MENU

M+ 70 5M Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
110885 ma
12-04 2021
Kl. 11:00
AB Frem Akademisk Boldklub
5 - 9
110882 ma
12-04 2021
Kl. 11:00
Østerbro IF Lyngby Bk Kunst, Fælledparken
1 - 4
110884 ma
12-04 2021
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK Brønshøj BK Skovshoved I P
1 - 4
110883 ma
12-04 2021
Kl. 11:00
AB Tårnby B.93 Tårnby Stadion
4 - 0
110886 ma
12-04 2021
Kl. 22:00
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
110887 ma
19-04 2021
Kl. 10:30
Frem KB Frem, Valby IP
5 - 2
110890 ma
19-04 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK AB Tårnby Tingbjerg Idrætspark
4 - 1
110888 ma
19-04 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk AB Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

110889 ma
19-04 2021
Kl. 11:00
B.93 Østerbro IF Kunst, B93
5 - 5
110891 ma
19-04 2021
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved/HIK
110892 ma
26-04 2021
Kl. 10:30
Frem Lyngby Bk Frem, Valby IP
8 - 1
110896 ma
26-04 2021
Kl. 11:00
KB Skovshoved/HIK Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
110895 ma
26-04 2021
Kl. 11:00
AB B.93 Akademisk Boldklub
2 - 1
110893 ma
26-04 2021
Kl. 11:00
Østerbro IF Brønshøj BK Kunst, Fælledparken
2 - 2
110894 ma
26-04 2021
Kl. 22:00
AB Tårnby Oversidder Tårnby Stadion
110897 ma
03-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk KB Lyngby Stadion
1 - 6
110898 ma
03-05 2021
Kl. 11:00
B.93 Frem Kunst, B93
2 - 7
110900 ma
03-05 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK AB Tingbjerg Idrætspark
2 - 1
110899 ma
03-05 2021
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK AB Tårnby Skovshoved I P
4 - 1
110901 ma
03-05 2021
Kl. 22:00
Oversidder Østerbro IF
110902 ma
10-05 2021
Kl. 10:30
Frem Brønshøj BK Frem, Valby IP
7 - 1
110906 ma
10-05 2021
Kl. 11:00
KB AB Tårnby Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 0
110904 ma
10-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk B.93 Lyngby Stadion
1 - 3
110903 ma
10-05 2021
Kl. 11:00
Østerbro IF Skovshoved/HIK Kunst, Fælledparken
2 - 4
110905 ma
10-05 2021
Kl. 22:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
110908 ma
17-05 2021
Kl. 11:00
B.93 KB Kunst, B93
0 - 6
110910 ma
17-05 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK Lyngby Bk Tingbjerg Idrætspark
4 - 1
110909 ma
17-05 2021
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK AB Skovshoved I P
0 - 5
110907 ma
17-05 2021
Kl. 11:00
AB Tårnby Østerbro IF Tårnby Stadion
2 - 2
110911 ma
17-05 2021
Kl. 22:00
Oversidder Frem
110916 ma
24-05 2021
Kl. 22:00
Oversidder B.93
110913 ti
25-05 2021
Kl. 11:00
AB Tårnby Frem Kunst, Tårnby Stadion
0 - 3
110915 ti
25-05 2021
Kl. 11:00
KB Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 1
110912 to
27-05 2021
Kl. 11:00
Østerbro IF AB Kunst, Fælledparken
1 - 2
110917 ma
31-05 2021
Kl. 10:30
Frem Østerbro IF Frem, Valby IP
3 - 1
110918 ma
31-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk AB Tårnby Lyngby Stadion
2 - 2
110919 ma
31-05 2021
Kl. 11:00
B.93 Skovshoved/HIK Kunst, B93
2 - 0
110920 ma
31-05 2021
Kl. 11:00
AB KB Akademisk Boldklub
3 - 7
110921 ma
31-05 2021
Kl. 22:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
110922 ma
07-06 2021
Kl. 10:30
Frem Skovshoved/HIK Frem, Valby IP
6 - 6
110926 ma
07-06 2021
Kl. 11:00
KB Østerbro IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
110925 ma
07-06 2021
Kl. 11:00
AB AB Tårnby Akademisk Boldklub
3 - 4
110924 ma
07-06 2021
Kl. 11:00
B.93 Brønshøj BK Kunst, B93
3 - 5
110923 ma
07-06 2021
Kl. 22:00
Lyngby Bk Oversidder Lyngby Stadion
110914 ma
14-06 2021
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK Lyngby Bk Skovshoved I P
4 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind