MENU

U15 Drenge M (06) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
922163 fr
16-04 2021
Kl. 19:00
FA 2000 B93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 0
922160
17-04 2021
Kl. 12:00
Frem Skovshoved IF Frem, Valby IP
0 - 2
922161
17-04 2021
Kl. 12:00
Hellas Vanløse 2 Engdraget
4 - 2
922162
17-04 2021
Kl. 12:00
Husum Bk Sundby 2 Kunst, Husumparken
0 - 3
922164
18-04 2021
Kl. 14:00
HIK 2 Skjold 2 Kunst, HIK
0 - 1
922168
24-04 2021
Kl. 10:00
Sundby 2 Hellas Sundby/Kløvermarken
6 - 1
922169
24-04 2021
Kl. 10:00
Skjold 2 Husum Bk Ryparken Idrætsanlæg
6 - 1
922167
24-04 2021
Kl. 12:00
Vanløse 2 Frem Kunst, Vanløse I P
1 - 2
922166
25-04 2021
Kl. 10:00
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
2 - 2
922165
25-04 2021
Kl. 12:00
B93 2 HIK 2 Kunst, B93
1 - 4
187895
01-05 2021
Kl. 12:00
Frem Sundby 2 Frem, Valby IP
2 - 1
187896
01-05 2021
Kl. 12:00
Hellas Skjold 2 Engdraget
5 - 6
187880
01-05 2021
Kl. 16:00
B93 2 Skovshoved IF Kunst, B93
0 - 1
187898
02-05 2021
Kl. 14:00
HIK 2 Husum Bk Kunst, HIK
4 - 0
187901
fr
07-05 2021
Kl. 18:30
Husum Bk Hellas Kunst, Husumparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

187903
08-05 2021
Kl. 10:00
Skjold 2 Frem Ryparken Idrætsanlæg
2 - 1
187902
08-05 2021
Kl. 12:00
Sundby 2 FA 2000 Sundby/Kløvermarken
2 - 2
187900
08-05 2021
Kl. 12:00
Vanløse 2 B93 2 Kunst, Vanløse I P
0 - 6
187899
09-05 2021
Kl. 14:00
Skovshoved IF HIK 2 Skovshoved I P
4 - 3
187897
on
12-05 2021
Kl. 18:00
FA 2000 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
187908
15-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 Skjold 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
187905
15-05 2021
Kl. 12:00
Frem Husum Bk Frem, Valby IP
6 - 2
187906
15-05 2021
Kl. 12:00
Skovshoved IF Vanløse 2 Skovshoved I P
4 - 0
187904
16-05 2021
Kl. 11:30
B93 2 Sundby 2 Kunst, B93
0 - 0
187910
22-05 2021
Kl. 10:00
Hellas Frem Engdraget
3 - 3
187914
22-05 2021
Kl. 10:00
Skjold 2 B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
1 - 1
187911
22-05 2021
Kl. 12:00
Vanløse 2 HIK 2 Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

187916
29-05 2021
Kl. 12:00
Skovshoved IF Skjold 2 Skovshoved I P
6 - 0
187917
29-05 2021
Kl. 12:00
Vanløse 2 Sundby 2 Kunst, Vanløse I P
2 - 3
187915
30-05 2021
Kl. 12:00
B93 2 Husum Bk Kunst, B93
1 - 0
187919
30-05 2021
Kl. 14:00
HIK 2 Frem Kunst, HIK
0 - 3
187918
30-05 2021
Kl. 17:30
FA 2000 Hellas Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
187913 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Sundby 2 Skovshoved IF Sundby/Kløvermarken
1 - 5
187922
05-06 2021
Kl. 10:00
Husum Bk Skovshoved IF Husumparken
1 - 5
188835
05-06 2021
Kl. 10:00
Skjold 2 Vanløse 2 Ryparken Idrætsanlæg
0 - 0
187920
05-06 2021
Kl. 12:00
Frem FA 2000 Frem, Valby IP
1 - 2
187921
05-06 2021
Kl. 12:00
Hellas B93 2 Engdraget
4 - 1
187912
ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Husum Bk FA 2000 Kunst, Husumparken
2 - 5
187909
on
09-06 2021
Kl. 20:15
HIK 2 Hellas Gentofte Sportspark
2 - 2
188837
13-06 2021
Kl. 12:00
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
6 - 1
188838
13-06 2021
Kl. 12:00
Vanløse 2 Husum Bk Kunst, Vanløse I P
3 - 0
188839
13-06 2021
Kl. 12:00
FA 2000 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
188840
13-06 2021
Kl. 12:00
Sundby 2 Skjold 2 Sundby/Kløvermarken
2 - 0
188834 on
16-06 2021
Kl. 19:00
HIK 2 Sundby 2 Gentofte Sportspark
1 - 4
188836
to
17-06 2021
Kl. 16:40
B93 2 Frem Ryparken Idrætsanlæg
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind