Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2021
13:30
Galten FS
1
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:00
AIA/Tranbjerg
0
Hatting-Torsted Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
14:15
IF Lyseng
2
Kolt/Hasselager IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:00
Stensballe IK
1
Rask Mølle OIF
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Rask Mølle OIF
2
AIA/Tranbjerg
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:15
IF Lyseng
1
Stjær B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:30
Galten FS
2
Stensballe IK
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
19:00
Kolt/Hasselager IF
0
Hatting-Torsted Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
1
Rask Mølle OIF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:30
Stjær B
3
Kolt/Hasselager IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
AIA/Tranbjerg
2
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Stensballe IK
6
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:30
Stjær B
1
Stensballe IK
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
Galten FS
1
Hatting-Torsted Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Kolt/Hasselager IF
0
Rask Mølle OIF
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
16:00
IF Lyseng
1
AIA/Tranbjerg
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Stjær B
0
Rask Mølle OIF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
0
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
Galten FS
1
Rask Mølle OIF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
AIA/Tranbjerg
3
Stjær B
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Kolt/Hasselager IF
1
Stensballe IK
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
18:30
IF Lyseng
4
Rask Mølle OIF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:00
Stensballe IK
0
AIA/Tranbjerg
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:30
Stjær B
2
Hatting-Torsted Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Galten FS
1
Kolt/Hasselager IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:30
Rask Mølle OIF
3
Stensballe IK
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:30
AIA/Tranbjerg
6
Kolt/Hasselager IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
20:00
IF Lyseng
4
Galten FS
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
18:45
Hatting-Torsted Fodbold
1
AIA/Tranbjerg
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Galten FS
6
Stjær B
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Stensballe IK
3
Hatting-Torsted Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Kolt/Hasselager IF
2
IF Lyseng
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
8
Kolt/Hasselager IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:30
Stjær B
1
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
AIA/Tranbjerg
2
Rask Mølle OIF
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
Kolt/Hasselager IF
0
Stjær B
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
IF Lyseng
3
Stensballe IK
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Rask Mølle OIF
1
Hatting-Torsted Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Galten FS
1
AIA/Tranbjerg
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
0
Stensballe IK
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Rask Mølle OIF
6
Kolt/Hasselager IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:30
Hatting-Torsted Fodbold
2
Galten FS
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
AIA/Tranbjerg
1
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Stensballe IK
3
Stjær B
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Stensballe IK
3
Kolt/Hasselager IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:30
Rask Mølle OIF
1
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:30
Stjær B
1
AIA/Tranbjerg
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
IF Lyseng
3
Hatting-Torsted Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:30
Rask Mølle OIF
3
Stjær B
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Stensballe IK
4
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Kolt/Hasselager IF
0
AIA/Tranbjerg
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
18:30
Stjær B
1
Galten FS
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Rask Mølle OIF
0
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
AIA/Tranbjerg
1
Stensballe IK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Kolt/Hasselager IF
0
Galten FS
7
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Hatting-Torsted Fodbold
Stjær B
UHT
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.