MENU

M+40 Øst 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
345558
ma
12-04 2021
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub B.93 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
0 - 1
356679
ti
13-04 2021
Kl. 19:00
AB Skovshoved IF Akademisk Boldklub
0 - 3
356680
on
14-04 2021
Kl. 20:30
KB Allerød Fodbold Klub Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 3
356681 to
15-04 2021
Kl. 19:00
BSF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
3 - 0
356672 to
15-04 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK GVI/Jægersborg Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
358829
ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF Brønshøj BK Gentofte Sportspark
0 - 1
358832 ma
19-04 2021
Kl. 19:30
Skjold Birkerød AB Birkerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

356682 to
22-04 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub BSF Lyngehallen Kunstgræs
0 - 1
358828
to
22-04 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Lyngby Boldklub Kunst, GVI. Nymosen
6 - 1
360030 ma
26-04 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Skovshoved IF Lyngby Stadion
0 - 0
359496 ti
27-04 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub B.93 Allerød Idrætspark
3 - 0
360859
on
28-04 2021
Kl. 20:30
KB GVI/Jægersborg Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 2
360860
to
29-04 2021
Kl. 19:00
BSF AB Ballerup Idrætspark
2 - 3
360031
to
29-04 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Skjold Birkerød Tingbjerg Idrætspark
3 - 2
362528 ma
03-05 2021
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Lyngby Boldklub Birkerød Stadion
1 - 0
361929
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
AB Brønshøj BK Akademisk Boldklub
0 - 6
362557
ma
10-05 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub AB Lyngby Stadion
5 - 1
362548 ti
11-05 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Skovshoved IF Allerød Idrætspark
1 - 0
362558 on
12-05 2021
Kl. 20:30
B.93 GVI/Jægersborg Kunst, B93
4 - 5
362595
on
12-05 2021
Kl. 20:30
KB Skjold Birkerød Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 1
358393 on
19-05 2021
Kl. 20:30
B.93 KB Kunst, B93
5 - 1
362626 ma
24-05 2021
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
1 - 5
362605 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
AB KB Akademisk Boldklub
HHT

Hjemmehold taberdømt

362604 ti
25-05 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg BSF Kunst, GVI. Nymosen
1 - 0
362622
on
26-05 2021
Kl. 18:35
Skovshoved IF B.93 Gentofte Sportspark
2 - 2
362603
to
27-05 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Lyngby Boldklub Tingbjerg Idrætspark
1 - 3
362640
ma
31-05 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Skovshoved IF Kunst, GVI. Nymosen
3 - 2
362636
ti
01-06 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub AB Allerød Idrætspark
4 - 0
362716
on
02-06 2021
Kl. 20:30
KB Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
362717
to
03-06 2021
Kl. 19:00
BSF Lyngby Boldklub Ballerup Idrætspark
5 - 1
362639 to
03-06 2021
Kl. 20:30
B.93 Skjold Birkerød Kunst, B93
6 - 1
362527 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF KB Skovshoved I P
UHT

Udehold taberdømt

362996
ma
07-06 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub KB Lyngby Stadion
0 - 4
369925
ma
07-06 2021
Kl. 19:30
Skjold Birkerød GVI/Jægersborg Birkerød Stadion
5 - 2
369486 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
AB B.93 Akademisk Boldklub
0 - 3
369492 to
10-06 2021
Kl. 19:00
BSF Skovshoved IF Ballerup Idrætspark
5 - 3
369475
to
10-06 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Allerød Fodbold Klub Tingbjerg Idrætspark
2 - 0
369930
ma
14-06 2021
Kl. 19:30
Skovshoved IF Skjold Birkerød Skovshoved I P
2 - 2
369928 ma
14-06 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg AB Kunst, GVI. Nymosen
UHT

Udehold taberdømt

369926 ti
15-06 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub Allerød Idrætspark
1 - 0
369927
on
16-06 2021
Kl. 20:30
B.93 Brønshøj BK Kunst, B93
2 - 1
369929 on
16-06 2021
Kl. 20:30
KB BSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

361362 ti
22-06 2021
Kl. 20:30
B.93 BSF Kunst, B93
2 - 1
362601 fr
25-06 2021
Kl. 18:00
BSF Brønshøj BK Ballerup Idrætspark
1 - 2
361394 ma
28-06 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Allerød Fodbold Klub Kunst, GVI. Nymosen
1 - 1
370208 ma
23-08 2021
Kl. 20:00
Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
0 - 2
369988 ma
23-08 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Brønshøj BK GVI. Nymosen
2 - 2
369984
ti
24-08 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub KB Allerød Idrætspark
1 - 0
370207 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF AB Skovshoved I P
3 - 0
370209
ma
30-08 2021
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub GVI/Jægersborg Lyngby Stadion Kunstgræsbane
1 - 4
370310 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
AB Skjold Birkerød Akademisk Boldklub
0 - 3
370312
on
01-09 2021
Kl. 20:30
KB B.93 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
374307
to
02-09 2021
Kl. 19:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
0 - 2
370309
to
02-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
3 - 3
374626 ma
06-09 2021
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Brønshøj BK Birkerød Stadion
0 - 3
374623 ma
06-09 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg KB GVI. Nymosen
2 - 1
374624 ti
07-09 2021
Kl. 19:00
AB BSF Akademisk Boldklub
0 - 3
374625
on
08-09 2021
Kl. 18:35
Skovshoved IF Lyngby Boldklub Gentofte Sportspark
3 - 6
374336
to
09-09 2021
Kl. 21:00
B.93 Allerød Fodbold Klub B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 3
411750
ma
13-09 2021
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub Skjold Birkerød Lyngby Stadion
2 - 2
374627
ti
14-09 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub GVI/Jægersborg Allerød Idrætspark
4 - 1
411863
on
15-09 2021
Kl. 20:30
KB Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
411900 to
16-09 2021
Kl. 19:00
BSF B.93 Ballerup Idrætspark
1 - 3
411862 to
16-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK AB Tingbjerg Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

412143
ma
20-09 2021
Kl. 20:00
Skjold Birkerød KB Birkerød Stadion
0 - 4
411907 ma
20-09 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg B.93 GVI. Nymosen
1 - 0
412108 ti
21-09 2021
Kl. 19:00
AB Lyngby Boldklub Akademisk Boldklub
0 - 3
412110
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Skovshoved IF Allerød Fodbold Klub Skovshoved I P
2 - 3
369986
to
23-09 2021
Kl. 20:45
Lyngby Boldklub B.93 Lyngby Stadion
0 - 3
412328
ma
27-09 2021
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub Brønshøj BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2 - 4
412146
ti
28-09 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
4 - 0
532582 on
29-09 2021
Kl. 20:30
KB AB Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT

Udehold taberdømt

532583 to
30-09 2021
Kl. 19:00
BSF GVI/Jægersborg Ballerup Idrætspark
2 - 4
532581
to
30-09 2021
Kl. 20:30
B.93 Skovshoved IF B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 2
573962 ma
04-10 2021
Kl. 20:00
Skjold Birkerød B.93 Birkerød Stadion
4 - 0
573659 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
AB Allerød Fodbold Klub Akademisk Boldklub
0 - 3
532584
on
06-10 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub BSF Lyngby Stadion
2 - 1
573168 to
07-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK KB Tingbjerg Idrætspark
2 - 0
576024 ma
11-10 2021
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Skjold Birkerød GVI. Nymosen
7 - 1
574334 ti
12-10 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Brønshøj BK Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

576109
on
13-10 2021
Kl. 20:30
KB Lyngby Boldklub Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 0
586548
to
14-10 2021
Kl. 20:00
Skovshoved IF BSF Gentofte Sportspark
1 - 6
576020 to
14-10 2021
Kl. 20:30
B.93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 0
411901 ma
25-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK BSF Tingbjerg Idrætspark
3 - 3
573660 ma
25-10 2021
Kl. 20:45
Skovshoved IF GVI/Jægersborg Gentofte Sportspark
2 - 2
586557 ma
25-10 2021
Kl. 20:45
Lyngby Boldklub Allerød Fodbold Klub Lyngby Stadion
0 - 2
586573
30-10 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK B.93 Tingbjerg Idrætspark
586623
31-10 2021
Kl. 14:00
AB GVI/Jægersborg Akademisk Boldklub
0 - 3
586668
31-10 2021
Kl. 14:00
BSF KB Ballerup Idrætspark
586669
31-10 2021
Kl. 14:00
Skjold Birkerød Skovshoved IF Birkerød Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på 
tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk

Log ind