|
732012
|
to15-04 2021
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
732013
|
lø17-04 2021
|
10:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
|
732014
|
sø18-04 2021
|
11:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
|
732015
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
732016
|
to22-04 2021
|
18:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
732017
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
|
732019
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
732020
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
|
|
|
732018
|
to29-04 2021
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
732021
|
to06-05 2021
|
18:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
|
735298
|
lø08-05 2021
|
10:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
735299
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
UHT
|
|
|
735301
|
lø15-05 2021
|
10:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
735300
|
lø15-05 2021
|
10:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
UHT
|
|
|
735303
|
ti18-05 2021
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
735304
|
ti18-05 2021
|
18:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
735305
|
to20-05 2021
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
|
|
|
732009
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
732010
|
ti25-05 2021
|
18:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
732011
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
735307
|
lø29-05 2021
|
10:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
735308
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
UHT
|
|
|
735309
|
ti01-06 2021
|
18:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
735310
|
lø05-06 2021
|
10:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
UHT
|
|
|
735311
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
735302
|
to10-06 2021
|
18:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
735306
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
735314
|
lø12-06 2021
|
10:00
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
735312
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
HHT
|
|
|
374090
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 2/3 - Vinder pulje 1