MENU
D
T
M
S

U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår, Pulje 6 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
258826 Kl. 13:00 Vanløse IF 2 BK Hellas 2 Bane 1
HUMH
259633 Kl. 13:00 Hvidovre IF 2 Husum BK 1
259634 Kl. 13:20 Vanløse IF 2 Hvidovre IF 2
259635 Kl. 13:20 BK Hellas 2 Husum BK 1 Bane 1
HUMH
259636 Kl. 13:40 Vanløse IF 2 Husum BK 1 Bane 1
HUMH
259637 Kl. 13:40 BK Hellas 2 Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
258798 Kl. 11:30 BK Frem 2 KB 4
258799 Kl. 11:30 BK Skjold 2 Fremad Valby 2 Bane 1
HUMH
258821 Kl. 11:50 BK Frem 2 BK Skjold 2
258822 Kl. 11:50 KB 4 Fremad Valby 2
258823 Kl. 12:10 BK Frem 2 Fremad Valby 2
258825 Kl. 12:10 KB 4 BK Skjold 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
259644 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 BK Skjold 2 Bane 1
259645 Kl. 10:00 Husum BK 1 Hvidovre IF 2
259646 Kl. 10:20 BK Skjold 2 Hvidovre IF 2 Bane 1
259647 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 Husum BK 1 Bane 1
259648 Kl. 10:40 BK Skjold 2 Husum BK 1 Bane 1
259649 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 Hvidovre IF 2 Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
259638 Kl. 11:30 KB 4 BK Frem 2
259639 Kl. 11:30 BK Hellas 2 Vanløse IF 2
259640 Kl. 11:50 BK Frem 2 Vanløse IF 2
259641 Kl. 11:50 KB 4 BK Hellas 2
259642 Kl. 12:10 BK Frem 2 BK Hellas 2
259643 Kl. 12:10 KB 4 Vanløse IF 2
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
259656 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 KB 4 Bane 1
259657 Kl. 10:00 Husum BK 1 BK Hellas 2 Bane 1
259658 Kl. 10:20 BK Hellas 2 KB 4 Bane 1
259659 Kl. 10:20 Husum BK 1 Fremad Valby 2 Bane 1
259660 Kl. 10:40 KB 4 Husum BK 1 Bane 1
259661 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 BK Hellas 2 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
259650 Kl. 13:00 BK Skjold 2 BK Frem 2
259651 Kl. 13:00 Hvidovre IF 2 Vanløse IF 2
259652 Kl. 13:20 Vanløse IF 2 BK Frem 2
259653 Kl. 13:20 Hvidovre IF 2 BK Skjold 2
259654 Kl. 13:40 BK Frem 2 Hvidovre IF 2
259655 Kl. 13:40 BK Skjold 2 Vanløse IF 2
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
259668 Kl. 11:30 BK Skjold 2 KB 4
259669 Kl. 11:30 Hvidovre IF 2 BK Hellas 2
259670 Kl. 11:50 KB 4 BK Hellas 2
259671 Kl. 11:50 BK Skjold 2 Hvidovre IF 2
259672 Kl. 12:10 KB 4 Hvidovre IF 2
259673 Kl. 12:10 BK Skjold 2 BK Hellas 2
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
259662 Kl. 11:30 Fremad Valby 2 BK Frem 2
259663 Kl. 11:30 Husum BK 1 Vanløse IF 2
259664 Kl. 11:50 BK Frem 2 Vanløse IF 2
259665 Kl. 11:50 Fremad Valby 2 Husum BK 1
259666 Kl. 12:10 BK Frem 2 Husum BK 1
259667 Kl. 12:10 Fremad Valby 2 Vanløse IF 2
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
259674 Kl. 13:00 BK Frem 2 KB 4
259677 Kl. 13:00 Hvidovre IF 2 Husum BK 1
259678 Kl. 13:20 Hvidovre IF 2 BK Frem 2
259679 Kl. 13:20 Husum BK 1 KB 4
259680 Kl. 13:40 Husum BK 1 BK Frem 2
259681 Kl. 13:40 Hvidovre IF 2 KB 4
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
259682 Kl. 13:00 BK Skjold 2 Fremad Valby 2
259683 Kl. 13:00 Vanløse IF 2 BK Hellas 2
259684 Kl. 13:20 Vanløse IF 2 BK Skjold 2
259685 Kl. 13:20 BK Hellas 2 Fremad Valby 2
259686 Kl. 13:40 BK Hellas 2 BK Skjold 2
259945 Kl. 13:40 Vanløse IF 2 Fremad Valby 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind