MENU

U17 Drenge Øst 1 Forår (04-05) (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
493883
10-04 2021
Kl. 14:00
A27 Sundby Dragør Bk
2
-
6
493884
11-04 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Lyngby 2 Jens Jessens Vej
2
-
1
493885
11-04 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I AC Amager Academy Holbæk Sportsby
4
-
0
493886
11-04 2021
Kl. 14:00
LSF Jægersborg Smørum Idrætscenter
4
-
3
493887
11-04 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Hørsholm-Usserød IK Farum Park
1
-
4
493888
11-04 2021
Kl. 14:00
Frem Brøndby Strand IK Frem, Valby IP
3
-
2
493968
18-04 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 Holbæk B&I Lyngby Stadion
4
-
2
493972
18-04 2021
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK FA 2000 Langbjergskolen Kunstgræs
1
-
2
493971
18-04 2021
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Frem Hørsholm Idrætspark
4
-
1
493967
18-04 2021
Kl. 14:00
Jægersborg A27 Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
493969
18-04 2021
Kl. 14:00
AC Amager Academy LSF Sundby I P. Opvisn.
0
-
3
493970
18-04 2021
Kl. 14:00
Sundby Farum 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
493973
24-04 2021
Kl. 14:00
A27 AC Amager Academy Dragør Bk
2
-
0
493974
25-04 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Hørsholm-Usserød IK Jens Jessens Vej
3
-
2
493976
25-04 2021
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK Lyngby 2 Langbjergskolen
0
-
1
493977
25-04 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Jægersborg Farum Park
0
-
1
493978
25-04 2021
Kl. 14:00
Frem Sundby Frem, Valby IP
4
-
3
493975
25-04 2021
Kl. 14:00
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter
2
-
3
493872
on
28-04 2021
Kl. 19:00
AC Amager Academy Jægersborg Sundby Idrætspark
4
-
5
493983
fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I A27 Holbæk Sportsby
2
-
4
493980
02-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 LSF Lyngby Stadion
0
-
2
493984
02-05 2021
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Brøndby Strand IK Hørsholm Idrætspark
1
-
3
493981
02-05 2021
Kl. 14:00
AC Amager Academy Farum 2 Sundby I P. Opvisn.
10
-
0
493979
02-05 2021
Kl. 14:00
Jægersborg Frem Gentofte Sportspark Vest
4
-
1
493982
02-05 2021
Kl. 16:00
Sundby FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
493986
fr
07-05 2021
Kl. 19:00
FA 2000 Jægersborg Jens Jessens Vej
0
-
2
493985
08-05 2021
Kl. 14:00
A27 LSF Kastrup IA ved Diget
4
-
1
493988
09-05 2021
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK Sundby Langbjergskolen
3
-
0
493989
09-05 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Holbæk B&I Farum Park
2
-
5
493990
09-05 2021
Kl. 14:00
Frem AC Amager Academy Frem, Valby IP
4
-
0
493879
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Lyngby 2 AC Amager Academy Lyngby Stadion
2
-
2
493995
to
13-05 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I Frem Holbæk Sportsby
4
-
2
493992
16-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 A27 Lyngby Stadion
3
-
1
493996
16-05 2021
Kl. 12:00
LSF Farum 2 Smørum Idrætscenter
0
-
0
493994
16-05 2021
Kl. 14:00
Sundby Hørsholm-Usserød IK Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
493991
16-05 2021
Kl. 14:30
Jægersborg Brøndby Strand IK Gentofte Sportspark Vest
1
-
1
493871
on
19-05 2021
Kl. 18:30
A27 Brøndby Strand IK Dragør Bk
4
-
3
493875
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Farum 2 FA 2000 Farum Park
1
-
3
493876
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Frem Lyngby 2 Frem, Valby IP
2
-
3
493878 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Jægersborg Holbæk B&I Gentofte Sportspark Vest
0
-
2
493881
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK A27 Hørsholm Idrætspark
4
-
3
493880
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Sundby LSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
494002
29-05 2021
Kl. 14:00
A27 Frem Vestamager Idrætsanlæg
3
-
0
494001
30-05 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I Brøndby Strand IK Holbæk Sportsby
0
-
2
493997
30-05 2021
Kl. 14:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter
1
-
1
493998
30-05 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Lyngby 2 Farum Park
0
-
7
493999
30-05 2021
Kl. 14:00
Jægersborg Sundby Gentofte Sportspark Vest
2
-
0
494000
30-05 2021
Kl. 14:00
AC Amager Academy Hørsholm-Usserød IK Sundby I P. Opvisn.
2
-
0
493993
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
AC Amager Academy FA 2000 Sundby I P. Opvisn.
4
-
0
494003
06-06 2021
Kl. 12:00
FA 2000 A27 Jens Jessens Vej
1
-
1
494005
06-06 2021
Kl. 12:00
Sundby AC Amager Academy Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
494006
06-06 2021
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Holbæk B&I Hørsholm Idrætspark
1
-
0
494008
06-06 2021
Kl. 14:00
Frem Farum 2 Frem, Valby IP
5
-
0
494007
ti
08-06 2021
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK LSF Langbjergskolen
2
-
1
493873
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I Sundby Holbæk Sportsby - Kunstgræs
0
-
5
493877
to
10-06 2021
Kl. 19:00
FA 2000 Frem Jens Jessens Vej
4
-
0
493882
to
10-06 2021
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Farum 2 Langbjergskolen
6
-
0
494009
13-06 2021
Kl. 12:00
Farum 2 A27 Farum Park
2
-
5
494010
13-06 2021
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Jægersborg Hørsholm Idrætspark
1
-
3
494011
13-06 2021
Kl. 12:00
Sundby Lyngby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
494012
13-06 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK AC Amager Academy Langbjergskolen
2
-
1
494013
13-06 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Holbæk B&I Jens Jessens Vej
3
-
1
494014
13-06 2021
Kl. 12:00
Frem LSF Frem, Valby IP
1
-
2
493987
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby 2 Hørsholm Idrætspark
1
-
4
493874 fr
18-06 2021
Kl. 17:30
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
494004
20-06 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 Jægersborg Lyngby Stadion
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Klubberne bedes være opmærksomme på, at de udsatte turneringskampe SKAL være afviklet inden sidste spilledato.

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på 
tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk

Log ind