MENU
D
T
M
S

VinterBOLD U-14 drenge 3, Pulje 3 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
744468
14-11 2020
Kl. 12:00
Ørestad IF BK Vest, Rødovre Kløvermarken
2 - 11
744466
14-11 2020
Kl. 12:30
BK Fix BK Skjold Kunst, Tingbjerg IP
2 - 3
744467
15-11 2020
Kl. 11:00
B 1903 Bk. Hekla B1903
5 - 4
744397
15-11 2020
Kl. 11:30
B.93 Fix Kunst, B93
4 - 2
744383
15-11 2020
Kl. 14:45
HIK Gladsaxe-Hero BK Gentofte Sportspark Opv. kunst
12 - 0
744470
22-11 2020
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK B 1903 Gladsaxe Stadion
3 - 8
744469
28-11 2020
Kl. 12:00
Bk. Hekla Ørestad IF Kunst, Hekla park
8 - 2
744471
28-11 2020
Kl. 12:30
Fix HIK Kunst, Tingbjerg IP
2 - 3
744472
28-11 2020
Kl. 13:15
BK Skjold B.93 Kunst, Ryparken
2 - 2
744473
28-11 2020
Kl. 15:00
BK Vest, Rødovre BK Fix Espelunden Kunstgræs
2 - 2
744486
24-01 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Fix Gladsaxe Stadion
ANN
744484
30-01 2021
Kl. 12:00
Bk. Hekla BK Skjold Kunst, Hekla park
ANN
744488
30-01 2021
Kl. 12:00
Ørestad IF B.93 Kløvermarken
ANN
744487
30-01 2021
Kl. 14:15
B 1903 BK Vest, Rødovre B1903
ANN
744485
31-01 2021
Kl. 16:00
HIK BK Fix Kunst, HIK
ANN
744482 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
BK Skjold B 1903 Kunst, Ryparken
ANN
744483 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
BK Vest, Rødovre HIK Espelunden Kunstgræs
ANN
744479 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Gladsaxe-Hero BK Ørestad IF Gladsaxe Stadion
ANN
744481 on
17-02 2021
Kl. 23:59
BK Fix B.93 Kunst, Tingbjerg IP
ANN
744480
20-02 2021
Kl. 14:00
Fix Bk. Hekla Kunst, Tingbjerg IP
ANN
744490
06-03 2021
Kl. 12:00
Fix Ørestad IF Kunst, Tingbjerg IP
ANN
744493
06-03 2021
Kl. 13:30
BK Vest, Rødovre Bk. Hekla Espelunden Kunstgræs
ANN
744492
06-03 2021
Kl. 15:00
BK Skjold Gladsaxe-Hero BK Kunst, Ryparken
ANN
744489
07-03 2021
Kl. 10:00
B.93 HIK Kunst, B93
ANN
744491
07-03 2021
Kl. 13:30
BK Fix B 1903 Kunst, Tingbjerg IP
ANN
744494
13-03 2021
Kl. 12:00
Bk. Hekla BK Fix Kunst, Hekla park
ANN
744498
13-03 2021
Kl. 12:00
Ørestad IF HIK Kløvermarken
ANN
744497
14-03 2021
Kl. 11:30
B 1903 B.93 B1903
ANN
744495
14-03 2021
Kl. 12:30
Gladsaxe-Hero BK BK Vest, Rødovre Gladsaxe Stadion
ANN
744496
14-03 2021
Kl. 13:30
Fix BK Skjold Kunst, Tingbjerg IP
ANN
744499
20-03 2021
Kl. 10:00
HIK B 1903 Kunst, HIK
ANN
744502
20-03 2021
Kl. 12:00
Ørestad IF BK Skjold Kløvermarken
ANN
744503
20-03 2021
Kl. 13:30
BK Vest, Rødovre Fix Espelunden Kunstgræs
ANN
744500
21-03 2021
Kl. 12:00
B.93 Bk. Hekla Kunst, B93
ANN
744501
21-03 2021
Kl. 12:00
BK Fix Gladsaxe-Hero BK Kunst, Tingbjerg IP
ANN
744506
27-03 2021
Kl. 12:00
Fix BK Fix Kunst, Tingbjerg IP
ANN
744508
27-03 2021
Kl. 14:00
BK Skjold BK Vest, Rødovre Kunst, Ryparken
ANN
744505
28-03 2021
Kl. 11:15
Gladsaxe-Hero BK B.93 Gladsaxe Stadion
ANN
744507
28-03 2021
Kl. 11:30
B 1903 Ørestad IF B1903
ANN
744504
28-03 2021
Kl. 11:30
Bk. Hekla HIK Kunst, Hekla park
ANN
744474 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Bk. Hekla Gladsaxe-Hero BK Kunst, Hekla park
ANN
744475 on
31-03 2021
Kl. 23:59
HIK BK Skjold Kunst, HIK
ANN
744476 on
31-03 2021
Kl. 23:59
B.93 BK Vest, Rødovre Kunst, B93
ANN
744477 on
31-03 2021
Kl. 23:59
B 1903 Fix B1903
ANN
744478
03-04 2021
Kl. 12:00
Ørestad IF BK Fix Kløvermarken
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind