MENU

M+55 1 Efterår (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
480041
on
12-08 2020
Kl. 20:30
KB B.93 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 4
407989 ma
17-08 2020
Kl. 20:30
KB B 1908 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
407990 ti
18-08 2020
Kl. 20:00
Fremad Amager B.1903 Sundby Idrætspark
2 - 0
407992
on
19-08 2020
Kl. 19:15
B.93 HIK/Skovshoved Kunst, B93
2 - 1
462839 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Rødovre/FA 2000 Køge BK Rødovre Stadion
2 - 2
407991 to
20-08 2020
Kl. 21:15
SSB Kastrup Kunst, Bavnehøj IA
0 - 3
462843 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Kastrup Fremad Amager Røllikevej
3 - 1
462844 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Køge BK SSB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 0
462841
on
26-08 2020
Kl. 19:35
B 1908 B.93 Sundby Idrætspark
0 - 7
462842 on
26-08 2020
Kl. 20:30
B.1903 KB Kunst, B1903
2 - 2
462840 to
27-08 2020
Kl. 20:15
HIK/Skovshoved Rødovre/FA 2000 Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 3
463041 ma
31-08 2020
Kl. 20:30
KB Kastrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 2
463043
ma
31-08 2020
Kl. 20:30
B.93 B.1903 Kunst, B93
11 - 0
464367 ma
31-08 2020
Kl. 21:00
Rødovre/FA 2000 SSB Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
463040 on
02-09 2020
Kl. 20:30
HIK/Skovshoved B 1908 Gentofte Sportspark Opv. kunst
6 - 1
463042 to
03-09 2020
Kl. 20:00
Fremad Amager Køge BK Sundby Idrætspark
5 - 0
464371 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Kastrup B.93 Røllikevej
3 - 0
464372 on
09-09 2020
Kl. 18:45
Køge BK KB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
464368 on
09-09 2020
Kl. 19:35
B 1908 Rødovre/FA 2000 Sundby Idrætspark
3 - 1
464369 to
10-09 2020
Kl. 20:15
B.1903 HIK/Skovshoved B1903
1 - 8
464370 to
10-09 2020
Kl. 21:15
SSB Fremad Amager Kunst, Bavnehøj IA
1 - 8
464376
ma
14-09 2020
Kl. 19:15
B.93 Køge BK Kunst, B93
6 - 1
464373 ma
14-09 2020
Kl. 20:15
HIK/Skovshoved Kastrup Gentofte Sportspark Opv. kunst
0 - 5
464375 on
16-09 2020
Kl. 19:35
B 1908 B.1903 Sundby Idrætspark
2 - 1
464374 on
16-09 2020
Kl. 20:30
KB SSB Kunst, KB, P. Bangs Vej
11 - 1
464397 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Rødovre/FA 2000 Fremad Amager Rødovre Stadion
3 - 1
464401 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Kastrup B 1908 Røllikevej
2 - 0
464402 on
23-09 2020
Kl. 18:30
Køge BK HIK/Skovshoved Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
464399 on
23-09 2020
Kl. 18:45
B.1903 Rødovre/FA 2000 B1903
2 - 5
464400
to
24-09 2020
Kl. 21:15
SSB B.93 Kunst, Bavnehøj IA
1 - 5
464405 ma
28-09 2020
Kl. 20:15
B.1903 Kastrup B1903
1 - 3
464404 on
30-09 2020
Kl. 19:35
B 1908 Køge BK Sundby Idrætspark
3 - 1
480040 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre/FA 2000 KB Rødovre Stadion
3 - 1
464403 to
01-10 2020
Kl. 20:15
HIK/Skovshoved SSB Kunst, HIK
3 - 0
480046 on
07-10 2020
Kl. 19:00
Køge BK B.1903 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 4
480044 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Rødovre/FA 2000 Kastrup Rødovre Stadion Kunst
0 - 2
480042 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Fremad Amager HIK/Skovshoved Sundby Idrætspark
1 - 1
480043 to
08-10 2020
Kl. 21:15
SSB B 1908 Kunst, Bavnehøj IA
2 - 1
464398 to
15-10 2020
Kl. 20:00
Fremad Amager KB Sundby Idrætspark
4 - 1
480114 ma
19-10 2020
Kl. 19:00
Kastrup Køge BK Kunst, John Tranums Alle
2 - 0
480048 on
21-10 2020
Kl. 19:35
B 1908 Fremad Amager Sundby Idrætspark
2 - 3
480050
on
21-10 2020
Kl. 20:30
B.93 Rødovre/FA 2000 Kunst, B93
4 - 1
480049 to
22-10 2020
Kl. 20:15
B.1903 SSB B1903
8 - 1
480047
24-10 2020
Kl. 10:00
HIK/Skovshoved KB Kunst, HIK
0 - 2
464406
31-10 2020
Kl. 10:00
B.93 Fremad Amager Kunst, B93
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind