Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. nov 2010
14:00
FC Salling
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2020
18:00
Vinding SF
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2020
18:00
Vinding SF
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2020
19:00
Varde IF (1)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2020
19:00
Sønderborg B
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
09:30
Randers Freja
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2020
18:30
Thisted FC
Sjørring U 17
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
13:00
Esbjerg IF 92/KIF
Varde IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
14:30
Esbjerg IF 92/KIF
SGI/SSK
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
16:00
Varde IF (1)
SGI/SSK
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
13:00
Løgstrup G&IF
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
15:00
Gug B
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
18:00
SGI/SSK
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
11:00
Erritsø GIF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
14:00
Frederikshavn fI
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
11:00
Aalborg Freja
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
12:00
Horsens fS
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
13:00
Løgstrup G&IF
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
18:00
Skalborg U17
Nørresundby
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
18:00
Ribe BK
Sædding/G IF
UHHT
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
18:00
Hedensted IF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
18:30
SGI/SSK
Esbjerg IF 92/KIF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Løgstrup G&IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2020
18:00
Gauerslund IF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
10:30
Aabenraa BK
Flensburg Weiche 08
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
10:30
Balle Musik- og Idrætsefterskole 2 x 40 min.
Vandel Efterskole
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:00
Ringkøbing IF
Dejbjerglund Efterskole u17
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
15:00
Balle Musik- og Idrætsefterskole 2 x 40 min.
BGI Akademiet
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
13:00
Esbjerg IF 92/KIF
Varde IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
13:30
Hald Ege Efterskole
Levring Efterskole
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
13:30
Hald Ege Efterskole
Levring Efterskole
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
14:45
Hald Ege Efterskole
Bjergsnæs Efterskole
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole
Ebeltoft
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
10:00
Nørbæk Efterskole
Mejlby Efterskole
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
13:30
Flemming Efterskole Dr. 2 2x40 min.
Elbæk Efterskole
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
15:00
Aabybro Efterskoles U17 drenge 2
HCI 2x35 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
15:00
Aabybro Efterskoles U17 drenge 3
HCI 2x35 min
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
09:15
Ågård Efterskole U17 Dr. 2x40 min.
Vandel Efterskole
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
10:50
Ågård Efterskole U17 Dr. 2x40 min.
Vandel Efterskole
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
19:00
Måbjerg IF
Staby Efterskole
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:40
Bjergsnæs Efterskole
Onsild Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:30
Lomborg Gymnastik- og Idrætsefterskole
Ramme-Lomborg IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
10:00
SINE Sportsefterskole
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
14:00
Aabybro Efterskoles Fodboldforening Drenge 2
Haslev efterskole
UHHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
12:00
Gauerslund IF
FC Fredericia
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
16:30
Aabybro U16 drenge
Aabybro Efterskole
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
16:15
Himmerlandcenter Efterskole Drenge
Rebild Efterskole
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2020
14:00
Hestlund Efterskole
Vedersø Efterskole
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
15:00
FC Salling
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2020
15:00
Gauerslund IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2020
08:30
SINE Sportsefterskole
Københavns Idrætsefterskole
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2020
08:30
SINE Sportsefterskole
Københavns Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
16:00
SGI/SSK
Esbjerg IF 92/KIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2020
18:30
FC Skanderborg
Gødvad GIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2021
14:30
Vinding SF
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
10:45
Vinding SF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
14:00
Balle Musik- og Idrætsefterskole 2 x 40 min.
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
15:30
Himmerlandscentret Idrætsefterskole U17
Mejlby
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole U17
Østvendsysel U17
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
11:00
Vedersø Efterskole
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
13:45
Han Herred Efterskoles Fodboldforening U17 drenge
HCI U17 drenge
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
15:30
Himmerlandscenter Efterskole U17 liga 4
Ranum efterskole Ialt 2x 35 min
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
10:00
SINE Sportsefterskole
Hellebjerg Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
13:45
Hørby efterskole U17 drenge
H C I U17 drenge Ialt 2x40 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Himmerlandscenter U17 liga 3
Hillerslev U17
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
17:00
Mejlby Efterskole U17 drenge
Nørbæk efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:00
Hestlund Efterskole
Bøvling Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
12:45
Skyum Idrætsefterskole
Sportsefterskolen Aabybro
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
17:00
Mejlby Efterskole U17 drenge
Nørbæk efterskole
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
14:30
Silkeborg Efterskole
Mod sidste års hold
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
14:00
Kildevæld
Kildevæld
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
19:00
Agerskov Ungdomsskole
Agerskov Ungdomsskole
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
18:00
Skibsby-Højene IF
Hirtshals B
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Skovsgaard B
Fjerritslev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Aalborg KFUM Fodbold
Gug B
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
13:00
Brønderslev U17
Aabybro
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
16:30
HCI U17
HCI
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:45
Ikast FC
FC Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
14:30
Flemming Efterskole
Kragelund efterskole
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
10:00
IBC Kolding
IBC Kolding
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
09:00
Vojens GIE
Kløften, 10. klasse
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
15:00
Farsø Efterskole
Mejlby 2x35 min
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
15:00
Ranum Efterskole
Haubro efterskole
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
15:15
Himmerlandscenter Efterskole
Onsild U17 drenge lga 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
16:45
Himmerlandscenter efterskole U17
U17 liga 3 ialt 2x35 min
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
13:30
USC10 Skanderborg
Klank Efterskole (fodbold)
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:00
Vejle Idrætsefterskole
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
13:00
SINE
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
14:00
Mejlby efterskole Drenge
Rebild efterskole
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2021
10:30
Emmerske Efterskole 2 x 40 min.
Frøslevlejrens Efterskole
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
12:00
LKB/Gistrup
Nibe B
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:00
FC Skanderborg
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
11:00
Aabenraa BK
Vojens BI
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
15:00
Sønderborg Boldklub
Sønderborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
13:00
Brønderslev IF
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2022
19:00
Lemvig GF - Ringkøbing IF
U17 træningskamp
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
11:00
AGF, Aarhus
Ikast FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
11:00
AGF, Aarhus
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2022
16:15
Agerskov Sogns UF
SINE Sportsefterskole
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2022
19:00
Auning/Nørager
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
18:00
Hornslet IF
FC Djursland
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
18:00
Hornslet IF
FC Djursland
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
18:00
Esbjerg fB
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
15:30
Kildevæld
Idrætsefterskolen Skamling
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
19:00
Vojens BI, U-17
Vojens GIE
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2022
15:45
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Drenge
Mejlby efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
14:00
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Drenge
Ialt 2 x 40 min
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
13:00
Emmerske Efterskole 2 x 40 min.
Højer Design Efterskole
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
15:30
Silkeborg Efterskole
Lægården
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Ladelund Efterskole 2 x 35 min.
Hovborg/Lindknud FA OB
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
20:00
Bramming GIE
Bramming B
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
14:30
Klank Efterskole
Himmelbjergegnees
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
14:30
Klank Efterskole
Himmelbjergegnees
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
09:30
Klank Efterskole
Risskov Efterskole
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
19:30
Hørby Efterskoles IF Drenge
Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
18:30
Voersaa IF U17 drenge
Voerså
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
11:00
Bangsbo Freja
Hjallerup IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
13:30
Elbæk Efterskole
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
15:00
Elbæk Efterskole
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
13:30
Brøruphus Efterskole
HMI
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
08:45
Balle Musik- og Idrætsefterskole
Strib Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
10:15
Balle Musik- og Idrætsefterskole
Strib Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
14:45
Hald Ege Efterskole
Levring Efterskole
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
13:00
BGI Akademiet
Sportsefterskolen Sjælsølund
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
14:00
UCS10 Skanderborg
Klank Efterskole
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
14:00
Balle Musik- og Idrætsefterskole
Vandel Efterskole
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
15:00
Flemming Efterskole
Vestbirk Efterskole
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
16:45
AaB
Sportsefterskolen Aabybro
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:00
Haderslev FK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:00
SINE
SINE
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
17:30
Haderslev FK
SINE
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:30
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
Intern 2 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
16:00
Sydvestjyllands Efterskole
Bramming GIE
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
15:00
Han Herred Efterskole
Rebild efterskole
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
17:30
Ølgod Efterskole U17 Dr. 2x40 min.
Jerne IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2022
17:30
Ølgod Efterskole U17 Dr. 2x40 min.
Esbjerg IF 92/KIF
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:00
Sønderborg B
Flensburg Weiche
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
13:00
Sønderborg B
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2022
12:00
UCS10 Skanderborg
Ølgod Efterskole
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2022
19:15
Kolding B
Dalby GF
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2023
16:00
Ølgod Efterskole
Frøstruphave Efterskole
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
16:45
Haderslev FK
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2023
10:00
Vandel Efterskole
Vestbirk Efterskole
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
16:00
Haderslev FK
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
15:00
Thisted FC
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
13:00
Varde IF
FC Esbjerg Øst
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
11:00
Kristrup B
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2023
17:30
Bramming GIE
Bramming GIE
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
19:00
SGI/SSK
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2023
13:30
Mejlby efterskole Drenge
Mejlby efterskole
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:15
Skive IK
Hald Ege Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2023
15:15
Kolding B
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2023
18:00
Lemvig GF
Nr. Nissum Efterskole
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
09:30
Sønderborg B
Nord-Als B
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
16:00
Skive IK
Hald Ege Efterskole
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2023
16:00
Kildevæld
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2023
18:30
Ingstrup Efterskoles IF
Vodskov
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
09:30
Rebild Efterskole
Onsild Efterskole
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
18:00
Skagen U17
Norsk hold
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
14:00
Sønderborg B
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2023
19:15
Viborg FF
Viborg B67
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:00
Hanherred Efterskole
Aalestrup
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
17:00
Varde IF
Frøstruphave Efterskole
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
14:00
Bjergsnæs Efterskole
ej oplyst men skulle være ok
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:30
Ribe BK
Varde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:30
Hørby EIF
Vodskov
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
19:30
Hørby EIF
Stidsholt IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
10:00
Varde IF (3)
Varde IF (4)
|