MENU

U17 Drenge M (04-05) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196284 on
14-04 2021
Kl. 18:00
Frem 2 Brønshøj Frem, Valby IP
4 - 0
196285
17-04 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 HIK 2 Røllikevej
0 - 1
198249
17-04 2021
Kl. 14:00
FA 2000 2 B93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
196283
18-04 2021
Kl. 12:00
Oversidder FB
198250
18-04 2021
Kl. 14:00
Dragør 2 Skjold Dragør Bk
7 - 0
198252
24-04 2021
Kl. 12:00
FB FA 2000 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
198255
24-04 2021
Kl. 12:00
Skjold Kastrup 2 Ryparken Idrætsanlæg
1 - 4
198253
25-04 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Oversidder Tingbjerg Idrætspark
198254
25-04 2021
Kl. 14:00
HIK 2 Frem 2 Kunst, HIK
2 - 1
198251
25-04 2021
Kl. 14:00
B93 2 Dragør 2 Kunst, B93
2 - 4
198259
01-05 2021
Kl. 14:00
FA 2000 2 Brønshøj Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
198260
01-05 2021
Kl. 14:00
Dragør 2 Kastrup 2 Dragør Bk
3 - 0
198257
02-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder HIK 2
198256
02-05 2021
Kl. 16:00
B93 2 FB Kunst, B93
1 - 3
198263
08-05 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 Frem 2 Røllikevej
2 - 2
198261
08-05 2021
Kl. 12:00
FB Dragør 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
198265
08-05 2021
Kl. 14:00
Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
198262
09-05 2021
Kl. 14:00
Brønshøj B93 2 Tingbjerg Idrætspark
2 - 1
198264
09-05 2021
Kl. 16:00
HIK 2 FA 2000 2 Kunst, HIK
5 - 1
198268
15-05 2021
Kl. 14:00
FB Brønshøj Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
198267
16-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder Kastrup 2
198270
16-05 2021
Kl. 14:00
Dragør 2 Frem 2 Dragør Bk
3 - 0
198266
16-05 2021
Kl. 16:00
B93 2 HIK 2 Kunst, B93
0 - 3
198271 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Frem 2 Oversidder Frem, Valby IP
198284
22-05 2021
Kl. 16:00
HIK 2 FB Kunst, HIK
0 - 2
198282
23-05 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Dragør 2 Tingbjerg Idrætspark
3 - 1
198283 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 FA 2000 2 Røllikevej
3 - 3
198309
29-05 2021
Kl. 14:00
FA 2000 2 Frem 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
198287
30-05 2021
Kl. 14:00
FB Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
198288
30-05 2021
Kl. 14:00
Brønshøj HIK 2 Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
198310
30-05 2021
Kl. 16:00
Dragør 2 Oversidder Dragør Bk
198286
30-05 2021
Kl. 16:00
B93 2 Kastrup 2 Kunst, B93
1 - 0
198312 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Frem 2 B93 2 Frem, Valby IP
7 - 0
198269 on
02-06 2021
Kl. 19:00
FA 2000 2 Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
198313
05-06 2021
Kl. 14:00
Kastrup 2 FB Røllikevej
HHT

Hjemmehold taberdømt

198315
05-06 2021
Kl. 14:00
Skjold Brønshøj Ryparken Idrætsanlæg
1 - 0
198311
06-06 2021
Kl. 12:00
Oversidder FA 2000 2
198314
06-06 2021
Kl. 14:00
Dragør 2 HIK 2 Dragør Bk
2 - 1
198258 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Frem 2 Skjold Frem, Valby IP
3 - 1
198285 to
10-06 2021
Kl. 18:00
Skjold B93 2 Fælledparken
0 - 3
198317 fr
11-06 2021
Kl. 18:30
FB Frem 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 0
198319
12-06 2021
Kl. 14:00
FA 2000 2 Dragør 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
198316
12-06 2021
Kl. 14:00
B93 2 Oversidder Kunst, B93
198320
12-06 2021
Kl. 16:00
HIK 2 Skjold Kunst, HIK
UHT

Udehold taberdømt

198318
12-06 2021
Kl. 16:00
Brønshøj Kastrup 2 Tingbjerg Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind