MENU

U14 Drenge 4 (07) Forår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
732012 to
15-04 2021
Kl. 18:30
ØUB Haslev FC Øster Ulslev stadion
0 - 0
732013
17-04 2021
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Holmegaard GB Herlufsholm Stadion
0 - 8
732014
18-04 2021
Kl. 11:30
Nykøbing FC Suså IF NFC Anlæg Syd
3 - 3
732015 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Haslev FC Holmegaard GB HFC's Klubhus
0 - 3
732016 to
22-04 2021
Kl. 18:30
Suså IF ØUB Herlufmaglehallen
1 - 1
732017
25-04 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC Herlufsholm GF NFC Anlæg Syd
9 - 0
732019 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
1 - 4
732020 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Holmegaard GB Suså IF Holmegaardhallen kunst
2 - 2
732018
to
29-04 2021
Kl. 18:30
Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus
6 - 3
732021
to
06-05 2021
Kl. 18:30
Suså IF Haslev FC Herlufmaglehallen
2 - 1
735298
08-05 2021
Kl. 10:00
Herlufsholm GF ØUB Herlufsholm Stadion
1 - 8
735299
09-05 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC Holmegaard GB NFC Anlæg Syd
UHT

Udehold taberdømt

735301
15-05 2021
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Suså IF Herlufsholm Stadion
3 - 4
735300
15-05 2021
Kl. 10:30
ØUB Holmegaard GB Øster Ulslev stadion
UHT

Udehold taberdømt

735303
ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Haslev FC ØUB HFC's Klubhus
1 - 7
735304 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Suså IF Nykøbing FC Herlufmaglehallen
4 - 1
735305 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegaardhallen kunst
2 - 3
732009
22-05 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Nykøbing FC HFC's Klubhus
3 - 0
732010 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Suså IF Herlufsholm GF Herlufmaglehallen
3 - 3
732011 on
26-05 2021
Kl. 19:00
ØUB Holmegaard GB Øster Ulslev stadion
1 - 1
735307
29-05 2021
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Nykøbing FC Herlufsholm Stadion
4 - 7
735308
29-05 2021
Kl. 14:00
Holmegaard GB Haslev FC Holmegaardhallen kunst
UHT

Udehold taberdømt

735309 ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Suså IF Holmegaard GB Herlufmaglehallen
2 - 3
735310
05-06 2021
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Haslev FC Herlufsholm Stadion
UHT

Udehold taberdømt

735311
06-06 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd
0 - 6
735302
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Nykøbing FC Haslev FC NFC Anlæg Syd
5 - 3
735306 to
10-06 2021
Kl. 19:00
ØUB Suså IF Øster Ulslev stadion
3 - 2
735314
12-06 2021
Kl. 10:00
ØUB Herlufsholm GF Øster Ulslev stadion
7 - 0
735312
12-06 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Suså IF HFC's Klubhus
HHT

Hjemmehold taberdømt

374090
13-06 2021
Kl. 11:00
Holmegaard GB Nykøbing FC Holmegårdhallen
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2 

Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 2/3 - Vinder pulje 1

Log ind