MENU

U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
257434 Kl. 11:30 Vanløse IF 1 BK Hellas 1 Bane 1
HUMH
257435 Kl. 11:30 Hvidovre IF 1 HIK 2
257436 Kl. 11:50 Vanløse IF 1 Hvidovre IF 1
257437 Kl. 11:50 BK Hellas 1 HIK 2
257438 Kl. 12:10 Vanløse IF 1 HIK 2
257451 Kl. 12:10 BK Hellas 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Bane 1 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
257427 Kl. 11:30 BK Frem 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
257429 Kl. 11:30 BK Skjold 1 Fremad Valby 1 Bane 1
HUMH
257430 Kl. 11:50 BK Frem 1 BK Skjold 1
257431 Kl. 11:50 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Fremad Valby 1 Bane 1
257432 Kl. 12:10 BK Frem 1 Fremad Valby 1
257433 Kl. 12:10 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
BK Skjold 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
257580 Kl. 13:00 Fremad Valby 1 BK Skjold 1
257581 Kl. 13:00 HIK 2 Hvidovre IF 1
257658 Kl. 13:20 BK Skjold 1 Hvidovre IF 1
257659 Kl. 13:20 Fremad Valby 1 HIK 2
257660 Kl. 13:40 BK Skjold 1 HIK 2
257661 Kl. 13:40 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
257452 Kl. 10:00 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
257573 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Vanløse IF 1
257574 Kl. 10:20 BK Frem 1 Vanløse IF 1
257575 Kl. 10:20 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
257576 Kl. 10:40 BK Frem 1 BK Hellas 1
257579 Kl. 10:40 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
257668 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
257669 Kl. 10:00 HIK 2 BK Hellas 1 Bane 1
257670 Kl. 10:20 BK Hellas 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
257671 Kl. 10:20 HIK 2 Fremad Valby 1 Bane 1
257672 Kl. 10:40 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
257673 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 BK Hellas 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
257662 Kl. 11:30 BK Skjold 1 BK Frem 1
257663 Kl. 11:30 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 1
257664 Kl. 11:50 Vanløse IF 1 BK Frem 1
257665 Kl. 11:50 Hvidovre IF 1 BK Skjold 1
257666 Kl. 12:10 BK Frem 1 Hvidovre IF 1
257667 Kl. 12:10 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
257680 Kl. 10:00 BK Skjold 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
257681 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 BK Hellas 1
257682 Kl. 10:20 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
257683 Kl. 10:20 BK Skjold 1 Hvidovre IF 1
257684 Kl. 10:40 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 1
257685 Kl. 10:40 BK Skjold 1 BK Hellas 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
257674 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Bane 1
257675 Kl. 10:00 HIK 2 Vanløse IF 1
257676 Kl. 10:20 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
257677 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 HIK 2
257678 Kl. 10:40 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
257679 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 Vanløse IF 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 1 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
257686 Kl. 11:30 BK Frem 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
257821 Kl. 11:30 Hvidovre IF 1 HIK 2
257822 Kl. 11:50 Hvidovre IF 1 BK Frem 1
257823 Kl. 11:50 HIK 2 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
258790 Kl. 12:10 HIK 2 BK Frem 1
258791 Kl. 12:10 Hvidovre IF 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
258792 Kl. 13:00 BK Skjold 1 Fremad Valby 1
258793 Kl. 13:00 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
258794 Kl. 13:20 Vanløse IF 1 BK Skjold 1
258795 Kl. 13:20 BK Hellas 1 Fremad Valby 1
258796 Kl. 13:40 BK Hellas 1 BK Skjold 1
258797 Kl. 13:40 Vanløse IF 1 Fremad Valby 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind