Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr 2021
20:00
Grønne Stjerne
2
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
BK Friheden
3
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:30
Farum BK
2
Ballerup BK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:30
Hareskov IF
4
Grønne Stjerne
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Vallensbæk IF
7
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Ballerup BK
2
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:45
Brøndbyernes IF
2
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:45
Herstedøster IC
2
Hareskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
LSF
1
Farum BK
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
18:00
Farum BK
1
Grønne Stjerne
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
BK Friheden
0
Hareskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Brøndbyernes IF
Ballerup BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:45
Taastrup FC
5
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Vallensbæk IF
4
Herstedøster IC
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Ballerup BK
6
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
LSF
3
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Herstedøster IC
1
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:35
Hareskov IF
0
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
18:00
Brøndbyernes IF
6
Grønne Stjerne
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Farum BK
4
Hareskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Ballerup BK
1
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Taastrup FC
3
Herstedøster IC
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
BK Friheden
0
Vallensbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Grønne Stjerne
Ballerup BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Vallensbæk IF
0
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Herstedøster IC
0
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:35
Hareskov IF
0
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Ballerup BK
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Taastrup FC
2
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
LSF
4
Grønne Stjerne
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
BK Friheden
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:30
Farum BK
1
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Herstedøster IC
0
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Vallensbæk IF
0
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:35
Hareskov IF
0
Ballerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Brøndbyernes IF
3
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Grønne Stjerne
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Taastrup FC
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Ballerup BK
1
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Brøndbyernes IF
1
Taastrup FC
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Ballerup BK
5
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
LSF
2
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Herstedøster IC
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Taastrup FC
0
Ballerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
BK Friheden
1
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:35
Hareskov IF
1
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
19:30
Farum BK
3
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
18:00
Brøndbyernes IF
4
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
LSF
2
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Ballerup BK
1
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
LSF
1
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Grønne Stjerne
Farum BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Herstedøster IC
0
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:35
Hareskov IF
2
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:45
BK Friheden
1
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:30
Farum BK
4
Herstedøster IC
4
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
20:00
Taastrup FC
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:00
LSF
2
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:45
Brøndbyernes IF
6
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:45
Vallensbæk IF
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Grønne Stjerne
Brøndbyernes IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:45
Herstedøster IC
0
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:35
Hareskov IF
2
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:15
Brøndbyernes IF
1
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:15
Ballerup BK
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
BK Friheden
2
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:30
Farum BK
0
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:30
Taastrup FC
4
Hareskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:45
Vallensbæk IF
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Herstedøster IC
1
Ballerup BK
7
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
19:30
Farum BK
1
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
19:35
Hareskov IF
1
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
Grønne Stjerne
LSF
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Brøndbyernes IF
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Ballerup BK
Hareskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
20:15
Taastrup FC
0
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:30
LSF
1
Ballerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
17:45
Grønne Stjerne
BK Friheden
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
19:00
Vallensbæk IF
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:45
Vallensbæk IF
Ballerup BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:00
BK Friheden
1
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:30
Farum BK
3
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:30
Herstedøster IC
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:30
LSF
3
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:00
Grønne Stjerne
Taastrup FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:00
BK Friheden
3
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
20:15
Taastrup FC
0
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:30
Vallensbæk IF
5
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
19:00
Grønne Stjerne
Hareskov IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:00
LSF
1
Herstedøster IC
2
|
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen
Vinderen af kampen er Sjællandsmester og rykker op i Øst rækken med DBU København
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.