Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2020
19:00
Skovshoved IF
5
Viktoria
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
19:45
Hekla
5
Dragør Bk.
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
20:00
BK Jyden
2
FB
0
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
20:15
B.1903
2
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
22:00
Oversidder
B.1903
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
20:30
FB
1
Hekla
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Dragør Bk.
6
Skovshoved IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
Viktoria
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
Østerbro IF
4
BK Jyden
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:40
Skovshoved IF
5
FB
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Oversidder
Viktoria
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Oversidder
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:45
Hekla
1
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
20:15
B.1903
5
BK Jyden
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
22:00
Dragør Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
BK Jyden
3
Hekla
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
Viktoria
3
B.1903
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
Østerbro IF
Skovshoved IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
Oversidder
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
22:00
Oversidder
FB
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:40
Skovshoved IF
3
BK Jyden
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:00
Viktoria
0
Dragør Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
19:45
Hekla
1
Skovshoved IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
Østerbro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
20:30
FB
1
Viktoria
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
20:00
Dragør Bk.
4
B.1903
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
20:30
BK Jyden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
22:00
Oversidder
BK Jyden
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Oversidder
Hekla
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
20:00
Dragør Bk.
3
FB
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
20:15
B.1903
1
Skovshoved IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
20:00
Viktoria
1
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
21:00
Østerbro IF
1
Dragør Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
22:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:40
Skovshoved IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:45
B.1903
5
FB
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
20:30
BK Jyden
1
Viktoria
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
16:00
FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
20:00
Oversidder
B.1903
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
22:00
Oversidder
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
20:15
B.1903
5
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
20:00
Dragør Bk.
4
BK Jyden
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:00
Viktoria
Hekla
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
19:45
FB
2
Østerbro IF
4
|
Nedrykning: Antallet af nedrykkere svarer til antal DBU København-hold, der rykker ned fra M+32 Øst