MENU

Herrer Serie 3 - Forår 2021, Pulje 51 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
437070
27-03 2021
Kl. 13:00
HTS Tarp B Sig Stadion
UDS
437071
27-03 2021
Kl. 14:15
Esbjerg United Sædding/G IF Synshallen Arena, kunstgræs
UDS
437073
28-03 2021
Kl. 11:00
Skovlund IF Esbjerg fB Skovlund Stadion
UDS
437072
28-03 2021
Kl. 13:00
Andrup IF (2) BV Oksbøl Skads Skole
UDS
437077 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
BV Oksbøl Esbjerg United Oksbøl Stadion
UDS
437074 ma
05-04 2021
Kl. 15:00
Sædding/G IF HTS Guldager Idrætscenter
UDS
437076 ma
05-04 2021
Kl. 15:00
Tarp B Skovlund IF Bryndumvej Idrætshal
UDS
437075 ma
05-04 2021
Kl. 16:00
Esbjerg fB Andrup IF (2) Esbjerg Kunstgræsbane
UDS
437079 fr
09-04 2021
Kl. 18:15
Skovlund IF Sædding/G IF Skovlund Stadion
437078
10-04 2021
Kl. 13:00
HTS BV Oksbøl Sig Stadion
437080
11-04 2021
Kl. 13:00
Andrup IF (2) Esbjerg United Skads Skole
437081
11-04 2021
Kl. 16:00
Esbjerg fB Tarp B Esbjerg Kunstgræsbane
437085 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
BV Oksbøl Skovlund IF Oksbøl Stadion
437083
17-04 2021
Kl. 15:00
Sædding/G IF Esbjerg fB Guldager Idrætscenter
437084
17-04 2021
Kl. 15:00
Tarp B Andrup IF (2) Bryndumvej Idrætshal
437082
17-04 2021
Kl. 16:00
Esbjerg United HTS Veldtofte Idrætspark
437088 fr
23-04 2021
Kl. 18:45
Skovlund IF Esbjerg United Skovlund Stadion
437086
24-04 2021
Kl. 13:00
HTS Andrup IF (2) Sig Stadion
437087
24-04 2021
Kl. 15:00
Tarp B Sædding/G IF Bryndumvej Idrætshal
437121
25-04 2021
Kl. 16:00
Esbjerg fB BV Oksbøl Esbjerg Kunstgræsbane
437122
01-05 2021
Kl. 13:00
HTS Skovlund IF Sig Stadion
437128
01-05 2021
Kl. 13:00
BV Oksbøl Tarp B Oksbøl Stadion
437129
01-05 2021
Kl. 16:00
Esbjerg United Esbjerg fB Veldtofte Idrætspark
437127
02-05 2021
Kl. 13:00
Andrup IF (2) Sædding/G IF Skads Skole
437898 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Skovlund IF Andrup IF (2) Skovlund Stadion
437899
08-05 2021
Kl. 15:00
Tarp B Esbjerg United Bryndumvej Idrætshal
437865
09-05 2021
Kl. 15:00
Sædding/G IF BV Oksbøl Guldager Idrætscenter
437863
09-05 2021
Kl. 16:00
Esbjerg fB HTS Esbjerg Idrætspark
437901 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Sædding/G IF Esbjerg United Guldager Idrætscenter
437902 on
12-05 2021
Kl. 19:00
BV Oksbøl Andrup IF (2) Oksbøl Stadion
437900 to
13-05 2021
Kl. 15:00
Tarp B HTS Bryndumvej Idrætshal
437903 to
13-05 2021
Kl. 16:00
Esbjerg fB Skovlund IF Esbjerg Idrætspark
437904
15-05 2021
Kl. 13:00
HTS Sædding/G IF Sig Stadion
437907
15-05 2021
Kl. 14:15
Esbjerg United BV Oksbøl Veldtofte Idrætspark
437906
16-05 2021
Kl. 11:00
Skovlund IF Tarp B Skovlund Stadion
437905
16-05 2021
Kl. 13:00
Andrup IF (2) Esbjerg fB Skads Skole
437908
22-05 2021
Kl. 13:00
BV Oksbøl HTS Oksbøl Stadion
437910
22-05 2021
Kl. 14:15
Esbjerg United Andrup IF (2) Veldtofte Idrætspark
437909 ma
24-05 2021
Kl. 15:00
Sædding/G IF Skovlund IF Guldager Idrætscenter
437911 ma
24-05 2021
Kl. 15:00
Tarp B Esbjerg fB Bryndumvej Idrætshal
437915
29-05 2021
Kl. 11:00
Skovlund IF BV Oksbøl Skovlund Stadion
437912
29-05 2021
Kl. 13:00
HTS Esbjerg United Sig Stadion
437914
30-05 2021
Kl. 13:00
Andrup IF (2) Tarp B Skads Skole
437913
30-05 2021
Kl. 16:00
Esbjerg fB Sædding/G IF Esbjerg Idrætspark
437919
05-06 2021
Kl. 13:00
BV Oksbøl Esbjerg fB Oksbøl Stadion
437918
05-06 2021
Kl. 14:15
Esbjerg United Skovlund IF Veldtofte Idrætspark
437916
06-06 2021
Kl. 13:00
Andrup IF (2) HTS Skads Skole
437917
06-06 2021
Kl. 15:00
Sædding/G IF Tarp B Guldager Idrætscenter
437920 fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Skovlund IF HTS Skovlund Stadion
437921
12-06 2021
Kl. 15:00
Sædding/G IF Andrup IF (2) Guldager Idrætscenter
437922
12-06 2021
Kl. 15:00
Tarp B BV Oksbøl Bryndumvej Idrætshal
437923
13-06 2021
Kl. 16:00
Esbjerg fB Esbjerg United Esbjerg Idrætspark
437924
19-06 2021
Kl. 13:30
HTS Esbjerg fB Sig Stadion
437925
19-06 2021
Kl. 13:30
BV Oksbøl Sædding/G IF Oksbøl Stadion
437926
19-06 2021
Kl. 13:30
Andrup IF (2) Skovlund IF Skads Skole
437927
19-06 2021
Kl. 13:30
Esbjerg United Tarp B Veldtofte Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind