MENU

U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
655252 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Hundested IK Allerød Fodbold Klub Hundested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

655256 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Melby-Liseleje IF Sandet Stadion
4 - 4
655254
15-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder B. 1973, Herlev
655253
15-08 2020
Kl. 11:15
Brødeskov IF Nødebo IF Brødeskov Stadion Kunst
5 - 2
655255
15-08 2020
Kl. 13:00
Ålholm IF Oversidder Ålholmskolen
655261
22-08 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
655258
22-08 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
1 - 8
655257
23-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder Kr. Værløse IF
655259
23-08 2020
Kl. 10:00
Nødebo IF Hundested IK Nødebo Stadion
6 - 1
655260
23-08 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Brødeskov IF Elverroad
2 - 6
655263 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Hundested IK B. 1973, Herlev Hundested Stadion
3 - 4
655266 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Oversidder Sandet Stadion
655264
29-08 2020
Kl. 11:15
Brødeskov IF Melby-Liseleje IF Brødeskov Stadion
4 - 2
655262
30-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
655265
30-08 2020
Kl. 11:00
Ålholm IF Nødebo IF Ålholmskolen
8 - 2
655267 ti
01-09 2020
Kl. 18:45
Allerød Fodbold Klub Kr. Værløse IF Allerød Idrætspark
1 - 1
655269
05-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder Brødeskov IF
655271
05-09 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Hundested IK Melby Stadion
3 - 0
655268
06-09 2020
Kl. 10:00
Nødebo IF Oversidder Nødebo Stadion
655270
06-09 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Ålholm IF Elverroad
2 - 3
655274 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Nødebo IF Allerød Idrætspark
3 - 2
655275 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
4 - 3
655273 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
655276 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Brødeskov IF Sandet Stadion
0 - 6
655272
13-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder B. 1973, Herlev
655277
19-09 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Hundested IK Brødeskov Stadion
5 - 4
655279
19-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder Ålholm IF
655281
19-09 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
655280
20-09 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Allerød Fodbold Klub Elverroad
2 - 1
655283 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
4 - 0
655285
26-09 2020
Kl. 13:00
Ålholm IF Brødeskov IF Ålholmskolen
5 - 3
655282
27-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
655284
27-09 2020
Kl. 10:00
Nødebo IF B. 1973, Herlev Nødebo Stadion
0 - 2
655286 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
Kr. Værløse IF Hundested IK Sandet Stadion
4 - 0
655287 on
30-09 2020
Kl. 17:30
Hundested IK Ålholm IF Hundested Stadion
2 - 8
655289
03-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
655288
03-10 2020
Kl. 11:15
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion
655290
03-10 2020
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF B. 1973, Herlev Sandet Stadion
3 - 0
655291
03-10 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Nødebo IF Melby Stadion
4 - 1
655293 ti
06-10 2020
Kl. 17:15
Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF Allerød Idrætspark
2 - 4
655278 ti
06-10 2020
Kl. 17:30
Nødebo IF Kr. Værløse IF Nødebo Stadion
3 - 0
655294 to
08-10 2020
Kl. 17:45
Nødebo IF Oversidder Nødebo Stadion
655292 to
08-10 2020
Kl. 18:30
Oversidder Hundested IK
655295
10-10 2020
Kl. 13:00
Ålholm IF Kr. Værløse IF Ålholmskolen
5 - 1
655296
11-10 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Melby-Liseleje IF Elverroad
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind