Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2020
20:30
B.93 3
4
PI Fodbold 2
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
20:30
KB 3
1
Østerbro IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
18:30
Union 2
1
KB 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
19:00
FB 3
2
B.93 3
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
19:00
FA 2000 4
4
Vanløse IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
20:00
Østerbro IF 2
6
Stefan 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
14:00
PI Fodbold 2
2
Dragør 2
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
16:00
Husum 2
5
Kastrup 2
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
20:30
B.93 3
1
Husum 2
4
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:45
Kastrup 2
2
PI Fodbold 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:00
FA 2000 4
2
Stefan 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
Dragør 2
3
Union 2
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
12:00
Vanløse IF 3
FB 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
16:00
Husum 2
1
KB 3
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Kastrup 2
5
B.93 3
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
19:00
FB 3
1
Stefan 2
6
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
19:00
FA 2000 4
2
KB 3
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
PI Fodbold 2
3
Union 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
Husum 2
3
Vanløse IF 3
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
16:00
Østerbro IF 2
3
Dragør 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:15
KB 3
3
FB 3
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
Dragør 2
4
FA 2000 4
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
14:00
Stefan 2
1
Husum 2
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
12:00
Vanløse IF 3
2
Kastrup 2
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
PI Fodbold 2
4
FB 3
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
19:45
Stefan 2
2
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
20:30
B.93 3
3
Union 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
20:30
B.93 3
Vanløse IF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
19:30
Husum 2
4
FA 2000 4
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
19:30
Kastrup 2
4
Østerbro IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
19:00
FB 3
3
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
Vanløse IF 3
Dragør 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
16:00
Kastrup 2
5
Stefan 2
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
16:00
FA 2000 4
Union 2
HMH
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
19:00
Union 2
7
FB 3
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
20:00
PI Fodbold 2
0
Østerbro IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
20:00
Stefan 2
3
B.93 3
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
18:00
Dragør 2
3
Husum 2
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
Vanløse IF 3
PI Fodbold 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
20:30
B.93 3
1
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:30
Kastrup 2
3
Dragør 2
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
19:00
FB 3
2
Østerbro IF 2
7
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
PI Fodbold 2
1
FA 2000 4
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Husum 2
2
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
Vanløse IF 3
Stefan 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
20:15
KB 3
Vanløse IF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
18:00
FA 2000 4
3
FB 3
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
Union 2
4
Kastrup 2
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Stefan 2
3
PI Fodbold 2
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
10:00
Østerbro IF 2
2
Husum 2
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
19:00
Union 2
1
Østerbro IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
14:00
KB 3
1
Kastrup 2
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:00
Dragør 2
3
Stefan 2
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
19:00
FB 3
1
Husum 2
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
19:00
FA 2000 4
2
Kastrup 2
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:00
PI Fodbold 2
0
KB 3
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
Union 2
Vanløse IF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
Østerbro IF 2
3
B.93 3
5
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2020
19:30
FA 2000 4
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2020
19:00
Dragør 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
14:00
Stefan 2
Union 2
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
14:00
Husum 2
PI Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
14:00
Kastrup 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
14:00
B.93 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
14:00
Vanløse IF 3
Østerbro IF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
14:00
KB 3
Dragør 2
|
SLUTSTILLINGER FOR HALVÅRSTURNERINGER EFTERÅR 2020
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning:
De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 5 og 6 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10, 11 og 12 i både pulje 5 og 6 rykker ned.