MENU

U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
684534 Kl. 12:30 B 1908 2 Skovshoved IF 2
684535 Kl. 12:30 BK Fix 2 GVI 2
684536 Kl. 12:30 Jægersborg BK 1 BK Hellas 2
684537 Kl. 12:30 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
HIK 3 Bane 1
684542 Kl. 12:50 Skovshoved IF 2 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Bane 1
684543 Kl. 12:50 GVI 2 Jægersborg BK 1
684544 Kl. 12:50 BK Hellas 2 BK Fix 2
684545 Kl. 12:50 HIK 3 B 1908 2
684546 Kl. 13:10 B 1908 2 GVI 2
684547 Kl. 13:10 BK Fix 2 HIK 3
684548 Kl. 13:10 Jægersborg BK 1 Skovshoved IF 2
684549 Kl. 13:10 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 04-09 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
684550 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 BK Fix 2
684551 Kl. 10:00 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
684552 Kl. 10:00 BK Hellas 2 B 1908 2
684553 Kl. 10:00 HIK 3 Jægersborg BK 1
684554 Kl. 10:20 B 1908 2 BK Fix 2
684555 Kl. 10:20 Skovshoved IF 2 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Bane 1
684557 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 BK Vestia 2
684558 Kl. 10:20 BK Hellas 2 HIK 3
684559 Kl. 10:40 BK Fix 2 Jægersborg BK 1
684560 Kl. 10:40 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
684561 Kl. 10:40 BK Vestia 2 B 1908 2
684562 Kl. 10:40 HIK 3 Skovshoved IF 2
Arrangør:
lørdag den. 18-09 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
684563 Kl. 11:15 GVI 2 HIK 3
684564 Kl. 11:15 Jægersborg BK 1 B 1908 2
684565 Kl. 11:15 BK Hellas 2 Skovshoved IF 2
684569 Kl. 11:15 BK Vestia 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
684570 Kl. 11:35 Skovshoved IF 2 B 1908 2
684571 Kl. 11:35 GVI 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
684572 Kl. 11:35 BK Hellas 2 Jægersborg BK 1
684573 Kl. 11:35 HIK 3 BK Vestia 2
684574 Kl. 11:55 BK Vestia 2 Skovshoved IF 2
684575 Kl. 11:55 Jægersborg BK 1 GVI 2
684576 Kl. 11:55 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
684577 Kl. 11:55 B 1908 2 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
684578 Kl. 12:30 GVI 2 B 1908 2
684579 Kl. 12:30 HIK 3 BK Fix 2
684580 Kl. 12:30 Skovshoved IF 2 Jægersborg BK 1
684581 Kl. 12:30 BK Hellas 2 BK Vestia 2
684582 Kl. 12:50 BK Fix 2 Skovshoved IF 2
684583 Kl. 12:50 BK Vestia 2 GVI 2
684584 Kl. 12:50 B 1908 2 BK Hellas 2
684585 Kl. 12:50 Jægersborg BK 1 HIK 3
684586 Kl. 13:10 BK Fix 2 B 1908 2
684587 Kl. 13:10 GVI 2 Skovshoved IF 2
684590 Kl. 13:10 BK Vestia 2 Jægersborg BK 1
684594 Kl. 13:10 HIK 3 BK Hellas 2
Arrangør:
lørdag den. 09-10 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
684595 Kl. 12:30 Jægersborg BK 1 BK Fix 2
684598 Kl. 12:30 BK Hellas 2 GVI 2
684599 Kl. 12:30 B 1908 2 BK Vestia 2
684604 Kl. 12:30 Skovshoved IF 2 HIK 3
684608 Kl. 12:50 HIK 3 GVI 2
684609 Kl. 12:50 B 1908 2 Jægersborg BK 1
684610 Kl. 12:50 Skovshoved IF 2 BK Hellas 2
684611 Kl. 12:50 BK Fix 2 BK Vestia 2
684612 Kl. 13:10 B 1908 2 Skovshoved IF 2
684613 Kl. 13:10 BK Fix 2 GVI 2
684614 Kl. 13:10 Jægersborg BK 1 BK Hellas 2
684615 Kl. 13:10 BK Vestia 2 HIK 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind