MENU

2. division 2020/21, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
906536
1 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
HIK AB Tårnby Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 0
906538
1
29-08 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Avarta Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
906539
1
29-08 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion
3 - 0
906537
1
29-08 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Vanløse Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
906534
1
29-08 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC Skovshoved IF Lollands Bank Park
3 - 0
906540
1
30-08 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I KFUM, Roskilde Slagelse Stadion
2 - 0
906542
2 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Næstved Hillerød Fodbold TINTSHOP PARK
2 - 0
906544
2
05-09 2020
Kl. 13:00
Vanløse FC Roskilde Vanløse IP. Opvisn.
1 - 0
906546
2
05-09 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde HIK Lillevang Idrætscenter
1 - 1
906547
2
05-09 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Brønshøj Tårnby Stadion. Opvisn.
0 - 6
906545
2
05-09 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
1 - 1
906543
2
06-09 2020
Kl. 13:00
Avarta Nykøbing FC Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 1
906541
2
06-09 2020
Kl. 13:00
AB Slagelse B&I Gladsaxe Stadion
2 - 1
906550
3 fr
11-09 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde Brønshøj Roskilde Idrætspark
1 - 0
906551
3 fr
11-09 2020
Kl. 19:00
HIK Skovshoved IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 2
906552
3
12-09 2020
Kl. 13:00
Vanløse KFUM, Roskilde Vanløse IP. Opvisn.
2 - 4
906553
3
12-09 2020
Kl. 13:45
FA 2000 AB Tårnby Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
906554
3
12-09 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Avarta Hillerød Stadion
1 - 0
906549
3
12-09 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC Slagelse B&I Lollands Bank Park
0 - 0
906548
3
13-09 2020
Kl. 13:00
AB Næstved Gladsaxe Stadion
0 - 0
906555
4 fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Næstved HIK TINTSHOP PARK
2 - 0
906560
4
19-09 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde AB Lillevang Idrætscenter
0 - 4
906561
4
19-09 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Nykøbing FC Tårnby Stadion. Opvisn.
1 - 3
906556
4
19-09 2020
Kl. 15:00
Brønshøj FA 2000 Tingbjerg Idrætspark
1 - 3
906558
4
19-09 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF Vanløse Skovshoved I P
2 - 2
906559
4
20-09 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I Hillerød Fodbold Slagelse Stadion
1 - 1
906557
4
20-09 2020
Kl. 13:00
Avarta FC Roskilde Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 2
906564
5 fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Næstved KFUM, Roskilde TINTSHOP PARK
3 - 0
906565
5 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde Hillerød Fodbold Roskilde Idrætspark
0 - 1
906566
5
26-09 2020
Kl. 13:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn.
2 - 0
906567
5
26-09 2020
Kl. 13:30
FA 2000 Slagelse B&I Frederiksberg IP, kunst
0 - 0
906568
5
26-09 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF AB Tårnby Skovshoved I P
3 - 0
906563
5
26-09 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC Brønshøj Lollands Bank Park
6 - 3
906562
5
27-09 2020
Kl. 13:00
AB HIK Gladsaxe Stadion
0 - 0
906535
1 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark
0 - 1
906569
6 fr
02-10 2020
Kl. 19:00
HIK FC Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 1
906574
6
03-10 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Nykøbing FC Lillevang Idrætscenter
0 - 4
906575
6
03-10 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Vanløse Tårnby Stadion. Opvisn.
1 - 1
906572
6
03-10 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold FA 2000 Hillerød Stadion
1 - 0
906570
6
03-10 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
906571
6
04-10 2020
Kl. 13:00
Avarta AB Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 2
906573
6
04-10 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I Næstved Slagelse Stadion
1 - 1
906578
7 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Næstved Avarta TINTSHOP PARK
3 - 0
906579
7 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde AB Tårnby Roskilde Idrætspark
4 - 2
906580
7
10-10 2020
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 2
906581
7
10-10 2020
Kl. 13:00
Vanløse Slagelse B&I Vanløse IP. Opvisn.
3 - 0
906582
7
10-10 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Brønshøj Lillevang Idrætscenter
3 - 0
906577
7
10-10 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC FA 2000 Lollands Bank Park
3 - 0
906576
7
11-10 2020
Kl. 13:00
AB Skovshoved IF Gladsaxe Stadion
3 - 2
906585
8
17-10 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Vanløse Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
906586
8
17-10 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF Næstved Skovshoved I P
3 - 3
906587
8
17-10 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Nykøbing FC Hillerød Stadion
1 - 3
906589
8
17-10 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby KFUM, Roskilde Tårnby Stadion. Opvisn.
1 - 2
906583
8
17-10 2020
Kl. 15:00
Brønshøj AB Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
906584
8
18-10 2020
Kl. 13:00
Avarta HIK Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 1
906588
8
18-10 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I FC Roskilde Slagelse Stadion
3 - 1
906592
9 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde Skovshoved IF Roskilde Idrætspark
1 - 0
906593
9 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 0
906595
9
24-10 2020
Kl. 13:00
Vanløse Nykøbing FC Vanløse IP. Opvisn.
1 - 1
906596
9
24-10 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Hillerød Fodbold Lillevang Idrætscenter
0 - 2
906594
9
25-10 2020
Kl. 13:00
Avarta Slagelse B&I Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 1
906590
9
25-10 2020
Kl. 13:00
AB FA 2000 Gladsaxe Stadion
2 - 1
906591
9
25-10 2020
Kl. 13:00
Næstved AB Tårnby TINTSHOP PARK
4 - 0
906599
10
31-10 2020
Kl. 13:00
Vanløse AB Vanløse IP. Opvisn.
0 - 2
906600
10
31-10 2020
Kl. 13:45
FA 2000 FC Roskilde Frederiksberg IP, kunst
2 - 1
906601
10
31-10 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF KFUM, Roskilde Skovshoved I P
1 - 2
906603
10
31-10 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Avarta Tårnby Stadion. Opvisn.
0 - 0
906598
10
31-10 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Hillerød Fodbold Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
906602
10
01-11 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion
0 - 1
906597
10
01-11 2020
Kl. 14:00
Nykøbing FC Næstved Lollands Bank Park
3 - 2
906606
11 fr
06-11 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde KFUM, Roskilde Roskilde Idrætspark
1 - 0
906607
11 fr
06-11 2020
Kl. 19:00
HIK FA 2000 Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
906609
11
07-11 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold AB Tårnby Hillerød Stadion
1 - 2
906610
11
08-11 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I Skovshoved IF Slagelse Stadion
1 - 1
906608
11
08-11 2020
Kl. 13:00
Avarta Brønshøj Tømrermester Jim Jensens Park
1 - 1
906604
11
08-11 2020
Kl. 13:00
AB Nykøbing FC Gladsaxe Stadion
1 - 6
906605
11
08-11 2020
Kl. 13:00
Næstved Vanløse TINTSHOP PARK
1 - 1
906613
12
14-11 2020
Kl. 13:00
Vanløse HIK Vanløse IP. Opvisn.
0 - 0
906616
12
14-11 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Avarta Lillevang Idrætscenter
3 - 3
906614
12
14-11 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Næstved Frederiksberg IP, kunst
3 - 1
906615
12
14-11 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF Hillerød Fodbold Skovshoved I P
1 - 2
906617
12
14-11 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby AB Tårnby Stadion. Opvisn.
1 - 1
906611
12
14-11 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Roskilde Lollands Bank Park
2 - 0
906612
12
14-11 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Slagelse B&I Tingbjerg Idrætspark
3 - 1
906619
13 fr
20-11 2020
Kl. 19:00
HIK Nykøbing FC Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 2
906622
13
21-11 2020
Kl. 13:00
FA 2000 KFUM, Roskilde Frederiksberg IP, kunst
1 - 1
906623
13
21-11 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Vanløse Hillerød Stadion
1 - 4
906620
13
21-11 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Næstved Tingbjerg Idrætspark
3 - 3
906621
13
22-11 2020
Kl. 13:00
Avarta Skovshoved IF Tømrermester Jim Jensens Park
3 - 1
906624
13
22-11 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I AB Tårnby Slagelse Stadion
2 - 0
906618
13 to
03-12 2020
Kl. 18:30
FC Roskilde AB Roskilde Idrætspark
1 - 1
906628
14
13-03 2021
Kl. 13:00
FC Roskilde FA 2000 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0 - 1
906629
14
13-03 2021
Kl. 13:00
Vanløse Brønshøj Kunst, Genforeningspladsen
0 - 1
906631
14
13-03 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde AB Tårnby Lillevang Idrætscenter kunst
4 - 0
906630
14
13-03 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF HIK Skovshoved I P
1 - 3
906626
14
13-03 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC Avarta Skovbanen (11 mands kunst)
2 - 0
906627
14
14-03 2021
Kl. 13:00
Næstved Slagelse B&I TINTSHOP PARK
2 - 1
906634
15
20-03 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Brønshøj Frederiksberg IP, kunst
3 - 2
906636
15
20-03 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Næstved Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 4
906638
15
20-03 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby HIK Vestamager Idrætsanlæg
2 - 3
906635
15
20-03 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF FC Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 2
906637
15
21-03 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion
1 - 3
906632
15
21-03 2021
Kl. 13:00
AB KFUM, Roskilde Gladsaxe Stadion
2 - 2
906633
15
21-03 2021
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 1
906642
16 fr
26-03 2021
Kl. 19:00
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 2
906644
16
27-03 2021
Kl. 13:00
Vanløse FA 2000 Vanløse IP. Opvisn.
0 - 0
906641
16
27-03 2021
Kl. 13:00
FC Roskilde Avarta Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0 - 1
906645
16
27-03 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Skovshoved IF Lillevang Idrætscenter kunst
0 - 1
906643
16
27-03 2021
Kl. 15:00
Brønshøj AB Tårnby Tingbjerg Idrætspark
2 - 0
906639
16
27-03 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC Hillerød Fodbold Lollands Bank Park
0 - 0
906640
16
28-03 2021
Kl. 13:00
Næstved AB TINTSHOP PARK
1 - 2
906646
17 to
01-04 2021
Kl. 13:00
AB Avarta Gladsaxe Stadion
4 - 0
906650
17
03-04 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Brønshøj Hillerød Stadion
2 - 0
906651
17 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I FA 2000 Lillevang Idrætscenter kunst
1 - 2
906648
17 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
Næstved FC Roskilde TINTSHOP PARK
2 - 3
906649
17 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
HIK KFUM, Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
906652
17 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Skovshoved IF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
2 - 2
906647
17 ma
05-04 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC Vanløse Lollands Bank Park
1 - 1
906625
14 on
07-04 2021
Kl. 19:00
AB Hillerød Fodbold Gladsaxe Stadion
0 - 1
906653
18 fr
09-04 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark
3 - 1
906656
18
10-04 2021
Kl. 13:00
Vanløse AB Tårnby Vanløse IP. Opvisn.
2 - 1
906659
18
10-04 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Næstved Lillevang Idrætscenter
1 - 2
906657
18
10-04 2021
Kl. 13:45
FA 2000 AB Frederiksberg IP, kunst
0 - 1
906658
18
10-04 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
0 - 1
906654
18
10-04 2021
Kl. 15:00
Brønshøj HIK Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
906655
18
11-04 2021
Kl. 13:00
Avarta Hillerød Fodbold Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 2
906663
19 fr
16-04 2021
Kl. 19:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 1
906664
19
17-04 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF Hillerød Stadion
1 - 0
906666
19
17-04 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby FC Roskilde Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
1 - 3
906661
19
17-04 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC KFUM, Roskilde Lollands Bank Park
2 - 1
906662
19
18-04 2021
Kl. 13:00
Næstved FA 2000 TINTSHOP PARK
0 - 0
906660
19
18-04 2021
Kl. 13:00
AB Vanløse Gladsaxe Stadion
2 - 1
906665
19
18-04 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I Brønshøj Slagelse Stadion
2 - 1
906667
20 fr
23-04 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde HIK Roskilde Idrætspark
0 - 1
906670
20
24-04 2021
Kl. 13:00
Vanløse Hillerød Fodbold Vanløse IP. Opvisn.
1 - 0
906671
20
24-04 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Nykøbing FC Frederiksberg IP, kunst
2 - 3
906673
20
24-04 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Slagelse B&I Vestamager Idrætsanlæg
0 - 2
906672
20
24-04 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF AB Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 4
906668
20
24-04 2021
Kl. 15:00
Brønshøj KFUM, Roskilde Tingbjerg Idrætspark
2 - 0
906669
20
25-04 2021
Kl. 13:00
Avarta Næstved Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 2
906677
21 fr
30-04 2021
Kl. 13:00
HIK Vanløse Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 0
906676
21 fr
30-04 2021
Kl. 18:30
Næstved Skovshoved IF TINTSHOP PARK
0 - 1
906680
21
01-05 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde FC Roskilde Lillevang Idrætscenter
1 - 1
906679
21
01-05 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Slagelse B&I Hillerød Stadion
2 - 1
906675
21
01-05 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC AB Tårnby Lollands Bank Park
3 - 1
906674
21
02-05 2021
Kl. 13:00
AB Brønshøj Gladsaxe Stadion
3 - 1
906678
21
02-05 2021
Kl. 13:00
Avarta FA 2000 Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 2
906681
22 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Vanløse Roskilde Idrætspark
2 - 1
906683
22
08-05 2021
Kl. 13:45
FA 2000 HIK Frederiksberg IP, kunst
0 - 0
906685
22
08-05 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold KFUM, Roskilde Hillerød Stadion
1 - 0
906687
22
08-05 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Næstved Vestamager Idrætsanlæg
1 - 2
906684
22
08-05 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Nykøbing FC Skovshoved I P
0 - 2
906682
22
08-05 2021
Kl. 15:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg Idrætspark
0 - 2
906686
22
09-05 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion
0 - 1
906689
23 fr
14-05 2021
Kl. 19:00
HIK Næstved Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 0
906692
23
15-05 2021
Kl. 13:00
Vanløse Skovshoved IF Vanløse IP. Opvisn.
1 - 2
906694
23
15-05 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Slagelse B&I Lillevang Idrætscenter
1 - 2
906693
23
15-05 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Hillerød Fodbold Frederiksberg IP, kunst
0 - 0
906690
23
15-05 2021
Kl. 15:00
Brønshøj FC Roskilde Tingbjerg Idrætspark
0 - 4
906688
23
15-05 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC AB Lollands Bank Park
3 - 0
906691
23
16-05 2021
Kl. 13:00
Avarta AB Tårnby Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 2
906698
24
22-05 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion
3 - 0
906699
24 ma
24-05 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I Avarta Slagelse Stadion
3 - 1
906695
24 ma
24-05 2021
Kl. 13:00
AB FC Roskilde Gladsaxe Stadion
3 - 2
906696
24 ma
24-05 2021
Kl. 13:00
Næstved Nykøbing FC TINTSHOP PARK
1 - 1
906700
24 ma
24-05 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Vanløse Lillevang Idrætscenter
1 - 0
906701
24 ma
24-05 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby FA 2000 Vestamager Idrætsanlæg
0 - 1
906697
24 ma
24-05 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Brønshøj Skovshoved I P
2 - 0
906702
25 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
3 - 0
906703
25 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
HIK AB Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
906720
25
29-05 2021
Kl. 13:00
Vanløse Næstved Vanløse IP. Opvisn.
3 - 1
906721
25
29-05 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Skovshoved IF Frederiksberg IP, kunst
2 - 0
906722
25
29-05 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Hillerød Fodbold Vestamager Idrætsanlæg
4 - 0
906718
25
29-05 2021
Kl. 15:00
Brønshøj Nykøbing FC Tingbjerg Idrætspark
2 - 0
906719
25
30-05 2021
Kl. 13:00
Avarta KFUM, Roskilde Tømrermester Jim Jensens Park
3 - 1
906723
26
05-06 2021
Kl. 15:00
AB AB Tårnby Gladsaxe Stadion
1 - 1
906724
26
05-06 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC HIK Lollands Bank Park
2 - 0
906725
26
05-06 2021
Kl. 15:00
Næstved Brønshøj TINTSHOP PARK
5 - 1
906726
26
05-06 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Avarta Skovshoved I P
1 - 0
906727
26
05-06 2021
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold FC Roskilde Hillerød Stadion
2 - 3
906728
26
05-06 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion
0 - 1
906729
26
05-06 2021
Kl. 15:00
KFUM, Roskilde FA 2000 Lillevang Idrætscenter
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind