MENU

U16 Drenge 2 (05) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
190543 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
KFUM 2 Oversidder Emdrupparken
190545 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
190544
18-04 2021
Kl. 10:00
FA 2000 3 B93 3 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 5
190542
18-04 2021
Kl. 10:00
Skovshoved Hvidovre IF Skovshoved I P
5 - 0
190550 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder KFUM 2
190547
25-04 2021
Kl. 10:00
Jægersborg FA 2000 3 Jægersborg
0 - 2
190549
25-04 2021
Kl. 16:00
Oversidder Skovshoved
190546
25-04 2021
Kl. 18:00
B93 3 HIK 2 Kunst, B93
3 - 0
190555
ti
27-04 2021
Kl. 18:45
HIK 2 KFUM 2 Gentofte Sportspark
1 - 1
190554
01-05 2021
Kl. 14:30
FA 2000 3 Hvidovre IF Frederiksberg IP, kunst
2 - 0
190552
01-05 2021
Kl. 16:00
Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
190553
02-05 2021
Kl. 10:00
Skovshoved Oversidder Skovshoved I P
190551
02-05 2021
Kl. 14:00
B93 3 Jægersborg Kunst, B93
9 - 0
190560 on
05-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Rødovre
190558 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
KFUM 2 Skovshoved Emdrupparken
4 - 1
190557
09-05 2021
Kl. 14:00
Hvidovre IF B93 3 Hvidovre IF's baner
2 - 4
190559
09-05 2021
Kl. 16:00
Oversidder FA 2000 3
190556
09-05 2021
Kl. 16:00
Jægersborg HIK 2 Jægersborg
2 - 4
190541 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Jægersborg Rødovre Stadion
0 - 11
190565
fr
14-05 2021
Kl. 18:00
HIK 2 Skovshoved Kunst, HIK
2 - 2
190564
15-05 2021
Kl. 12:00
FA 2000 3 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
190561
16-05 2021
Kl. 14:00
B93 3 Oversidder Kunst, B93
190563 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Jægersborg Hvidovre IF Jægersborg
1 - 0
190570 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder B93 3
190568 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
KFUM 2 FA 2000 3 Emdrupparken
5 - 2
190566
23-05 2021
Kl. 10:00
Skovshoved Rødovre Skovshoved I P
13 - 1
190567
ma
24-05 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF HIK 2 Hvidovre IF's baner
1 - 2
190569 ma
24-05 2021
Kl. 16:00
Oversidder Jægersborg
190575
fr
28-05 2021
Kl. 19:00
HIK 2 Rødovre Gentofte Sportspark
13 - 0
190574
30-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 3 Skovshoved Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 8
190572
30-05 2021
Kl. 10:00
Jægersborg Oversidder Jægersborg
190573
30-05 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF Oversidder Hvidovre IF's baner
190571
30-05 2021
Kl. 14:00
B93 3 KFUM 2 Kunst, B93
4 - 1
190583 ti
01-06 2021
Kl. 18:30
Hvidovre IF KFUM 2 Hvidovre IF's baner
UHT

Udehold taberdømt

190580 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Hvidovre IF
190578 fr
04-06 2021
Kl. 18:00
KFUM 2 Jægersborg Emdrupparken
UHT

Udehold taberdømt

190579 fr
04-06 2021
Kl. 18:00
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
190576
05-06 2021
Kl. 16:00
Rødovre FA 2000 3 Rødovre Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

190577
06-06 2021
Kl. 12:00
Skovshoved B93 3 Skovshoved I P
5 - 3
190548 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 3
190562 to
10-06 2021
Kl. 18:00
Rødovre KFUM 2 Rødovre Stadion
1 - 3
190581
12-06 2021
Kl. 14:00
B93 3 Rødovre Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

190584
12-06 2021
Kl. 16:00
FA 2000 3 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
190585
12-06 2021
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
190582
13-06 2021
Kl. 16:00
Jægersborg Skovshoved Jægersborg
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind