MENU

U15 Drenge Liga 2 (06) efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328835
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Gladsaxe-Hero BK Himmelev Idrætspark
2 - 2
328831
15-08 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Farum BK (2) Valby IP, tribunen
0 - 0
328833
15-08 2020
Kl. 12:00
KB (2) Greve Fodbold Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 4
328832
15-08 2020
Kl. 13:30
Nykøbing FC Hørsholm-Usserød IK NFC Anlæg Syd
1 - 2
328834
15-08 2020
Kl. 14:00
B 1903 Skjold B1903
1 - 1
328830
on
19-08 2020
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Vallensbæk IF Lillevang Idrætscenter
0 - 7
328841
22-08 2020
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark
2 - 1
328836
22-08 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK B 1903 Gladsaxe Stadion
1 - 0
328839
22-08 2020
Kl. 16:00
Skjold KB (2) Kunst, Fælledparken
0 - 0
328837
23-08 2020
Kl. 11:00
Farum BK (2) Nykøbing FC Farum Park
3 - 4
328845
29-08 2020
Kl. 12:00
KB (2) Gladsaxe-Hero BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 3
328847
29-08 2020
Kl. 13:30
Himmelev-Veddelev BK Hørsholm-Usserød IK Himmelev Idrætspark
0 - 5
328843
29-08 2020
Kl. 13:30
Nykøbing FC KFUM BK, Roskilde NFC Anlæg Syd
6 - 0
328846
29-08 2020
Kl. 14:00
B 1903 Vallensbæk IF B1903
1 - 5
328842
29-08 2020
Kl. 14:00
Fremad Valby Skjold Valby IP, tribunen
5 - 0
328844
30-08 2020
Kl. 10:00
Farum BK (2) Greve Fodbold Farum Park
3 - 2
328849 on
02-09 2020
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter
1 - 4
329237
05-09 2020
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK B 1903 Hørsholm Idrætspark
0 - 0
328848
05-09 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Fremad Valby Gladsaxe Stadion
1 - 2
328850
06-09 2020
Kl. 13:30
Greve Fodbold Nykøbing FC Greve Idræts Center
1 - 1
328851
06-09 2020
Kl. 14:00
Skjold Farum BK (2) Kunst, Ryparken
1 - 1
329238
12-09 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Vallensbæk IF Valby IP, tribunen
4 - 0
329241
12-09 2020
Kl. 12:00
KB (2) Hørsholm-Usserød IK Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 1
329243
12-09 2020
Kl. 14:00
B 1903 KFUM BK, Roskilde B1903
4 - 0
329240
13-09 2020
Kl. 10:00
Farum BK (2) Gladsaxe-Hero BK Farum Park
1 - 2
329242
13-09 2020
Kl. 13:30
Greve Fodbold Skjold Greve Idræts Center
2 - 0
329261
20-09 2020
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Greve Fodbold Hørsholm Idrætspark
1 - 1
329239
20-09 2020
Kl. 13:00
Nykøbing FC Himmelev-Veddelev BK NFC Anlæg Syd
3 - 0
329244
on
23-09 2020
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Greve Fodbold Gladsaxe Stadion
2 - 2
329245
26-09 2020
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde KB (2) Lillevang Idrætscenter
1 - 3
329249
26-09 2020
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Fremad Valby Hørsholm Idrætspark
1 - 1
329248
26-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Farum BK (2) Vallensbæk Idrætscenter
7 - 1
329246
26-09 2020
Kl. 14:00
Skjold Nykøbing FC Kunst, Ryparken
2 - 3
329247
26-09 2020
Kl. 14:30
Himmelev-Veddelev BK B 1903 Himmelev Idrætspark
5 - 3
328840
on
30-09 2020
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter
4 - 2
329252
fr
02-10 2020
Kl. 19:00
Farum BK (2) Hørsholm-Usserød IK Farum Park
1 - 1
329251
03-10 2020
Kl. 11:30
Nykøbing FC B 1903 NFC Anlæg Syd
8 - 0
329250
03-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby KFUM BK, Roskilde Valby IP, tribunen
8 - 1
329254
03-10 2020
Kl. 13:30
Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center
3 - 4
329255
03-10 2020
Kl. 16:00
Skjold Gladsaxe-Hero BK Kunst, Fælledparken
1 - 1
329253
04-10 2020
Kl. 12:00
KB (2) Himmelev-Veddelev BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
329236
on
07-10 2020
Kl. 18:30
Vallensbæk IF KB (2) Vallensbæk Idrætscenter kunst
4 - 0
329257
10-10 2020
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Farum BK (2) Lillevang Idrætscenter
1 - 8
329258
10-10 2020
Kl. 12:00
B 1903 KB (2) B1903
0 - 5
329256
10-10 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Nykøbing FC Gladsaxe Stadion
2 - 2
329259
10-10 2020
Kl. 13:30
Himmelev-Veddelev BK Fremad Valby Himmelev Idrætspark
0 - 3
329260
on
21-10 2020
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Skjold Vallensbæk Idrætscenter kunst
4 - 2
329262
24-10 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk IF Gladsaxe Stadion
1 - 2
329263
24-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby B 1903 Valby IP, tribunen
4 - 0
329267
24-10 2020
Kl. 12:00
Skjold Hørsholm-Usserød IK Kunst, Ryparken
1 - 1
329266
24-10 2020
Kl. 13:30
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
0 - 4
329265
25-10 2020
Kl. 10:00
Farum BK (2) Himmelev-Veddelev BK Farum Park
4 - 1
329268
31-10 2020
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Skjold Lillevang Idrætscenter
1 - 5
329273
31-10 2020
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe-Hero BK Hørsholm Idrætspark
0 - 1
329271
31-10 2020
Kl. 13:30
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
1 - 0
329272
31-10 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC Vallensbæk IF NFC Anlæg Syd
0 - 5
329270
31-10 2020
Kl. 15:30
B 1903 Farum BK (2) B1903
1 - 3
329269
01-11 2020
Kl. 10:00
KB (2) Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 2
328838
on
04-11 2020
Kl. 19:15
Greve Fodbold Fremad Valby Greve Idræts Center
1 - 3
329274
07-11 2020
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK KFUM BK, Roskilde Gladsaxe Stadion
1 - 0
329275
07-11 2020
Kl. 14:00
Fremad Valby Nykøbing FC Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
329278
07-11 2020
Kl. 14:00
Skjold Himmelev-Veddelev BK Kunst, Fælledparken
3 - 1
329279
07-11 2020
Kl. 14:00
Vallensbæk IF Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 1
329277
07-11 2020
Kl. 15:00
Greve Fodbold B 1903 Greve Idræts Center
3 - 0
329276
15-11 2020
Kl. 12:00
Farum BK (2) KB (2) Farum Park
1 - 1
329264
21-11 2020
Kl. 11:30
Nykøbing FC KB (2) NFC Anlæg Syd
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind