutter. Herefter sparkes straffespark (først tre spark pr. hold, derefter evt. ét spark pr. hold indtil afgørelse findes). Kun de spillere der var på banen, samt de spillere der var udvist til næste scoring kan sparke. Spillere med r&oslas