MENU

U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 28-08 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
403058 Kl. 11:15 GVI 3 Oversidder
403059 Kl. 11:15 B 1908 4 BK Hekla 2
403060 Kl. 11:15 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
403061 Kl. 11:15 BK Hellas 1 HIK 3
403062 Kl. 11:35 B 1908 4 GVI 3
403063 Kl. 11:35 Oversidder BK Hekla 2
403064 Kl. 11:35 BK Hellas 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
403087 Kl. 11:35 BK Fix 3 HIK 3
403088 Kl. 11:55 GVI 3 BK Hekla 2
403089 Kl. 11:55 Oversidder B 1908 4
403090 Kl. 11:55 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
HIK 3 Bane 1
403091 Kl. 11:55 BK Fix 3 BK Hellas 1
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
403092 Kl. 12:30 Aakanden GF Xtra Hvidovre IF 4
403093 Kl. 12:30 Vanløse IF 7 KB 10
403094 Kl. 12:30 Skovshoved IF 2 BK Stefan 2
403095 Kl. 12:30 Nørrebro United 3 Fremad Amager 2
403096 Kl. 12:50 Vanløse IF 7 Aakanden GF Xtra
403256 Kl. 12:50 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
KB 10 Bane 1
403257 Kl. 12:50 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 2
404242 Kl. 12:50 BK Stefan 2 Fremad Amager 2
404243 Kl. 13:10 Aakanden GF Xtra KB 10
404244 Kl. 13:10 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Vanløse IF 7 Bane 1
404245 Kl. 13:10 Skovshoved IF 2 Fremad Amager 2
406281 Kl. 13:10 BK Stefan 2 Nørrebro United 3
Arrangør:
lørdag den. 04-09 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
406282 Kl. 11:15 GVI 3 Valby BK 1
406283 Kl. 11:15 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Skovshoved IF 2 Bane 1
406284 Kl. 11:15 Oversidder BK Hellas 1
406285 Kl. 11:15 Vanløse IF 7 Fremad Amager 2
406286 Kl. 11:35 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
GVI 3 Bane 1
406287 Kl. 11:35 Valby BK 1 Skovshoved IF 2
406288 Kl. 11:35 Vanløse IF 7 Oversidder
406320 Kl. 11:35 BK Hellas 1 Fremad Amager 2
406321 Kl. 11:55 GVI 3 Skovshoved IF 2
406322 Kl. 11:55 Valby BK 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
406323 Kl. 11:55 Oversidder Fremad Amager 2
406324 Kl. 11:55 BK Hellas 1 Vanløse IF 7
Arrangør:
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Hekla Park Bane 1 Artillerivej 190 2300 København S
406325 Kl. 11:15 B 1908 4 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
406326 Kl. 11:15 Hvidovre IF 4 BK Stefan 2 Bane 1
HUMH
406327 Kl. 11:15 BK Hekla 2 BK Fix 3
406328 Kl. 11:15 Aakanden GF Xtra Nørrebro United 3
406329 Kl. 11:35 Hvidovre IF 4 B 1908 4 Bane 1
HUMH
406330 Kl. 11:35 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
BK Stefan 2 Bane 1
406331 Kl. 11:35 Aakanden GF Xtra BK Hekla 2
406332 Kl. 11:35 BK Fix 3 Nørrebro United 3
406333 Kl. 11:55 B 1908 4 BK Stefan 2
406334 Kl. 11:55 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Hvidovre IF 4 Bane 1
406335 Kl. 11:55 BK Hekla 2 Nørrebro United 3
406336 Kl. 11:55 BK Fix 3 Aakanden GF Xtra
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
407162 Kl. 10:00 GVI 3 HIK 3
407163 Kl. 10:00 Vanløse IF 7 Nørrebro United 3
407164 Kl. 10:00 B 1908 4 Valby BK 1
407165 Kl. 10:00 Aakanden GF Xtra Fremad Amager 2
407166 Kl. 10:20 Vanløse IF 7 GVI 3
407167 Kl. 10:20 HIK 3 Nørrebro United 3
407168 Kl. 10:20 Aakanden GF Xtra B 1908 4
407169 Kl. 10:20 Valby BK 1 Fremad Amager 2
407170 Kl. 10:40 GVI 3 Nørrebro United 3
690611 Kl. 10:40 HIK 3 Vanløse IF 7
690615 Kl. 10:40 B 1908 4 Fremad Amager 2
690616 Kl. 10:40 Valby BK 1 Aakanden GF Xtra
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
406337 Kl. 10:00 Oversidder BK Fix 3
406621 Kl. 10:00 KB 10 BK Stefan 2
406622 Kl. 10:00 BK Hekla 2 BK Hellas 1
406623 Kl. 10:00 Hvidovre IF 4 Skovshoved IF 2
406624 Kl. 10:20 KB 10 Oversidder
406625 Kl. 10:20 BK Fix 3 BK Stefan 2
406626 Kl. 10:20 Hvidovre IF 4 BK Hekla 2
406628 Kl. 10:20 BK Hellas 1 Skovshoved IF 2
407158 Kl. 10:40 Oversidder BK Stefan 2
407159 Kl. 10:40 BK Fix 3 KB 10
407160 Kl. 10:40 BK Hekla 2 Skovshoved IF 2
407161 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Hvidovre IF 4
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
697836 Kl. 11:15 GVI 3 BK Fix 3
697837 Kl. 11:15 Hvidovre IF 4 Fremad Amager 2
697838 Kl. 11:15 BK Hekla 2 Valby BK 1
697839 Kl. 11:15 Vanløse IF 7 BK Stefan 2
697840 Kl. 11:35 Hvidovre IF 4 GVI 3
697841 Kl. 11:35 BK Fix 3 Fremad Amager 2
697842 Kl. 11:35 Vanløse IF 7 BK Hekla 2
697843 Kl. 11:35 Valby BK 1 BK Stefan 2
697844 Kl. 11:55 GVI 3 Fremad Amager 2
697845 Kl. 11:55 BK Fix 3 Hvidovre IF 4
697846 Kl. 11:55 BK Hekla 2 BK Stefan 2
697847 Kl. 11:55 Valby BK 1 Vanløse IF 7
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
690617 Kl. 12:30 B 1908 4 BK Hellas 1
692019 Kl. 12:30 KB 10 Nørrebro United 3
692020 Kl. 12:30 Oversidder HIK 3
692021 Kl. 12:30 Aakanden GF Xtra Skovshoved IF 2
692022 Kl. 12:50 KB 10 B 1908 4
692023 Kl. 12:50 BK Hellas 1 Nørrebro United 3
692265 Kl. 12:50 Aakanden GF Xtra Oversidder
697831 Kl. 12:50 HIK 3 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 1
697832 Kl. 13:10 B 1908 4 Nørrebro United 3
697833 Kl. 13:10 BK Hellas 1 KB 10
697834 Kl. 13:10 Oversidder Skovshoved IF 2
697835 Kl. 13:10 HIK 3 Aakanden GF Xtra
lørdag den. 09-10 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
697848 Kl. 11:15 BK Hekla 2 HIK 3
697849 Kl. 11:15 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
697850 Kl. 11:15 Oversidder Valby BK 1
697851 Kl. 11:15 Hvidovre IF 4 Nørrebro United 3
697852 Kl. 11:35 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
697853 Kl. 11:35 HIK 3 Fremad Amager 2
697854 Kl. 11:35 Hvidovre IF 4 Oversidder
697856 Kl. 11:35 Valby BK 1 Nørrebro United 3
697857 Kl. 11:55 BK Hekla 2 Fremad Amager 2
697858 Kl. 11:55 HIK 3 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
697859 Kl. 11:55 Oversidder Nørrebro United 3
697860 Kl. 11:55 Valby BK 1 Hvidovre IF 4
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
697861 Kl. 12:30 GVI 3 BK Hellas 1
697862 Kl. 12:30 Aakanden GF Xtra BK Stefan 2
697863 Kl. 12:30 B 1908 4 BK Fix 3
700540 Kl. 12:30 Vanløse IF 7 Skovshoved IF 2
700815 Kl. 12:50 Aakanden GF Xtra GVI 3
407175 Kl. 12:50 BK Hellas 1 BK Stefan 2
407837 Kl. 12:50 Vanløse IF 7 B 1908 4
407838 Kl. 12:50 BK Fix 3 Skovshoved IF 2
407839 Kl. 13:10 GVI 3 BK Stefan 2
407846 Kl. 13:10 BK Hellas 1 Aakanden GF Xtra
407847 Kl. 13:10 B 1908 4 Skovshoved IF 2
407848 Kl. 13:10 BK Fix 3 Vanløse IF 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind