MENU

U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
176079 Kl. 11:30 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
B 93 2 Bane 1
176080 Kl. 11:50 Østerbro IF 1 Aakanden GF Xtra Bane 1
176081 Kl. 11:50 BK Hellas 1 B 93 2 Bane 1
176083 Kl. 12:10 BK Hellas 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
176084 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 CIK (1)
176085 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 BK Fix 2
176086 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1
176087 Kl. 10:20 CIK (1) BK Fix 2
176088 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 BK Fix 2
176089 Kl. 10:40 CIK (1) AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
176096 Kl. 13:00 KB 4 Skovshoved IF 1
176097 Kl. 13:00 BK Hekla 1 KB 3
176098 Kl. 13:20 BK Hekla 1 KB 4
176099 Kl. 13:20 Skovshoved IF 1 KB 3
176100 Kl. 13:40 KB 4 KB 3
176101 Kl. 13:40 Skovshoved IF 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Bane 1 Ved Stadion 16 F 2820 Gentofte
176078 Kl. 10:40 Aakanden GF Xtra BK Hellas 1 Bane 1
176082 Kl. 10:40 Aakanden GF Xtra B 93 2 Bane 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
176090 Kl. 13:00 B 1903 1 HIK 2
176091 Kl. 13:00 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
B 1908 1 Bane 1
176092 Kl. 13:20 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
176093 Kl. 13:20 HIK 2 B 1908 1
176094 Kl. 13:40 B 1903 1 B 1908 1
176095 Kl. 13:40 HIK 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
176124 Kl. 13:00 B 93 2 CIK (1)
176125 Kl. 13:00 B 1903 1 BK Hekla 1
176126 Kl. 13:20 B 1903 1 B 93 2
176127 Kl. 13:20 CIK (1) BK Hekla 1
176128 Kl. 13:40 B 93 2 BK Hekla 1
176149 Kl. 13:40 CIK (1) B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Røllikevej Bane 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
176102 Kl. 14:30 Aakanden GF Xtra Kastrup BK 1 Bane 1
176103 Kl. 14:30 B 1908 1 KB 4
176104 Kl. 14:50 B 1908 1 Aakanden GF Xtra
176105 Kl. 14:50 Kastrup BK 1 KB 4
176110 Kl. 15:10 Aakanden GF Xtra KB 4 Bane 1
176111 Kl. 15:10 Kastrup BK 1 B 1908 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
176112 Kl. 10:00 BK Hellas 1 AB Tårnby 1
176113 Kl. 10:00 Sundby BK 2 KB 3
176114 Kl. 10:20 Sundby BK 2 BK Hellas 1
176115 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 KB 3
176116 Kl. 10:40 BK Hellas 1 KB 3
176117 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Sundby BK 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
176118 Kl. 11:30 Østerbro IF 1 BK Fix 2
176119 Kl. 11:30 HIK 2 Skovshoved IF 1
176120 Kl. 11:50 HIK 2 Østerbro IF 1
176121 Kl. 11:50 BK Fix 2 Skovshoved IF 1
176122 Kl. 12:10 Østerbro IF 1 Skovshoved IF 1
176123 Kl. 12:10 BK Fix 2 HIK 2
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
176156 Kl. 11:30 B 93 2 AB Tårnby 1
176157 Kl. 11:30 HIK 2 KB 4
176158 Kl. 11:50 HIK 2 B 93 2
176159 Kl. 11:50 AB Tårnby 1 KB 4
176160 Kl. 12:10 B 93 2 KB 4
176161 Kl. 12:10 AB Tårnby 1 HIK 2
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Hekla Park Bane 1 Artillerivej 190 2300 København S
176162 Kl. 10:00 Aakanden GF Xtra BK Fix 2 Bane 1
176163 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Hekla 1
176164 Kl. 10:20 Sundby BK 2 Aakanden GF Xtra
176165 Kl. 10:20 BK Fix 2 BK Hekla 1
178586 Kl. 10:40 Aakanden GF Xtra BK Hekla 1 Bane 1
178587 Kl. 10:40 BK Fix 2 Sundby BK 2
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Røllikevej Bane 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
178590 Kl. 11:30 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
178591 Kl. 11:30 B 1903 1 KB 3
178592 Kl. 11:50 B 1903 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
178598 Kl. 11:50 Kastrup BK 1 KB 3
178599 Kl. 12:10 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
KB 3 Bane 1
178600 Kl. 12:10 Kastrup BK 1 B 1903 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
176150 Kl. 10:00 BK Hellas 1 CIK (1) Bane 1
176151 Kl. 10:00 B 1908 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
176152 Kl. 10:20 B 1908 1 BK Hellas 1 Bane 1
176153 Kl. 10:20 CIK (1) Skovshoved IF 1 Bane 1
176154 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
176155 Kl. 10:40 CIK (1) B 1908 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
178622 Kl. 10:00 BK Hellas 1 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
178623 Kl. 10:00 B 1903 1 KB 4
178624 Kl. 10:20 B 1903 1 BK Hellas 1
178625 Kl. 10:20 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
KB 4 Bane 1
178626 Kl. 10:40 BK Hellas 1 KB 4
178627 Kl. 10:40 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
178604 Kl. 10:00 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 Bane 1
178606 Kl. 10:00 B 1908 1 BK Hekla 1 Bane 1
178618 Kl. 10:20 B 1908 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
178619 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 BK Hekla 1 Bane 1
178620 Kl. 10:40 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
178621 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 B 1908 1 Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Holmens IA Bane 1 Arsenalvej 6 1436 København K
178628 Kl. 11:30 Aakanden GF Xtra CIK (1) Bane 1
178629 Kl. 11:30 HIK 2 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
178630 Kl. 11:50 HIK 2 Aakanden GF Xtra
178631 Kl. 11:50 CIK (1) KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
178632 Kl. 12:10 Aakanden GF Xtra KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
178633 Kl. 12:10 CIK (1) HIK 2
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
178634 Kl. 10:00 B 93 2 Kastrup BK 1 Bane 1
178635 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Skovshoved IF 1 Bane 1
178636 Kl. 10:20 Sundby BK 2 B 93 2 Bane 1
178637 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
178638 Kl. 10:40 B 93 2 Skovshoved IF 1 Bane 1
178671 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Sundby BK 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Tårnby Stadion Bane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
179132 Kl. 13:00 Aakanden GF Xtra AB Tårnby 1 Bane 1
179133 Kl. 13:00 B 1903 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
179134 Kl. 13:20 B 1903 1 Aakanden GF Xtra Bane 1
179135 Kl. 13:20 AB Tårnby 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
179136 Kl. 13:40 Aakanden GF Xtra Skovshoved IF 1 Bane 1
179137 Kl. 13:40 AB Tårnby 1 B 1903 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
178678 Kl. 13:00 BK Hellas 1 Kastrup BK 1
178679 Kl. 13:00 HIK 2 BK Hekla 1
178680 Kl. 13:20 HIK 2 BK Hellas 1
179129 Kl. 13:20 Kastrup BK 1 BK Hekla 1
179130 Kl. 13:40 BK Hellas 1 BK Hekla 1
179131 Kl. 13:40 Kastrup BK 1 HIK 2
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
178672 Kl. 11:30 B 93 2 BK Fix 2
178673 Kl. 11:30 B 1908 1 KB 3
178674 Kl. 11:50 B 1908 1 B 93 2
178675 Kl. 11:50 BK Fix 2 KB 3
178676 Kl. 12:10 B 93 2 KB 3
178677 Kl. 12:10 BK Fix 2 B 1908 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
179138 Kl. 14:30 Østerbro IF 1 CIK (1)
179140 Kl. 14:30 Sundby BK 2 KB 4
179154 Kl. 14:50 Sundby BK 2 Østerbro IF 1
179155 Kl. 14:50 CIK (1) KB 4
179156 Kl. 15:10 Østerbro IF 1 KB 4
179157 Kl. 15:10 CIK (1) Sundby BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind