MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
627010
15-08 2020
Kl. 12:00
VB 1968 (1) Slangerup & Omegn IF Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

627012
15-08 2020
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Stenløse BK Gryden kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

627011
16-08 2020
Kl. 14:00
Farum BK Brødeskov IF Farum Park
2 - 4
626964
16-08 2020
Kl. 14:00
Hareskov IF Osmanlispor (1) Birkevang
6 - 0
627009
16-08 2020
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Holte Star Club Birkerød Stadion
6 - 1
627013
16-08 2020
Kl. 15:00
FIF, Hillerød AB FIF-Stadion
1 - 2
627014
23-08 2020
Kl. 11:00
AB Slagslunde-Ganløse IF Akademisk Boldklub
4 - 0
627015
23-08 2020
Kl. 11:00
Holte Star Club VB 1968 (1) Rudegård Stadion
6 - 2
627017
23-08 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Farum BK Stenløse Stadion
1 - 3
627016
23-08 2020
Kl. 11:30
Brødeskov IF IF Skjold Birkerød Brødeskov Stadion
1 - 1
627018
23-08 2020
Kl. 14:00
Osmanlispor (1) FIF, Hillerød Frederikssund Stadion
2 - 5
627019
23-08 2020
Kl. 14:00
Slangerup & Omegn IF Hareskov IF Slangerup Stadion
0 - 2
627021
29-08 2020
Kl. 12:00
VB 1968 (1) Hareskov IF Skovbrynet Skole
1 - 9
627024
29-08 2020
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Osmanlispor (1) Gryden kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

627022
30-08 2020
Kl. 11:00
Holte Star Club Brødeskov IF Rudegård Stadion
4 - 5
627020
30-08 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Stenløse BK Birkerød Stadion
6 - 0
627023
30-08 2020
Kl. 14:00
Farum BK AB Farum Park
2 - 4
627025
30-08 2020
Kl. 15:00
FIF, Hillerød Slangerup & Omegn IF FIF-Stadion
5 - 2
627029
06-09 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Holte Star Club Stenløse Stadion
2 - 3
627031
06-09 2020
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Slagslunde-Ganløse IF Slangerup Stadion
2 - 3
627028
06-09 2020
Kl. 12:00
Brødeskov IF VB 1968 (1) Brødeskov Stadion
16 - 2
627030
06-09 2020
Kl. 13:00
Osmanlispor (1) Farum BK Frederikssund Stadion
1 - 9
627027
06-09 2020
Kl. 14:00
Hareskov IF FIF, Hillerød Birkevang
3 - 1
627033
12-09 2020
Kl. 12:00
VB 1968 (1) FIF, Hillerød Skovbrynet Skole
0 - 5
627037
12-09 2020
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF Gryden kunstgræs
1 - 2
627034
13-09 2020
Kl. 11:00
Holte Star Club AB Rudegård Stadion
1 - 2
627032
13-09 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Osmanlispor (1) Birkerød Stadion
5 - 4
627036
13-09 2020
Kl. 11:30
Brødeskov IF Stenløse BK Brødeskov Stadion
3 - 2
627035
13-09 2020
Kl. 14:00
Farum BK Slangerup & Omegn IF Farum Park
UHT

Udehold taberdømt

627043
20-09 2020
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød Slangerup Stadion
2 - 3
627038
20-09 2020
Kl. 11:00
AB Brødeskov IF Akademisk Boldklub
4 - 1
627040
20-09 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK VB 1968 (1) Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

627039
20-09 2020
Kl. 12:00
Hareskov IF Farum BK Birkevang
3 - 1
627042
20-09 2020
Kl. 13:00
Osmanlispor (1) Holte Star Club Frederikssund Stadion
2 - 11
627041
20-09 2020
Kl. 15:00
FIF, Hillerød Slagslunde-Ganløse IF FIF-Stadion
5 - 3
627045
26-09 2020
Kl. 12:00
VB 1968 (1) Slagslunde-Ganløse IF Skovbrynet Skole
4 - 3
627046
27-09 2020
Kl. 11:00
Holte Star Club Slangerup & Omegn IF Rudegård Stadion
UHT

Udehold taberdømt

627049
27-09 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK AB Stenløse Stadion
0 - 4
627048
27-09 2020
Kl. 12:00
Brødeskov IF Osmanlispor (1) Brødeskov Stadion Kunst
9 - 2
627044
27-09 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hareskov IF Birkerød Stadion
2 - 0
627047
27-09 2020
Kl. 14:00
Farum BK FIF, Hillerød Farum Park
HMH
627052
03-10 2020
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Farum BK Gryden kunstgræs
1 - 2
627050
04-10 2020
Kl. 11:00
AB VB 1968 (1) Akademisk Boldklub
6 - 4
627055
04-10 2020
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Brødeskov IF Slangerup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

627054
04-10 2020
Kl. 13:00
Osmanlispor (1) Stenløse BK Frederikssund Stadion
0 - 3
627051
04-10 2020
Kl. 14:00
Hareskov IF Holte Star Club Birkevang
8 - 4
627053
04-10 2020
Kl. 15:00
FIF, Hillerød IF Skjold Birkerød FIF-Stadion
0 - 2
627058
10-10 2020
Kl. 12:00
VB 1968 (1) Farum BK Skovbrynet Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

627059
11-10 2020
Kl. 11:00
Holte Star Club FIF, Hillerød Rudegård Stadion
5 - 2
627056
11-10 2020
Kl. 11:00
AB Osmanlispor (1) Akademisk Boldklub
12 - 3
627057
11-10 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Slagslunde-Ganløse IF Birkerød Stadion
1 - 2
627138
11-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Slangerup & Omegn IF Stenløse Stadion
2 - 1
627060
11-10 2020
Kl. 11:30
Brødeskov IF Hareskov IF Brødeskov Stadion Kunst
1 - 1
627143
17-10 2020
Kl. 12:00
VB 1968 (1) Osmanlispor (1) Skovbrynet Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

627141
17-10 2020
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Holte Star Club Gryden kunstgræs
5 - 3
627144
18-10 2020
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF AB Slangerup Stadion
1 - 2
627139
18-10 2020
Kl. 14:00
Hareskov IF Stenløse BK Birkevang
0 - 1
627140
18-10 2020
Kl. 14:00
Farum BK IF Skjold Birkerød Farum Park
1 - 1
627142
18-10 2020
Kl. 15:00
FIF, Hillerød Brødeskov IF FIF-Stadion
2 - 5
627148 to
22-10 2020
Kl. 20:00
Brødeskov IF Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov Stadion
3 - 0
627149
25-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK FIF, Hillerød Stenløse Stadion
UMH
627145
25-10 2020
Kl. 11:00
AB Hareskov IF Akademisk Boldklub
1 - 3
627146
25-10 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød VB 1968 (1) Birkerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

627147
25-10 2020
Kl. 11:00
Holte Star Club Farum BK Rudegård Stadion
4 - 6
627150
25-10 2020
Kl. 13:00
Osmanlispor (1) Slangerup & Omegn IF Frederikssund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

627026
01-11 2020
Kl. 11:00
AB IF Skjold Birkerød Akademisk Boldklub
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind