MENU

Serie 1, P2 20/21 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
595408
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Sundby Bk. CSC Sundby/Kløvermarken
2 - 0
595412
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Jægersborg Bk. Østerbro IF Jægersborg
4 - 2
595409
fr
14-08 2020
Kl. 20:00
Bk. Viktoria BK Fix Kunst, Fælledparken
6 - 1
595411
fr
14-08 2020
Kl. 20:00
FK Prespa Bk. Hellas Kunst, Ryparken
1 - 2
595410
15-08 2020
Kl. 14:00
Fr.holm Sydhavnen CBS Sport Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
595413
15-08 2020
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. ØKF Lersøparken
1 - 0
595414
15-08 2020
Kl. 14:00
IF Føroyar Rødovre Kunstbane 2, Kløvermarken
0 - 1
595420
ti
18-08 2020
Kl. 18:00
BK Fix Fr.holm Sydhavnen Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4 - 4
595418
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Bk. Hellas Jægersborg Bk. Engdraget
2 - 3
595415
on
19-08 2020
Kl. 18:00
CSC Bk. Viktoria Kløvermarken
0 - 3
595416 on
19-08 2020
Kl. 18:00
ØKF IF Føroyar Kløvermarken
1 - 0
595421
to
20-08 2020
Kl. 19:00
Rødovre Sundby Bk. Rødovre Stadion
3 - 2
595417 to
20-08 2020
Kl. 20:00
Østerbro IF Bispebjerg Bk. Kunst, Fælledparken
2 - 3
595425
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Jægersborg Bk. CBS Sport Jægersborg
2 - 1
595424
fr
21-08 2020
Kl. 19:30
FK Prespa BK Fix Kunst, Ryparken
3 - 1
595422
22-08 2020
Kl. 12:00
Bk. Viktoria Sundby Bk. Kunst, Fælledparken
4 - 1
595423
22-08 2020
Kl. 14:00
Fr.holm Sydhavnen CSC Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
595427
22-08 2020
Kl. 14:00
IF Føroyar Østerbro IF Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 2
595428
22-08 2020
Kl. 14:00
ØKF Rødovre Kløvermarken
2 - 0
595419
ti
25-08 2020
Kl. 20:15
CBS Sport FK Prespa Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
595431
29-08 2020
Kl. 12:00
Østerbro IF ØKF Kunst, Fælledparken
2 - 2
595435
29-08 2020
Kl. 12:00
Rødovre Bk. Viktoria Rødovre Stadion
2 - 4
595432
29-08 2020
Kl. 14:00
Bk. Hellas IF Føroyar Engdraget
3 - 2
595434
29-08 2020
Kl. 14:00
BK Fix Jægersborg Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0 - 1
595429
29-08 2020
Kl. 14:00
CSC FK Prespa Kløvermarken
2 - 0
595430
29-08 2020
Kl. 14:00
Sundby Bk. Fr.holm Sydhavnen Sundby/Kløvermarken
6 - 2
595433
30-08 2020
Kl. 10:00
CBS Sport Bispebjerg Bk. Frederiksberg IP, kunst
2 - 3
595438
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Jægersborg Bk. CSC Jægersborg
2 - 2
595437
fr
04-09 2020
Kl. 20:00
FK Prespa Sundby Bk. Kunst, Ryparken
0 - 2
595442
05-09 2020
Kl. 12:00
Østerbro IF Rødovre Kunst, Fælledparken
0 - 4
595436
05-09 2020
Kl. 14:00
Fr.holm Sydhavnen Bk. Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
595439
05-09 2020
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. BK Fix Lersøparken
0 - 0
595440
05-09 2020
Kl. 14:00
IF Føroyar CBS Sport Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 6
595441
05-09 2020
Kl. 14:00
ØKF Bk. Hellas Kløvermarken
2 - 0
595445
12-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Viktoria FK Prespa Kunst, Fælledparken
3 - 2
595449
12-09 2020
Kl. 12:00
Rødovre Fr.holm Sydhavnen Rødovre Stadion
1 - 1
595446
12-09 2020
Kl. 14:00
Bk. Hellas Østerbro IF Engdraget
4 - 0
595448
12-09 2020
Kl. 14:00
BK Fix IF Føroyar Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 1
595443
12-09 2020
Kl. 14:00
CSC Bispebjerg Bk. Kløvermarken
3 - 0
595444
12-09 2020
Kl. 14:00
Sundby Bk. Jægersborg Bk. Sundby/Kløvermarken
3 - 0
595447
13-09 2020
Kl. 10:00
CBS Sport ØKF Frederiksberg IP, kunst
6 - 3
595451
fr
18-09 2020
Kl. 17:45
Jægersborg Bk. Bk. Viktoria Jægersborg
4 - 0
595450
fr
18-09 2020
Kl. 20:00
FK Prespa Fr.holm Sydhavnen Kunst, Ryparken
0 - 0
595452
19-09 2020
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. Sundby Bk. Lersøparken
4 - 1
595453
19-09 2020
Kl. 14:00
IF Føroyar CSC Kunstbane 2, Kløvermarken
1 - 3
595454
19-09 2020
Kl. 14:00
ØKF BK Fix Kløvermarken
1 - 4
595455
19-09 2020
Kl. 14:00
Østerbro IF CBS Sport Kunst, Fælledparken
2 - 4
595456
19-09 2020
Kl. 14:00
Bk. Hellas Rødovre Engdraget
3 - 4
595459
26-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Viktoria Bispebjerg Bk. Kunst, Fælledparken
0 - 1
595463
26-09 2020
Kl. 12:00
Rødovre FK Prespa Rødovre Stadion
2 - 2
595460
26-09 2020
Kl. 14:00
Fr.holm Sydhavnen Jægersborg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
595457
26-09 2020
Kl. 14:00
CSC ØKF Kunstbane 1, Kløvermarken
2 - 1
595458
26-09 2020
Kl. 14:00
Sundby Bk. IF Føroyar Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 1
595462
26-09 2020
Kl. 14:00
BK Fix Østerbro IF Kunst, Grøndal Centret
3 - 1
595461
27-09 2020
Kl. 10:00
CBS Sport Bk. Hellas Frederiksberg IP, kunst
3 - 3
595464
03-10 2020
Kl. 12:00
Jægersborg Bk. FK Prespa Jægersborg
4 - 0
595468
03-10 2020
Kl. 12:00
Østerbro IF CSC Kunst, Fælledparken
1 - 2
595469
03-10 2020
Kl. 14:00
Bk. Hellas BK Fix Engdraget
0 - 3
595465
03-10 2020
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. Fr.holm Sydhavnen Lersøparken
5 - 3
595466
03-10 2020
Kl. 14:00
IF Føroyar Bk. Viktoria Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 1
595467
03-10 2020
Kl. 14:00
ØKF Sundby Bk. Kløvermarken
2 - 2
595470
04-10 2020
Kl. 10:00
CBS Sport Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 2
595475 fr
09-10 2020
Kl. 20:00
FK Prespa Bispebjerg Bk. Kunst, Ryparken
1 - 2
595473
10-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Viktoria ØKF Kunst, Fælledparken
2 - 1
595477
10-10 2020
Kl. 12:00
Rødovre Jægersborg Bk. Rødovre Stadion
2 - 2
595476
10-10 2020
Kl. 14:00
BK Fix CBS Sport Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1 - 0
595471
10-10 2020
Kl. 14:00
CSC Bk. Hellas Kløvermarken
3 - 2
595472
10-10 2020
Kl. 14:00
Sundby Bk. Østerbro IF Sundby/Kløvermarken
5 - 4
595478
17-10 2020
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. Jægersborg Bk. Kunst, Ryparken
3 - 0
595479
17-10 2020
Kl. 14:00
IF Føroyar FK Prespa Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 2
595480
17-10 2020
Kl. 14:00
ØKF Fr.holm Sydhavnen Kløvermarken
0 - 1
595491
17-10 2020
Kl. 14:00
Østerbro IF Bk. Viktoria Kunst, Fælledparken
0 - 1
595494
17-10 2020
Kl. 14:00
BK Fix Rødovre Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 2
595493
18-10 2020
Kl. 10:00
CBS Sport CSC Frederiksberg IP, kunst
2 - 1
595500
24-10 2020
Kl. 11:00
Jægersborg Bk. IF Føroyar Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 5
595496
24-10 2020
Kl. 14:00
Sundby Bk. CBS Sport Sundby/Kløvermarken
3 - 0
595497
24-10 2020
Kl. 14:00
Bk. Viktoria Bk. Hellas Kunst, Fælledparken
2 - 1
595498
24-10 2020
Kl. 14:00
Fr.holm Sydhavnen Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
595501
24-10 2020
Kl. 16:00
Bispebjerg Bk. Rødovre Kunst, Ryparken
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind